Connect with us

MOBILZONE

Xiaomi готує оновлення інтерфейсу «Камери» для своїх смартфонів

Опубліковано

Xiaomi незабаром оновить інтерфейс програми «Камера» у своїх смартфонах. Компанія поділилася двома варіантами нового інтерфейсу.

У першому випадку свайп вгору показує додаткові режими камери. Другий варіант простіший – режими з’являються після натискання на розділ «Додатково», який інтегрований у призначений для користувача інтерфейс. 

На думку генерального директора компанії Xiaomi Лей Цзюня, другий варіант більш зручний і звичний. Також, Лей запитав у користувачів в соціальній мережі Weibo, який інтерфейс на їхню думку потребує менше часу. 

Раніше стало відомо, що Xiaomi в кінці квітня може випустити оболонку MIUI 12, яка своїм інтерфейсом буде значно відрізнятися від MIUI 11.

Facebook Comments

MOBILZONE

У Xiaomi знову серйозні проблеми з оновленнями оболонки

Опубліковано

Оновлення для Mi A3 за липень

Xiaomi просить власників смартфонів Mi A3 утриматися від установки надісланого «по повітрю» оновлення ПЗ. Суть помилки – розсилка мексиканської версії апдейта по всьому світу.

Номер проблемної прошивки – V11.0.3.0.QFQMXTC. Це липневе 1,4-гігабайтну оновлення для Xiaomi Mi А3 пропонує підвищити безпеку Android. Розісланий по світу іспаномовний апдейт нейтралізує другу СІМ-карту і нав’язує користувачам казна-звідки взялися додатки без можливості їх видалення.

Керівництво Xiaomi вельми оперативно відреагувало на скарги клієнтів. Виявилося, що винен у всьому горезвісний людський фактор (співробітники помилково розіслали призначену для мексиканського провайдера мобільного зв’язку Telcel прошивку по всьому світу).

Оновлення для Mi A3 за липень

Винних в збої пообіцяли покарати. Власникам Mi A3 рекомендовано не встановлювати оновлення V11.0.3.0.QFQMXTC. Тим, хто вже встиг зробити це, пропонується користуватися однією СІМ-картою до усунення проблеми.

Смартфони Mi A3 працюють на «чистому» Android. До установки на ці пристрої фірмової оболонки MIUI справа поки не дійшла.

Джерело

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Нові iPhone 12 засмутили потенційних покупців

Опубліковано

Нові iPhone 12 засмутили потенційних покупців

Акумулятори всіх різновидів iPhone 12, за винятком одного, будуть менше в порівнянні з батареями смартфонів попередньої серії. Про це на умовах анонімності повідомили відразу три незалежних один від одного китайських джерела.

Всі акумулятори для «дванадцаток» вже пройшли необхідні сертифікаційні процедури на території Піднебесної.

Ємність найменшою з батарей з модельним номером А2472 для базової версії iPhone 12 з екраном на 5,4 “складе всього 2227 мА * ч (-883 мА * ч в порівнянні з базовою версією iPhone 11).

«Дванадцятка» у версіях МАХ і Pro з дисплеями на 6,1 “отримають одинакові батареї на 2775 мА * ч з номером A2431. Ємність призначеного для цих різновидів акумулятора на 415 мА * ч менше щодо встановленого на 11 Pro аналога.

Найпрестижніша версія iPhone 12 Pro МАХ з екраном на 6,7 “отримає L-образну батарею A2466 ємністю 3687 мА * год (+187 мА * ч щодо акумулятора 11 Pro Max).

Таким чином, лише одна з чотирьох різновидів айфонів дванадцятої серії отримає більш ємну, в порівнянні з «одинадцятим» аналогами, батарею.

Чи відповідає що потрапила в Мережу інформація фактичному стану справ, стане відомо вже у вересні (саме на цей місяць «яблучники» запланували прем’єрний показ всіх різновидів iPhone 12). Церемонія презентації через безперервної коронавирусной істерії пройде в онлайн-форматі.

 

Джерело

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Гугл заборонить рекламу GPS трекерів, камер, диктофонів і всього що призначене для шпигунства

Опубліковано

Гугл заборонить рекламу GPS трекерів, камер, диктофонів і всього що призначене для шпигунства

Компанія Google (Гугл) заборонить рекламу шпигунських технологій і буде попереджувати всіх хто захоче такі собі купити. Йдеться про заборону оголошень з приводу товарів і послуг, призначених для спостереження або спостереження за іншою людиною.

Відповідні правила сприяння непристойна поведінка в Google Ads оновлять в серпні, повідомляє прес-служба компанії.

Ми додамо обмеження по рекламі шпигунських програм і технологій для спостереження, а саме заборонимо рекламувати товари і послуги, призначені для спостереження або спостереження за іншою людиною або його діяльністю (без дозволу такої особи). Ці правила будуть застосовуватися в усіх країнах світу, – йдеться в повідомленні Google.

З 11 серпня 2020 року Google почне стежити за дотриманням нових правил реклами. Зокрема, буде заборонена реклама таких шпигунських програм і технологій для стеження:

шпигунське / зловмисне програмне забезпечення, за допомогою якого можна прослуховувати телефонні дзвінки, переглядати SMS-повідомлення або історію відвіданих сторінок;
GPS-трекери, призначені для спостереження або спостереження за людиною без її згоди;
реклама обладнання для спостереження (наприклад, камер, диктофонів, відеореєстраторів), призначеного спеціально для шпигунства.

Гугл заборонить рекламу GPS трекерів, камер, диктофонів і всього що призначене для шпигунства
Це правило не поширюється на послуги приватних детективних агентств, а також на товари і послуги, за допомогою яких батьки можуть відслідковувати місцезнаходження неповнолітніх дітей.

У компанії додали, що в разі порушення правил будуть посилати попередження мінімум за сім днів до блокування облікового запису.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.