Connect with us

Гаджети

Sony обрушить ціну PlayStation 4

Опубліковано

Sony обрушить ціну PlayStation 4

Чим менше коштує якесь електронний пристрій, тим більше людей не просто захочуть його собі купити, а саме куплять, визнавши подібну покупку максимально вигідною в усіх відношеннях. З кінця 2013 року всім бажаючим для покупки доступна ігрова приставка нинішнього покоління, а оснащена вона за останнім словом техніки і технологій, принаймні так все було на момент її появи у продажу, тоді як за практично цілих сім років вона, звичайно, дуже сильно застаріла, тому зараз вже є далеко не такою привабливою, якою була раніше. За весь час перебування в продажу консоль Sony PlayStation 4 була продана тиражем в більш ніж 105 млн примірників, тобто просто величезним. Проте, інтерес покупців до даної консолі стрімко падає з кожним днем.

Відбувається це в першу чергу через її вартості, тому що як цю ігрову приставку продавали на старті продажів за $ 400, так це роблять і зараз, тобто за багато років присутності в продажу її вартість практично зовсім не змінилася. Іншими словами, простіше кажучи, як вона була просто величезною, такою вона залишається і зараз, в даний час. Само собою, що абсолютно нічого хорошого в усьому цьому немає, тим більше що собівартість PS4 за такий період часу неймовірно сильно впала, ставши набагато менше. Втім, компанія-виробник продовжує вдавати, що доступна зараз у продажу консоль є все ще неймовірно привабливою, пропонуючи цілу масу можливостей, проте багато покупців розуміють, що робити її покупку зараз, в 2020 році, вже немає особливого сенсу.

Звичайно, якщо дана консоль коштувала б набагато менше, безліч людей гарантовано замислювалися б над тим, щоб виконати свою давню мрію і купити цю ігрову приставку. Втім, на радість усіх тих, хто все ще хоче купити Sony PlayStation 4, вже незабаром це стане можливим зробити на набагато більш вигідних і привабливих умовах, ніж раніше. Як повідомив відомий галузевої інсайдер Майкл Пактер, вже зовсім скоро ця консоль впаде в ціні до $ 200, тим самим ставши доступною для покупки за вдвічі нижчою ціною, ніж раніше. Це дуже позитивно позначиться на її привабливості, тому що дана ігрова приставка виявиться неймовірно привабливою в повній мірі, а значить бажаючих її придбати знайдеться чимало.

При вартості на рівні $ 200 ігрова приставка PlayStation 4 зможе залишатися актуальною ще щонайменше два роки, адже зараз для неї є понад 1500 ігор з різних жанрів, і всі вони є вкрай цікавими, а ексклюзивні проекти так і зовсім є одними з кращих в світі . Очевидно, що якщо впаде ціна PS4, то дешевше також повинні будуть стати різні аксесуари для неї, в тому числі ігрові контролери та відеоігри. Це, в свою чергу, зробить її ще більш привабливою в усіх відношеннях, адже чим більше потреб будь-яких людей вона зможе задовольнити, тим більше людей захочуть її собі придбати.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

ПриватБанк розповів про свої проблеми

Опубліковано

ПриватБанк розповів про свої проблеми

Так, виходячи із даних ПриватБанку, за перше півріччя 2022 року він отримав 6,3 млрд грн чистого прибутку. Це практично вдвічі менше за аналогічний період 2021 року. При цьому сума недоотриманих доходів за час війни оцінюється у понад 5,5 мільярдів гривень.

У банку пояснили, що результат зумовлений низкою заходів щодо підтримки держави, клієнтів та співробітників в умовах воєнного стану.

До того ж, на покриття кредитних ризиків за 6 місяців 2022 року банк сформував 6,9 мільярдів гривень резервів. Це з тим, більшість клієнтів що неспроможні обслуговувати свої зобов’язання.

“Втім, рівень проблемних кредитів ще не до кінця визначено як на рівні банку, так і на рівні всієї банківської системи України”, – наголосили у ПриваБанку.
За словами заступника голови правління банку Ганни Самаріної, ПриватБанк завершив півріччя з прибутком, “проте усвідомлюємо, що попереду складний період сьогодні передбачити всі ризики неможливо”.

Facebook Comments
Читати далі

Гаджети

Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

Опубліковано

Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

У Новій пошті повідомили, що на сьогоднішній день працює 3539 відділень, 6656 поштоматів та кур’єрська доставка у 4853 населених пунктах по всій Україні.

Подивитися, де знаходиться найближче відділення та його графік роботи можна у Телеграм-боті https://t.me/npu_info_bot
Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Опубліковано

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Остання версія операційної системи Android 12 вперше з’явилася у лютому – саме тоді розробник випустив перше тестове програмування для розробників. Повноцінний реліз відбувся 4 жовтня 2021, тоді ж смартфони Google Pixel почали оновлюватися до фінальної та стабільної версії прошивки. І хоча тестування Android 12 на смартфонах Xiaomi, Redmi, Poco йде повним ходом, випробувати та оцінити дизайн нового апдейту можуть поки що далеко не всі. Вирішується ця проблема досить легко. Якщо ваш смартфон працює під керуванням MIUI 12 або MIUI 12.5, ми пропонуємо вам встановити тему в стилі Android 12.

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12 Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12 Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Тема так і називається Android 12 MIUI Theme і автор проробив колосальну роботу з адаптації інтерфейсу. Навіть досвідчений користувач не відразу помітить каверзу, легко можна подумати що перед вами справжній Android 12. При установці даної теми ви отримаєте модифікований вид екрана блокування, фірмовий набір іконок, видозмінений управління. Знайти тему можна за цим посиланням . Якщо у вас виникли труднощі з установкою, спробуйте у розширених налаштуваннях вибрати регіон Індія.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.