Connect with us

Гаджети

Sony готова обрушити ціну PlayStation 4 в два рази

Опубліковано

Sony готова обрушити ціну PlayStation 4 в два рази

Попит на ігрові приставки з кожним днем ​​стрімко зростає, тобто все більше і більше людей бачать сенс в тому, щоб використовувати такого роду електронні пристрої, знаходячи їх дуже корисними і зручними для проведення дозвілля, адже при використанні консолі гарантовано не буде ніяких проблем з вірусами , драйверами, або ж чимось ще, що може відняти купу вільного часу. Найпопулярнішою ігровою консоллю сучасності є PlayStation 4, а створена і випущена вона була ще в 2013 році. За більш ніж шість років присутності в продажу дану консоль вдалося продати тиражем в більш ніж 105 млн копій, проте вже незабаром її продажу можуть неймовірно сильно злетіти.

Справа в тому, що до цих пір японська корпорація Sony продає цю консоль за приблизно $ 400, тобто за такою ціною, за якою її реалізували ще на старті продажів багато років назад. З тих самих пір ця ігрова приставка дуже сильно застаріла, в повній мірі втративши свою колишню привабливість. Її технічне оснащення стало набагато дешевше, так як його собівартість скоротилася, проте навіть не дивлячись на все це компанія-виробник продовжує вдавати, що нічого такого не сталося. У підсумку, як наслідок, з кожним днем ​​вона заробляє все більше грошей на кожної проданої PS4, що, в свою чергу, не найкращим чином позначається на її продажах, також як і те, що вже незабаром дана консоль відправиться на пенсію.

Як запевняє відомий галузевої інсайдер Майкл Пактер, вже зовсім скоро всі бажаючі зможуть купити ігрову приставку PlayStation 4 за $ 200, тобто в два рази дешевше, ніж в даний час. Її цінник знизиться відразу по всьому світу, тобто зробити такого роду покупку за зниженою ціною виявиться по всій земній кулі. Подібним чином, за словами експерта, японська корпорація надійде з метою збільшення життєвого циклу консолі. При зниженою ціною мільйони людей гарантовано захочуть зробити її покупку, адже зараз для PS4 є понад 1500 ігор, серед яких безліч приголомшливих ексклюзивів, пройти всі з яких можливо тільки на такий консолі.

Японська корпорація Sony розраховує зробити так, щоб її фірмова ігрова приставка залишалася актуальною щонайменше до середини 2021 року, тому зниження її цінника має зберегти попит на дану консоль навіть після запуску в продаж нової. Очевидно, що при ціннику на рівні $ 200 дуже багато людей гарантовано захочуть купити дану приставку, знаходячи її найкращою з усіх існуючих на ринку, так як тільки для неї зараз є безліч приголомшливих ексклюзивів, а ряд інших, начебто The Last of Us Part II , вийдуть в недалекому майбутньому. Залишається чекати і сподіватися, що компанія-виробник PlayStation 4 насправді вже незабаром зробить її набагато дешевше.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

ПриватБанк розповів про свої проблеми

Опубліковано

ПриватБанк розповів про свої проблеми

Так, виходячи із даних ПриватБанку, за перше півріччя 2022 року він отримав 6,3 млрд грн чистого прибутку. Це практично вдвічі менше за аналогічний період 2021 року. При цьому сума недоотриманих доходів за час війни оцінюється у понад 5,5 мільярдів гривень.

У банку пояснили, що результат зумовлений низкою заходів щодо підтримки держави, клієнтів та співробітників в умовах воєнного стану.

До того ж, на покриття кредитних ризиків за 6 місяців 2022 року банк сформував 6,9 мільярдів гривень резервів. Це з тим, більшість клієнтів що неспроможні обслуговувати свої зобов’язання.

“Втім, рівень проблемних кредитів ще не до кінця визначено як на рівні банку, так і на рівні всієї банківської системи України”, – наголосили у ПриваБанку.
За словами заступника голови правління банку Ганни Самаріної, ПриватБанк завершив півріччя з прибутком, “проте усвідомлюємо, що попереду складний період сьогодні передбачити всі ризики неможливо”.

Facebook Comments
Читати далі

Гаджети

Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

Опубліковано

Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

У Новій пошті повідомили, що на сьогоднішній день працює 3539 відділень, 6656 поштоматів та кур’єрська доставка у 4853 населених пунктах по всій Україні.

Подивитися, де знаходиться найближче відділення та його графік роботи можна у Телеграм-боті https://t.me/npu_info_bot
Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Опубліковано

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Остання версія операційної системи Android 12 вперше з’явилася у лютому – саме тоді розробник випустив перше тестове програмування для розробників. Повноцінний реліз відбувся 4 жовтня 2021, тоді ж смартфони Google Pixel почали оновлюватися до фінальної та стабільної версії прошивки. І хоча тестування Android 12 на смартфонах Xiaomi, Redmi, Poco йде повним ходом, випробувати та оцінити дизайн нового апдейту можуть поки що далеко не всі. Вирішується ця проблема досить легко. Якщо ваш смартфон працює під керуванням MIUI 12 або MIUI 12.5, ми пропонуємо вам встановити тему в стилі Android 12.

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12 Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12 Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Тема так і називається Android 12 MIUI Theme і автор проробив колосальну роботу з адаптації інтерфейсу. Навіть досвідчений користувач не відразу помітить каверзу, легко можна подумати що перед вами справжній Android 12. При установці даної теми ви отримаєте модифікований вид екрана блокування, фірмовий набір іконок, видозмінений управління. Знайти тему можна за цим посиланням . Якщо у вас виникли труднощі з установкою, спробуйте у розширених налаштуваннях вибрати регіон Індія.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.