Connect with us

Гаджети

Sony PlayStation 5 змусить усіх заплатити два рази за ігри

Опубліковано

Sony PlayStation 5 змусить усіх заплатити два рази за ігри

Як відомо, щоб грати в будь-які відеоігри для PS4 необхідно за велику суму грошей, розмір якої зазвичай варіюється від 1000 до 3000 гривень , придбати ліцензійну версію тієї чи іншої відеоігри. Вона може бути доступна як в цифровому форматі, так і на диску, тобто фізичному носії даних. При цьому, що також вкрай важливо, за можливість грати по мультиплеєру в відеоігри потрібно платити окремо, оплачуючи підписку PS Plus, обходиться яка в 9 доларів за один місяць. Якщо такої немає, то про мультиплеєр можна забути. Здавалося б, японська корпорація Sony і розробники відеоігор тож заробляють величезні суми грошей, але цього їм здалося мало, тому вони вирішили освоїти новий спосіб заробітку грошей.

Сьогодні, 10 травня 2020 року, стало відомо про те, що японська корпорація зуміла знайти спосіб заробітку коштів на постійній основі. Відомий інсайдер @PSErebus, який раніше вже багато разів розкривав достовірні відомості до їх публічного розголошення, розповів про те, чим саме неприємно засмутить Sony PlayStation 5. Відзначається, що новинка насправді отримає підтримку ігор від PS4 в режимі зворотної сумісності, однак було вирішено зробити так, щоб не все могли працювати таким чином безкоштовно. Щоб грати в старі відеоігри на новій приставці їх доведеться купувати знову, тобто платити велику грошову суму. Проте, при цьому розробники ігор зможуть самостійно вирішувати, будуть їх творіння безкоштовно запускатися на PS5, або ж їх доведеться оплачувати вдруге.

Sony PlayStation 5 змусить усіх заплатити два рази за ігри

При цьому, швидше за все, грати без доплати в старі ігри можна буде лише в тому випадку, якщо вони були випущені в 2019 – 2020 роках, тоді як за будь-які більш старі заради можливості запуску на PS5 потрібно платити кошти. Одними з перших відеоігор, які будуть без доплат працювати одночасно на PlayStation 4 і PlayStation 5 стануть FIFA 21, Cyberpunk 2077, Assassin’s Creed Valhalla, LEGO Star Wars: The Skywalker Saga і Marvel’s Avengers Alliance. Само собою, що поки що це неповний попередній список, тому в кінцевому підсумку відеоігор з такою можливість має виявитися більше, однак, звичайно, все залежить від жадібності розробників, тому що вони можуть заборонити запускати їх старі ігри на PS5, змусивши купувати нові.

Очевидно, що такого роду відомості гарантовано засмутять всіх геймерів, адже навряд чи хтось хоче знову заново купувати всю колекцію доступних зараз ігор, тим більше що випускаються вони для PS4 з 2013 року, тобто ось вже як майже сім років. За такий період часу дана відеогра зуміла знайти неймовірно велику популярність і популярність, але зараз, за ​​станом на сьогоднішній день, вона неймовірно сильно застаріла і вже в повній мірі втратила свою привабливість, тому попит на неї дуже сильно впав. Очікується, що ігрова приставка Sony PlayStation 5 надійде в продаж вже в листопаді-грудні 2020 року, коли її зможуть купити всі охочі. Втім, перші місяці з цим можуть бути складності, тому що вона буде в дефіциті по всьому світу.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

ПриватБанк розповів про свої проблеми

Опубліковано

ПриватБанк розповів про свої проблеми

Так, виходячи із даних ПриватБанку, за перше півріччя 2022 року він отримав 6,3 млрд грн чистого прибутку. Це практично вдвічі менше за аналогічний період 2021 року. При цьому сума недоотриманих доходів за час війни оцінюється у понад 5,5 мільярдів гривень.

У банку пояснили, що результат зумовлений низкою заходів щодо підтримки держави, клієнтів та співробітників в умовах воєнного стану.

До того ж, на покриття кредитних ризиків за 6 місяців 2022 року банк сформував 6,9 мільярдів гривень резервів. Це з тим, більшість клієнтів що неспроможні обслуговувати свої зобов’язання.

“Втім, рівень проблемних кредитів ще не до кінця визначено як на рівні банку, так і на рівні всієї банківської системи України”, – наголосили у ПриваБанку.
За словами заступника голови правління банку Ганни Самаріної, ПриватБанк завершив півріччя з прибутком, “проте усвідомлюємо, що попереду складний період сьогодні передбачити всі ризики неможливо”.

Facebook Comments
Читати далі

Гаджети

Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

Опубліковано

Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

У Новій пошті повідомили, що на сьогоднішній день працює 3539 відділень, 6656 поштоматів та кур’єрська доставка у 4853 населених пунктах по всій Україні.

Подивитися, де знаходиться найближче відділення та його графік роботи можна у Телеграм-боті https://t.me/npu_info_bot
Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Опубліковано

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Остання версія операційної системи Android 12 вперше з’явилася у лютому – саме тоді розробник випустив перше тестове програмування для розробників. Повноцінний реліз відбувся 4 жовтня 2021, тоді ж смартфони Google Pixel почали оновлюватися до фінальної та стабільної версії прошивки. І хоча тестування Android 12 на смартфонах Xiaomi, Redmi, Poco йде повним ходом, випробувати та оцінити дизайн нового апдейту можуть поки що далеко не всі. Вирішується ця проблема досить легко. Якщо ваш смартфон працює під керуванням MIUI 12 або MIUI 12.5, ми пропонуємо вам встановити тему в стилі Android 12.

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12 Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12 Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Тема так і називається Android 12 MIUI Theme і автор проробив колосальну роботу з адаптації інтерфейсу. Навіть досвідчений користувач не відразу помітить каверзу, легко можна подумати що перед вами справжній Android 12. При установці даної теми ви отримаєте модифікований вид екрана блокування, фірмовий набір іконок, видозмінений управління. Знайти тему можна за цим посиланням . Якщо у вас виникли труднощі з установкою, спробуйте у розширених налаштуваннях вибрати регіон Індія.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.