Connect with us

Інтернет

WhatsApp з 1-го числа на всіх Android і iOS перестане працювати

Опубліковано

WhatsApp з 1-го числа на всіх Android і iOS перестане працювати

Найбільш популярним і відомим сервісом для спілкування в світі є WhatsApp, а використовують його на постійній щоденній основі понад 2 млрд людей, всі з яких знаходять це програмне забезпечення максимально зручним з існуючих. З його допомогою можна легко, просто і абсолютно безпечно пересилати безліч типів інформації, роблячи все це без зайвих складнощів і будь-яких грошових витрат. Користувачі можуть відправляти текстові і голосові повідомлення, пересилати медіафайли, ділитися місцем розташування, здійснювати голосові дзвінки, спілкуватися в групових чатах, дзвонити по відеозв’язку, а разом з тим, крім того, використовувати масу інших функцій, всі з яких доступні користувачам смартфонів на базі Android і iOS.

Проте, вже в недалекому майбутньому дуже багато людей втратять доступ до цього програмного забезпечення, тобто його виявиться неможливо використовувати будь-яким чином взагалі, і це обов’язково потрібно враховувати, щоб в повній мірі підготуватися до того, що гряде в доступному для огляду майбутньому. Справа в тому, що месенджер WhatsApp з 1-го лютого 2020 року, тобто більше двох місяців тому, став недоступний для використання на всіх моделях смартфонів, що працюють під управлінням Android 2.3.7 і iOS 8, а також будь-яких більш старих операційних систем. Через це близько 50 – 60 млн людей втратили доступ до цього ПО, втративши в повній мірі можливість якимось чином їм користуватися, тому що відтепер навіть текстові повідомлення прочитати просто неможливо, так як месенджер не вдалося підключитися до серверів.WhatsApp з 1-го числа на всіх Android і iOS перестане працювати

На цьому все не зупиниться, тому що вже з 1 лютого 2021 року, тобто менш ніж через десять місяців, користуватися цим програмним забезпеченням стане неможливо на безлічі інших моделей мобільних пристроїв. Як з’ясувало видання Prostotech.com, вже на початку наступного року месенджер WhatsApp стане недоступним для використання на таких смартфонах, які функціонують під управлінням Android 4.0.3 і iOS 9, а також будь-яких старіших ОС. Через це, за наявними зараз даними, близько 300 млн людей втратять можливості користуватися цим програмним забезпеченням будь-яким чином. Обійти обмеження ніяк не вийде, хіба що тільки оновити операційну систему до більш нової, або, якщо зробити це неможливо, купити новий смартфон.

Мінімальними версіями ОС для запуску даного мессенджера стануть Android 5.0 Lollipop і iOS 10, тобто необхідні щонайменше смартфони під управлінням таких, так як інакше, в іншому випадку, WhatsApp виявиться недоступний в повній мірі. Прийдешні нововведення торкнуться користувачів по всьому світу незалежно від тієї країни, де вони проживають, тому вкрай важливо встигнути підготуватися станом на 1 лютого 2021 року оновивши операційну систему до нової актуальної, а якщо зробити це неможливо, доведеться купувати новий смартфон, або можливість користуватися цим сервісом якимось чином виявиться в повній мірі недоступна. Відмова від старих версій платформ розробники виробляють з метою безпеки, так як в подібних є багато загальновідомих проломів, з використанням яких можна зробити злом.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Користувачі Facebook і WhatsApp зможуть спілкуватися між собою

Опубліковано

Korystuvachi Facebook i WhatsApp zmozhutʹ spilkuvatysya mizh soboyu

Користувачі «Facebook і WhatsApp» з дня на день отримають можливість спілкуватися один з одним. У майбутньому до них можуть приєднатися «Інстаграм». Про виявлення зачатків майбутньої крос-платформи розповіли опитані тематичним медіа-ресурсом WABetaInfo експерти.

Подробиці

Виявити підготовку інтеграції WhatsApp з месенджером Facebook вдалося випадково. Забравшись в налаштування сервісів фахівці побачили спроби веб-ресурсів підвести до спільного знаменника контакти, функціональність чатів та інші параметри.

Нагадаємо, що ідею створення єдиної платформи для Facebook, WhatsApp і Instagraм просуває Марк Цукерберг. Виявлені хлопцями з WABetaInfo напрацювання свідчать про активізацію зусиль у цьому напрямку.

Нагадаємо, що напередодні користувачі ПК знайшли доступ до «темної» теми WhatsApp і інших можливостей месенджера. Детальніше – в нашому ранковому матеріалі.

 

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Чому варто подумати, бути клієнтом монобанк чи ні

Опубліковано

Чому варто подумати, бути клієнтом монобанк чи ні

Хоча НБУ видало указ про те, що переклади понад 5000 гривень повинні підлягати перевірці у разі відсутності ідентифікації клієнтів, деякі фінансові установи сприйняли цей указ дуже по-своєрідному.

