Connect with us

MOBILZONE

WhatsApp отримав саму довгоочікувану всіма функцію

Опубліковано

Самим популярним і відомим сервісом у світі є WhatsApp, а користується він неймовірно великою популярністю по всій земній кулі, що робить його неймовірно поширеним за сукупністю якостей. Це програмне забезпечення дозволяє обмінюватися текстовими повідомленнями, здійснювати голосові дзвінки, дзвонити по відеозв’язку, ділитися місцем розташування, спілкуватися в групових чатах, а також здійснювати цілу масу інших дій. Втім, навіть не дивлячись на всі цього, даного сервісу ще є куди розвиватися, тому що він містить в собі не всі функції і можливості, про які вже давно мріють користувачі. Втім, вже незабаром однією з таких стане більше, що гарантовано порадує безліч людей.

Так, месенджер WhatsApp отримає найбільшу довгоочікувану функцію, дозволить яка використовувати відразу два номери телефону на одному телефоні. Подібної можливості багатьом зараз не вистачає, тому що одного номера телефону може бути елементарно просто мало. Оскільки в багатьох інших сервісах, на зразок Telegram, вже давно реалізована подібна можливість, що дозволяє використовувати дві, три і навіть чотири облікових записи на одному телефоні, що може бути неймовірно зручно в безлічі випадків. В даний час розробники тільки почали працювати над новою «фішкою», тому її тестування відбудеться не раніше літа 2020 року, а реліз так і зовсім відбудеться не раніше коли року, тому що зазвичай адміністрація цього сервісу дуже довго тягне з впровадженням нових можливостей.

 

Прямо в настройках месенджера, коли впровадять таку можливість, можна буде в одне натискання перемикатися між різними обліковими записами, прив’язаними до різними номерами телефонів. Більш того, стане можливим отримувати повідомлення від кожного з профілів, незалежно від обраного активного. За рахунок такої особливості кожного номеру виявляться доступні повноцінні можливості, а розпоряджатися ними виявиться простіше простого, тому що схожий принцип зміни акаунтів зараз використовується в Instagram, з яким все дуже швидко розібралися, використовуючи тепер необмежено багато різних облікових записів на одному телефоні. Нововведення стане доступним на смартфонах під управлінням Android і iOS.

Само собою, що платити гроші за таку функцію не доведеться, тому на цей рахунок можна навіть не турбуватися – все буде доступно абсолютно безкоштовно. Залишилося тільки дочекатися, коли подібну можливість нарешті впровадять в сервіс. Самі розробники поки що ні робили ніяких офіційних заяв із цього приводу, але вони їх і не зроблять, тому що практично завжди до останнього зберігають мовчання, повідомляючи про нові функції всередині WhatsApp лише в день релізу фінальної стабільної версії. Можливість використання одночасно двох і більше облікових записів однозначно є найбільш очікуваної і бажаною всіма користувачами функцією, тому що вона дозволить в рази підвищити зручність від використання сервісу.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Як вимкнути бульбашки повідомлень на смартфонах

Опубліковано

Кожна нова версія Android отримує оновлений та несподіваний функціонал. І якщо деякі поліпшення багато років випрошуються рядовими користувачами, перш ніж розробник виконає прохання користувача, то деякі фіш

Кожна нова версія Android отримує оновлений та несподіваний функціонал. І якщо деякі поліпшення багато років випрошуються рядовими користувачами, перш ніж розробник виконає прохання користувача, то деякі фішки здаються зайвими і марними. В одній з останніх версій Android компанією Google була додана система бульбашок. Звучить досить безглуздо, а виглядає це ще дивніше. Зроблено вони для швидкого спілкування з кількома людьми через різні програми. Тут може бути і Telegram та SMS-повідомлення та інші соціальні мережі та месенджери. Щоб вимкнути їх, потрібно зайти в налаштування смартфона, відкрити розділ «Програми та сповіщення».

Як вимкнути бульбашки повідомлень на смартфонах
Включаємо відображенням всіх програм, потім знаходимо програму “бульбашки” якої ви хочете відключити, наприклад Telegram. Тепер заходимо в налаштування даної програми та у розділі “Сповіщення” відключаємо всі бульбашки.

