Connect with us

Софт

Нова ОС Windows 10 працює в два рази швидше

Опубліковано

Компанія Microsoft ще влітку 2015 року створила і випустила на ринок операційну систему Windows 10, яка вкрай швидко знайшла широку популярність по всьому світу. З тих самих пір пройшло вже практично п’ять років, і за такий період часу для десятої «вінди» випустили цілу масу різних оновлень, проте стати по-справжньому краще їй так і не вдалося, тому що користувачі персональних комп’ютерів, ноутбуків, планшетів, моноблоків і інших електронних пристроїв, як і раніше вкрай активно стикаються з різними неполадками і несправностями, які заважають виконувати робочий завдання, займатися навчанням або просто розважатися. Все це доповнюється ще й іншими неприємними особливостями, до числа яких належить «криве» масштабування інтерфейсу і заплутаність всього інтерфейсу.

На радість всіх тих, хто вже втомився від доступної в даний час Windows 10, незабаром все зміниться, так як вийде нова платформа для електроніки, а виявиться вона краще в усіх відношеннях, що, в свою чергу, позитивно позначиться на її привабливості. За наявними зараз даними, користувачі можуть розраховувати на новий інтерфейс, на посилену систему захисту, на підвищену стабільність, на більш високу швидкість роботи, на перероблені з нуля зі стандартними програмами, а також на цілу масу інших особливостей, здатних зробити цю ОС неймовірно просунутої в усіх відносинах. Вона виявиться кращою в серії, а її виробництво ведеться вже багато років, тоді як презентація відбудеться в найближчі місяці.

 

Журналісти дізналися про те, що така платформа створюється, з офіційних технічних документів компанії Microsoft, які потрапили у вільний доступ. Нова операційна система являє собою не клон сумнозвісної Windows RT, а саме повністю незалежну самостійну ОС, яка здатна запускати додатки UWP, PWA і Win32, роблячи все це без зайвих складнощів і обмежень. На практиці це означає, що нова операційна система може запускати будь-які доступні зараз програми та ігри для Windows 10, тому встановити її на електронний пристрій можна буде відразу після релізу, зробивши це без шкоди для функціональних можливостей всього електронного пристрою.

Є дані про те, що нова ОС Windows 10 працює в два рази швидше, проте не завжди, а лише в певних завданнях. Яких саме – невідомо, але такого роду інформація повинна з’явитися на офіційній повноцінної презентації нової платформи, відбутися яка повинна в найближчі місяці. Як запевняють інсайдери, нова операційна система може стати не повністю нової та незалежної, а покращеною версією десятої «вінди», але з величезною кількістю відмінностей, тому фактично вона буде зовсім інший. Реліз її фінальної стабільної версії повинен статися в кінці цього 2020 року, коли її зможуть завантажити і встановити на свої електронні пристрої всі бажаючі, зробивши це без будь-яких ускладнень.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Xiaomi випустила MIUI 12 для 11 смартфонів, посилання на скачування

Опубліковано

Xiaomi тестує MIUI 12 і з'явилася інформація, що протягом тижня розробники відсіяли більшу частину смартфонів через виявленнях різних проблем. На даний момент крайньої версією є MIUI 12 Beta 20.5.14, яку можна встановити прямо зараз на 11 моделей.

Xiaomi тестує MIUI 12 і з’явилася інформація, що протягом тижня розробники відсіяли більшу частину смартфонів через виявленнях різних проблем. На даний момент крайньої версією є MIUI 12 Beta 20.5.14, яку можна встановити прямо зараз на 11 моделей.

Уточнимо, що розмір файлу прошивки залежить від моделі, тобто, він не однаковий (для недовірливих). Однак, є чітке розуміння, що розмір апдейта варіюється в межах 1,8-2,8 ГБ.

Перш ніж розповісти інфу по оновленню, нагадаємо, що в список для поновлення вошіл навіть пристрої 2017 року випуску. Серед таких колись флагманський Mi 6 і Mi MIX 2, а також Xiaomi Mi Note 3. Також в цьому лістингу оказлісь 4 моделі, випущені в 2018 році: Xiaomi Mi 8 UD з вбудованим в дисплей сканером відбитків пальців; Xiaomi Mi 6X, Redmi Note 5 і Redmi Note 5 Pro.

Замикають список «щасливчиків» свіжіші пристрої: Redmi K30 4G / 5G, флагман Xiaomi Mi 9 Pro 5G і перший в світі смартфон з 108-Мп камерою – Mi CC9 Pro.

Завантажити MIUI 12

Facebook Comments
Читати далі

Софт

Microsoft почала відмовлятися від 32-бітових версій Windows 10

Опубліковано

Microsoft почала відмовлятися від 32-бітових версій Windows 10

Корпорація Microsoft починає процес відмови від використання 32-бітових версій операційної системи Windows 10. Починаючи з релізу Windows 10 версії 2004, компанія більше не пропонує 32-бітну редакцію. Ця збірка вже доступна розробникам і OEM збирачам комп’ютерних систем. Відповідні зміни зафіксовані в документації, яка описує мінімальні системні вимоги.

Фактично, дана зміна не впливає на існуючі комп’ютери, на яких вже встановлено 32-бітові версії ОС. Крім того, Microsoft заявляє, що вона все ще має намір пропонувати 32-бітові збірки через інші канали поширення. Це означає, що зацікавлені користувачі все ще можуть купити роздрібну копію Windows 10 і використовувати її для установки 32-розрядної версії. Проте, рішення Microsoft ознаменувало початок довгого шляху щодо відмови від 32-бітових обчисленні.

Відмова від 32-бітових версій на нових ПК не повинен суттєво вплинути на кінцевих споживачів. Сучасні процесори є 64-бітними, попиту на 32-бітові чіпи і комп’ютери практично не існує.

Facebook Comments
Читати далі

Софт

У Google Chrome 82 з’явиться функція групування вкладок

Опубліковано

У Google Chrome 82 з'явиться функція групування вкладок

Google анонсувала додавання в браузер Chrome нової видною функції, яка порадує в першу чергу журналістів, а також тих, хто любить тримати відкритими безліч вкладок. Мова про функції групування, яка дозволить краще організовувати роботу з безліччю сайтів одночасно.

Працює вона досить просто. Щоб створити групу, потрібно просто клікнути по правій кнопці мишки на вкладці і вибрати відповідну опцію контекстного меню. Користувачі зможуть сортувати вкладки в групи на свій розсуд, присвоювати їм свої назви, а також позначати їх різними кольорами. Для позначення групи вкладок можна буде використовувати не тільки цифро-буквені назви, але і емодзі, наприклад ❤️ або 📖. Як і звичайні вкладки, групи будуть зберігатися після закриття і повторного відкриття браузера. Більш наочне уявлення про роботу функції угруповання вкладок дають анімації в цьому замітці.

У Google Chrome 82 з'явиться функція групування вкладок

За словами розробників, функція тестувалася кілька місяців і фінальний її варіант враховує багато з побажань тестувальників.

У Google Chrome 82 з'явиться функція групування вкладок

Функція стане доступна для всіх користувачів в наступній стабільної версії Chrome 82, яка повинна вийти на наступному тижні. Функціональність з’явиться в деськтопной версії Chrome для Chrome OS, Windows, macOS і Linux. Найбільш нетерплячі можуть випробувати її вже зараз, встановивши останню тестову збірку Chrome Beta.

Chrome – не перший браузер, що пропонує вбудовану угруповання вкладок. Наприклад, в браузері Vivaldi така функція є вже досить давно. Можливість угруповання вкладок Chrome до цього часу забезпечували сторонні розширення.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.