Подробиці
Як тільки в нашому місті з’явилася можливість оформити картку монобанк і я про це дізнався – тут же подав заявку в додатку і відправився оформляти заповітну карту.

Симпатична дівчина прийняла «повний пакет» документів, які вимагають більшість інших банків і забувши мене сфотографувати випустила з приміщення вже щасливим користувачем самого інноваційного банку без відділень.

Я розраховував отримати кредитний ліміт і використовувати нову “кредитку” замість аналогічного продукту ПриватБанку. Але вже на цьому етапі мене чекало розчарування – кредитний ліміт мені не надали. Гаразд, минув час і я почав використовувати її як дебетову карту. Як виявилося, це була моя фатальна помилка.

Кілька продажів на OLX, а також досить безвинні надходження на карту не віщували біди. Але минулого місяця на карту надійшов платіж в розмірі 7000 гривень. Хоча правильніше сказати – не надійшов, так як від відправника гроші “пішли”, а мені на карту так і “не впали”. У додатку вони “засвітилися”, але при цьому дана сума позначалася як заблокована.

Для з’ясування в чому суть проблеми звичайно-ж звернувся в підтримку. Там сказали чекати лист з роз’ясненнями та ось тут починається найцікавіше.

У листі заявили, що мені приходять кошти (хто б міг подумати) і потрібно дати документальне підтвердження їх походження. Я відразу ж відправив їм боргову розписку, за якою мені і видали в борг згадані вище 7000 гривень. Але виявилося, що цього мало. Далі фінмоніторинг банку зажадав документи, що підтверджують обгрунтованість всіх операцій, які проводилися за весь період володіння мною картою. Тобто я повинен був згадати і підтвердити документально надходження коштів, проведені з зими минулого року! Наприклад я вказав що продавав деякі товари на OLX, на що банк зажадав ось що:

Чому варто подумати, бути клієнтом монобанк чи ні

Для себе я висновки зробив, а вихід із ситуації все ж виявився простішим ніж пропонував фінмоніторинг банку – заява на повернення коштів відправнику і блокування карти. Так що якщо ви хочете користуватися самим інноваційним банком, то приготуйтеся до того, що ваші кошти будуть під пильним наглядом його співробітників незалежно від того, є у них приписи з цього приводу, чи ні.

 

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Кошти клієнтів на картах Payoneer будуть розморожені з 30 червня

Опубліковано

Кошти клієнтів на картах Payoneer будуть розморожені з 30 червня

Минулого тижня власники карт Payoneer зіткнулися з проблемою – вони втратили доступ до своїх грошей і не могли вивести їх. Причиною тому стали фінансові махінації керівництва компанії Wirecard, яка і є фактичним емітентом карт.

Як виявилося, топ-менеджмент німецької компанії Wirecard навмисне проводило махінації з рахунками, щоб підвищити її капіталізацію і зробити більш привабливою для інвесторів. Це розкрилося під час проведення аудиту. В результаті приблизно чверть балансу компанії виявилася фіктивною – близько € 1,9 млрд. Wirecard ініціювала процедуру банкрутства. Після цього скандалу Payoneer запевняла, що з рахунками клієнтів все буде в порядку, і ніяких проблем не передбачається. Але 26 червня все пішло не так.

Британський регулятор Financial Conduct Authority (FCA) заморозив діяльність підрозділу Wirecard Card Solutions, що працює на території Великобританії і обслуговуючого карти, в тому числі для Payoneer. Заморозити операції даного підрозділу регулятор вирішив до завершення перевірок і слідства, щоб захистити кошти клієнтів. А самі клієнти при цьому втратили доступ до грошей, які зберігалися на рахунках Wirecard Card Solutions. Причому це стосується не тільки власників карт Payoneer, а й інших підприємств.

Незважаючи на всі ці проблеми, керівництво Payoneer заявило про намір повернути всі кошти своїм клієнтам, не чекаючи закінчення розглядів з Wirecard. Про це заявив в листі глава компанії Payoneer Скотт Галіт. Однак в цьому листі він не назвав якихось термінів і механізмів повернення грошей користувачам.

І на початку тижня ситуація зрушила з мертвої точки. Регулятор FCA переглянув своє рішення і заявив, що з 30 червня засоби на картах Wirecard знову повинні бути доступні для користувачів. За даними Payoneer, знову використовувати карти можна буде протягом 24 годин. Користувачі зможуть витрачати гроші онлайн або знімати готівку через банкомати. Можливість виводити гроші з карток Payoneer на банківські рахунки з’явиться трохи пізніше – з 6 липня 2020 року. Така затримка пов’язана з тим, що компанія працює з Wirecard і MasterCard над зняттям деяких технічних обмежень. З 6 липня клієнти зможуть користуватися функціями Make a Payment і Manage Currencies.

Додатково в Payoneer вживають заходів, спрямовані на поліпшення ситуації з роботою карт. Так, всі майбутні платежі будуть надходити на поточний баланс Payoneer, а не на карту. Крім того, незабаром компанія запропонує користувачам нового емітента банківських карт.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.