Як вимкнути бульбашки повідомлень на смартфонах

Також користувач може відключити “бабли” для конкретного діалогу, достатньо зайти в його налаштування. Також, якщо ви не фанат чогось нового і ніякі “бульбашки” вам не потрібні, то їх можна повністю вимкнути для всіх програм разом. Це робиться в тому ж розділі настройок із повідомленнями.
Як вимкнути бульбашки повідомлень на смартфонах

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Знайдено новий спосіб, як крадій може вкрасти гроші з вашого iPhone

Опубліковано

Знайдено новий спосіб, як крадій може вкрасти гроші з вашого iPhone

Група дослідників з Дармштадтського технічного університету в Німеччині виявила небезпечну вразливість, яка може використовуватися для стеження за користувачами iPhone та завантаження шкідливого програмного забезпечення навіть після відключення смартфона. Проблема пов’язана з роботою програми Find My, яка призначена для пошуку пристрою у разі втрати або крадіжки.

Справа в тому, що Bluetooth, NFC і надширокосмуговий зв’язок UWB продовжують працювати навіть у разі відключення iPhone. Це означає, що модулі бездротового зв’язку можуть потенційно використовуватися зловмисниками для проведення атак різного типу. Крім того, в режимі зниженого енергоспоживання користувачам смартфонів Apple залишаються доступними деякі функції, такі як безконтактна оплата покупок.

“В останніх моделях iPhone Bluetooth, бездротова передача даних малого радіусу дії NFC і надширокосмуговий зв’язок UWB продовжують працювати після відключення живлення, і всі три бездротові чіпи мають прямий доступ до захищеного елемента”, – йдеться в повідомленні дослідників.

У рамках виконаної роботи дослідникам вдалося інтегрувати на пристрій шкідливе програмне забезпечення через Bluetooth, який працював при відключеному живленні. Зазначається, що поширення шкідливого ПЗ у такий спосіб є складним процесом, у ході якого послідовно експлуатуються кілька вразливостей.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

“Дія” продовжить нараховувати 2000 гривень: кому затримують виплати

Опубліковано

2000 гривень з "Дії" продовжать виплати у травні: хто отримає

Внутрішньо переміщені особи продовжуватимуть отримувати кошти  у «Дії». Проте, багато громадян переймаються тому, що ще не отримали кошти за березень. Міністерство соціальної політики пообіцяло, що всі кошти переселенці отримають у травні.

На це є декілька причин. По-перше, реєстрація внутрішньо переміщених осіб зайняла більше часу, ніж передбачалось. Виплати як і раніше становлять 2 тисячі гривень доя дорослих, та 3 тисячі гривень для дітей та осіб з інвалідністю. До 31 травня усі, хто зареєструвався як внутрішньо переміщені особи, отримають свої гроші на картки Є-підтримка.

По друга, виплати були затримано у зв’язку з затримкою реєстрації внутрішньо переміщених осіб. Наразі каналів для реєстрації стало більше, і людей реєструють на отримання статусу ВПО швидше. Уряд зазначає, що зараз залишилось обробити близько 500 тисяч заявок, а виплати у травні нарахують одразу за два місяці

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement
ПриватБанк виплачує українцям 6660 гривень: як отримати гроші
MOBILZONE6 днів тому

ПриватБанк виплачує українцям 6660 гривень: як отримати гроші

Українці отримають нові одноразові виплати з Дії через війну: названо категорії та суми
MOBILZONE5 днів тому

Українці отримають нові одноразові виплати з Дії через війну: названо категорії та суми

"Дія" почне виплачувати українцям по 122000 гривень
MOBILZONE3 дні тому

“Дія” почне виплачувати українцям по 122000 гривень

Як оформити статус внутрішнього переселенця і отримати 6500 гривень
MOBILZONE7 днів тому

ПриватБанк почав платити українцям 6660 гривень і дав інструкцію, як стати в чергу

Грошову допомогу з "Дії" почали виплачувати по-новому: що змінилося
MOBILZONE5 днів тому

Грошову допомогу з “Дії” почали виплачувати по-новому: що змінилося

Українські переселенці отримають нову грошову допомогу
MOBILZONE3 дні тому

“Ощадбанк” видає по 2000 і 3000 гривень: стало відомо, коли отримають гроші

Українці після війни зможуть отримати до 800 тисяч гривень
MOBILZONE7 днів тому

Українці після війни зможуть отримати до 800 тисяч гривень

"Monobank" попередили про важливі зміни з 1 грудня
MOBILZONE7 днів тому

Монобанк приготував українцям дві новини: одно хороша друга не зовсім

2000 гривень з "Дії" продовжать виплати у травні: хто отримає
MOBILZONE2 дні тому

2000 гривень з “Дії” продовжать виплати у травні: хто отримає

У «Дії» зникли деякі важливі функції
MOBILZONE4 дні тому

В Україні впроваджують уніфікований вид виплат для всіх

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.