Connect with us

Гаджети

Sony готова обвалити ціну PlayStation 4 в два рази

Опубліковано

Sony готова обрушити ціну PlayStation 4 в два рази

Щоб грати у відеоігри необхідно використовувати електронний пристрій, який дозволить це робити. Звичайно, можна зібрати ігровий комп’ютер, проте для цього потрібні певні знання і вільний час, адже доведеться витрачати його на установку драйверів, налаштування системи, виявлення різних неполадок, які можуть виникнути, а також на багато іншого. Саме тому переважна більшість людей вважає за краще купувати консолі, дозволяють які легко і просто насолоджуватися ігровим процесом, роблячи це без зайвих складнощів і обмежень. Найпопулярнішою консоллю на ринку зараз є Sony PlayStation 4, яка за більш ніж шість років присутності в продажу була продана тиражем в більш ніж 105 млн екземплярів.

Навіть не дивлячись на те, що ця ігрова приставка вже дуже сильно застаріла, мільйони людей хочуть її собі купити, але не купують, знаходячи цінник занадто сильно завищеними. Справа в тому, що за весь час присутності в продажу ця ігрова приставка практично зовсім не подешевшала, тобто як її реалізували за $ 400, так по приблизно такою ціною її реалізують і зараз, в даний час. Компанія Sony за рахунок цього заробляє на кожній проданій PS4 все більше і більше коштів, адже її собівартість за рахунок старіння технічного оснащення падає, а значить розмір чистого прибутку збільшується. Втім, незабаром бренду доведеться обрушити цінник фірмової приставки, зробивши її на цілий порядок дешевше і доступніше.

Sony готова обрушити ціну PlayStation 4 в два рази

Як стало відомо, компанія Sony збирається в два рази обрушити ціну PlayStation 4, зробивши її тим самим набагато привабливіше і дешевше, ніж будь-коли раніше до цього самого моменту. Само собою, що абсолютно ніхто не очікує такого розвитку подій, але воно станеться, про що повідомив відомий галузевої аналітик Майкл Пактер. Раніше він вже неодноразово розкривав вірну достовірну інформацію про різні майбутні дії японської корпорації, тому і цього разу він, найімовірніше, має рацію. Якщо це дійсно так, вже незабаром купити PS4 стане можливим за $ 200, тобто на набагато більш вигідних і привабливих умовах, ніж раніше. В такому випадку безліч бажаючих її собі придбати гарантовано підуть на такий крок.

Ігрова приставка PlayStation 4, що всім напевно очевидно, є в першу чергу вкрай привабливою за рахунок більш як 1 500 ігор, випущених для неї за багато років перебування в продажу. Серед таких є безліч приголомшливих ексклюзивів, серед яких God of War (2018), The Last of Us, Marvel’s Spider-Man, Uncharted 4: A Thief’s End і багато інших, пройти які на інших електронних пристроях неможливо. Очевидно, що при ціннику на рівні $ 200, багато людей точно здійснять покупку даної приставки. Очікується, що зниження вартості трапиться вже в найближчі кілька місяців, однак точних офіційних даних із цього приводу від компанії Sony ще поки що не надходило.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

ПриватБанк розповів про свої проблеми

Опубліковано

ПриватБанк розповів про свої проблеми

Так, виходячи із даних ПриватБанку, за перше півріччя 2022 року він отримав 6,3 млрд грн чистого прибутку. Це практично вдвічі менше за аналогічний період 2021 року. При цьому сума недоотриманих доходів за час війни оцінюється у понад 5,5 мільярдів гривень.

У банку пояснили, що результат зумовлений низкою заходів щодо підтримки держави, клієнтів та співробітників в умовах воєнного стану.

До того ж, на покриття кредитних ризиків за 6 місяців 2022 року банк сформував 6,9 мільярдів гривень резервів. Це з тим, більшість клієнтів що неспроможні обслуговувати свої зобов’язання.

“Втім, рівень проблемних кредитів ще не до кінця визначено як на рівні банку, так і на рівні всієї банківської системи України”, – наголосили у ПриваБанку.
За словами заступника голови правління банку Ганни Самаріної, ПриватБанк завершив півріччя з прибутком, “проте усвідомлюємо, що попереду складний період сьогодні передбачити всі ризики неможливо”.

Facebook Comments
Читати далі

Гаджети

Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

Опубліковано

Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

У Новій пошті повідомили, що на сьогоднішній день працює 3539 відділень, 6656 поштоматів та кур’єрська доставка у 4853 населених пунктах по всій Україні.

Подивитися, де знаходиться найближче відділення та його графік роботи можна у Телеграм-боті https://t.me/npu_info_bot
Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Опубліковано

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Остання версія операційної системи Android 12 вперше з’явилася у лютому – саме тоді розробник випустив перше тестове програмування для розробників. Повноцінний реліз відбувся 4 жовтня 2021, тоді ж смартфони Google Pixel почали оновлюватися до фінальної та стабільної версії прошивки. І хоча тестування Android 12 на смартфонах Xiaomi, Redmi, Poco йде повним ходом, випробувати та оцінити дизайн нового апдейту можуть поки що далеко не всі. Вирішується ця проблема досить легко. Якщо ваш смартфон працює під керуванням MIUI 12 або MIUI 12.5, ми пропонуємо вам встановити тему в стилі Android 12.

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12 Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12 Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Тема так і називається Android 12 MIUI Theme і автор проробив колосальну роботу з адаптації інтерфейсу. Навіть досвідчений користувач не відразу помітить каверзу, легко можна подумати що перед вами справжній Android 12. При установці даної теми ви отримаєте модифікований вид екрана блокування, фірмовий набір іконок, видозмінений управління. Знайти тему можна за цим посиланням . Якщо у вас виникли труднощі з установкою, спробуйте у розширених налаштуваннях вибрати регіон Індія.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.