Connect with us

MOBILZONE

Xiaomi визнала 15 моделей смартфонів застарілими

Опубліковано

Xiaomi визнала 15 моделей смартфонів застарілими

Компанія Xiaomi є одним з небагатьох брендів на ринку, який стабільно оновлює свої смартфони до нових прошивок протягом 3 – 5 років з моменту їх випуску на ринок. Звичайно, далеко не завжди ці самі прошивки засновані на новітніх версіях Android, але принаймні користувачі взагалі отримують якісну підтримку по частині нового програмного забезпечення, а не залишаються без неї вже через кілька місяців після випуску телефону, як надходить більшість брендів. Сьогодні, 1 травня 2020 року, стало відомо про те, що даний виробник електроніки вирішив визнати 15 моделей смартфонів, випущених за останні роки, застарілими. На практиці це означає, що їх тепер уже гарантовано не чекає нічого хорошого.

Розробники відмовляються від підтримки старих застарілих моделей мобільних пристроїв через декілька причин, головними серед яких є бажання заощадити гроші на подальшому випуску нового ПО, на що йдуть значні ресурси, бажання змусити користувачів старих смартфонів купити нові, а також, крім того, вже досить старе застаріле «залізо», через якого нова операційна система насправді може працювати некоректно, нехай зазвичай нічого такого і не відбувається. Всі ті смартфони, які компанія Xiaomi визнає застарілими, більш вже не оновлюються, тобто, простіше кажучи, всі вони гарантовано не будуть оновлені до прошивки MIUI 12, реліз якої в фінальному вигляді відбудеться вже в найближчі два місяці.

 

Разом з припинення підтримки за частиною програмного забезпечення смартфони Xiaomi не отримуватимуть навіть поновлення для системи захисту, тому через якийсь час фірмові телефони китайського бренду стануть вкрай уразливими перед різними шкідливим програмним забезпеченням, якого зараз, в даний час, на ринку вкрай багато. Все офіційно визнані застарілими моделі смартфонів продовжать працювати на тих версіях прошивки MIUI, на яких вони працюють. Нове ПЗ для всіх цих моделей вийде лише в разі крайньої необхідності, наприклад якщо телефони почнуть масово виходити з ладу або якщо в прошивці таких виявиться критична пролом, через яку їх можна віддалено зламати.

Як стало відомо, програмної підтримки позбулися такі моделі мобільних пристроїв китайської корпорації, як Redmi Note 4X, Redmi 4X, Redmi Note 5A, Mi 5C, Mi Max 2, Mi Note 2, Mi Mix, Mi Mi 5s, Mi Mi 5s Plus, Redmi 5 Plus, Mi 5X, Redmi 5A і Redmi 5, а також планшетний комп’ютер Mi Pad 3. Можна легко помітити, всі ці гаджети є вже дійсно застарілими, тому що випущені вони були багато років тому, за які вони вкрай сильно застаріли і в повній мірою втратили свою колишню колишню привабливість. В недалекому майбутньому, поза будь-якими сумнівами, і багато інших телефони Xiaomi визнають застарілими. Такими можуть виявитися моделі Mi Play, Redmi 6A, Redmi 6, Mi Note 3, Redmi Note 5, Mi 6X, Redmi 6 Pro і багато інших, випущені на ринок ще багато років тому.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

У смартфонах Xiaomi можна безкоштовно збільшити оперативну пам’ять

Опубліковано

У смартфонах Xiaomi можна безкоштовно збільшити оперативну пам'ять

Власник смартфонів від Xiaomi мають привіл для радості.Флагманські смартфони Xiaomi нарешті отримали оновлення MIUI 13.0.21. Основною фішкою стало розширення пам’яті.

Деталі

Ова йде про збільшення ОЗУ. Це реально завдяки постійного сховища. Раніше, стандартно розмір сховища становив 12 ГБ, а тепер — 15 ГБ. Звичайно, різниця, можливо, не суттєва, але те що розробники переймаються за наш комфорт — приємно.

Тепер ви можете розмістити в ОЗУ більше додатків та програм, які працюють одночасно. Різниця в 3 ГБ буде відчутна, коли ви побачите, шо ігри запускають швидше та плавніше. Така функція доступна на інших смартфонах з ОС Android, включаючи Samsung.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Експерти назвали кращий спосіб зарядки смартфону

Опубліковано

Експерти назвали кращий спосіб зарядки смартфону

Сьогодні тяжко знайти людину, яка не користується ста офортом. А чи знаєте ви, як правильно заряджати пристрій? Сьогодні ми розповімо вам думку експерта з цього приводу.

Деталі

Експерти стверджують, що набагато ефективніше заряджати пристроїв декілька разів протягом дня, аніж заряджати його вночі.

Аналітик Адріан Кінгслі-Хьюз стверджує, що він надав перевагу заряджати смартфон вранці та після обіду протягом 30-45 хвилин. Він повністю відмовився від зарядки смартфону вночі.

Аналітик стверджує, що саме такий метод менш навантажує зарядний пристрій, а головне — смартфон. Нагадуємо, що найоптимальніший заряд батареї сягає 20-80%.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

В «Дії» можна отримати 500 гривень за одну вакцину

Опубліковано

В «Дії» можна отримати 500 гривень за одну вакцину

Мабуть, вже всі українці знають, що за третю бустерна вакцину вони отримають 500 гривень в межах програми «єПідтримка». Які ще зміни нас очікують?

Деталі

Володимир Зеленський звернувся до всіх громадян та закликав їх не панікувати. У зверненні він також розповів про способи та заходи протидії агресорам.

Крім того, президент розповів про чергові зміни у програмі «єПідтримка». Тепер літні люди зможуть купити на президентську ти яку ліки.

Анонсувалось програма «єСубсидія». Малозабезпечені люди можуть розраховувати на те, що їм будуть видавати допомого на оплату комунальних рахунків.

Президент розповів, що програма «єПідтримка» розшириться на молодих громадян віком 14-18 років. Вони зможуть витратити свою 1000 грн не тільки на кіно, театри, спорт, книги та подорожі, а і на освітні курси, послуги та програми.

Ще одне нововведення — додаткові виплати за «бустер». Українці після третьої дози вакцини отримають 500 грн на додачу до 1000 грн за перші дві.

Грошова підтримка також буде доступною для підлітків віком від 14 до 18 років. Поступово розширюються галузі, де можна витратити бонусні кошти. Тепер «єПідтримка» стала доступною й для освітньої сфери. На кошти підлітки зможуть записатись на курс або ж витратити на освітні програми.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.