Connect with us

Гаджети

На iPad Pro стало можливо встановити Windows 10

Опубліковано

Компанія Apple ось вже як більш ніж 10 років займається випуском на ринок планшетів iPad, і за це десятиліття такі пристрої змінилися в повній мірі. Особливо великі зміни сталися в цьому 2020 року бо в такого роду пристрої додали повноцінну підтримку мишок і трекпедом, завдяки чому тепер можна використовувати правий клік мишею, виконувати прокручування і натискати на що-небудь за допомогою курсору, а не пальця. Це дуже зручно, причому нативна підтримка таких елементів управління реалізована на рівні всієї операційної системи, що дозволяє використовувати даний спосіб навігації у всіх уже існуючих програмах і іграх. Втім, вже незабаром на планшети «яблучної» корпорації з лінійки iPad Pro стане можливим встановити Windows 10.

Журналісти з’ясували, що в даний час американська компанія Apple веде роботу над розширенням функціональних можливостей своїх електронних пристроїв на ринку планшетів, щоб зробити їх більш продаваними і привабливими для користувачів. Повідомляється, що з релізом операційної системи iOS 13.4, в якій і з’явилася підтримка мишок і трекпедом, установка повноцінної комп’ютерної ОС стала набагато простішою, адже тепер користувачі можуть використовувати звичні всім елементи управління, зустріти які зараз можна в комп’ютерах Mac. Стверджується, що з релізом платформи iOS 14 користувачам може стати доступною така функція, як Boot Camp, яка дозволить встановлювати будь-яку операційну систему в якості додаткової.

 

З огляду на, що зараз існує Wndows 10 для ARM, цілком собі очевидно, що проблем з установкою повноцінної «вінди» на планшети iPad Pro не виникне, але така можливість буде доступна тільки на моделях 2018 і 2020 років, тоді як будь-яких інших її виявиться неможливо використовувати . Інтерфейс (роз’єм) USB Type-C вже зараз дозволяє підключати до планшетних комп’ютерів Apple будь-які аксесуари, аж до кабелю Ethernet (через перехідник) для проводового підключення до інтернету. Адаптація утиліти Boot Camp з macOS на iOS дозволить «яблучної» корпорації зробити свої планшети набагато більш привабливими в усіх відношеннях, так як їх власники зможуть вирішувати з їх допомогою набагато більше самих різних завдань, про що ще недавно не доводилося навіть і мріяти.

Сама компанія Apple поки що ніяк не коментує такі відомості, однак виходячи з її дій очевидно, що планшети з лінійки iPad Pro з кожним днем ​​все сильніше перетворюються в повноцінні комп’ютери. Установка Windows 10 на такі дозволить вирішувати з використанням цих планшетних комп’ютерів безліч різних завдань, виправлятися з якими неможливо на iOS. По суті, якщо «яблучна» корпорація насправді запровадить Boot Camp в свої планшети, такі перетворяться на повноцінну заміну Microsoft Surface Pro, що стане вкрай потужним ударом по продукції від цього виробника, так як при інших рівних його продукція є набагато менш привабливою.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гаджети

Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

Опубліковано

Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

У Новій пошті повідомили, що на сьогоднішній день працює 3539 відділень, 6656 поштоматів та кур’єрська доставка у 4853 населених пунктах по всій Україні.

Подивитися, де знаходиться найближче відділення та його графік роботи можна у Телеграм-боті https://t.me/npu_info_bot
Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Опубліковано

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Остання версія операційної системи Android 12 вперше з’явилася у лютому – саме тоді розробник випустив перше тестове програмування для розробників. Повноцінний реліз відбувся 4 жовтня 2021, тоді ж смартфони Google Pixel почали оновлюватися до фінальної та стабільної версії прошивки. І хоча тестування Android 12 на смартфонах Xiaomi, Redmi, Poco йде повним ходом, випробувати та оцінити дизайн нового апдейту можуть поки що далеко не всі. Вирішується ця проблема досить легко. Якщо ваш смартфон працює під керуванням MIUI 12 або MIUI 12.5, ми пропонуємо вам встановити тему в стилі Android 12.

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12 Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12 Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Тема так і називається Android 12 MIUI Theme і автор проробив колосальну роботу з адаптації інтерфейсу. Навіть досвідчений користувач не відразу помітить каверзу, легко можна подумати що перед вами справжній Android 12. При установці даної теми ви отримаєте модифікований вид екрана блокування, фірмовий набір іконок, видозмінений управління. Знайти тему можна за цим посиланням . Якщо у вас виникли труднощі з установкою, спробуйте у розширених налаштуваннях вибрати регіон Індія.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Названо шість причин назавжди відмовитися від Viber

Опубліковано

Названо шість причин назавжди відмовитися від Viber

Насправді цей месенджер не такий зручний та безпечний. Як і у будь-якого месенджера, у Viber є переваги та недоліки. Але мінуси при цьому досить серйозні.

Зараз Viber вважається одним із найпопулярніших месенджерів. Незважаючи на це, програма має низку проблем, які все ще не усунуті.

Займає багато місця на смартфоні. За промовчанням файли автоматично переходять у пам’ять телефону. Крім того, чим людина використовує цей месенджер, тим більше непотрібного контенту накопичується. І це не тільки відео та фото, а й інформація про листування, чати тощо.

Можна читати чужі листування. Незважаючи на те, що функція збереження чатів тепер доступна окремо в налаштуваннях, сторонні можуть додати туди свою електронну адресу або взагалі замінити вказану на свою. До того ж ці налаштування ще потрібно постаратися знайти. Ну і вхід в один обліковий запис на різних пристроях суто теоретично теж може дати доступ до вмісту чатів будь-якій людині.

Viber може працювати як фоновий додаток. Якщо забути закрити месенджер, то він буде показувати, що ви «в Мережі». А ще статус та інші налаштування конфіденційності програма дозволяє змінювати лише один раз на 24 години.

Приховані параметри за замовчуванням. Після запуску програми автоматично встановлюються такі налаштування, як збереження на фото водяного знака (вітермарка), можливість користувачам не зі списку контактів бачити вашу фотографію, функція peer-to-peer (через неї інші люди бачать вашу IP-адресу). Також месенджер може збирати інформацію про ваше місцезнаходження. При цьому знайти потрібні параметри та вимкнути ці функції нелегко.

Можливість злому. Фахівці фонду зазначили, що головні мінуси месенджера – відсутність тестів на безпеку (публічних), а також закритий код.

Застарілий дизайн та фільтрація спаму. Оформлення програми виглядає застарілим у порівнянні навіть із WhatsApp, вважають автори. Крім того, часто користувачі стикаються зі спамом, тобто повідомленнями від різних магазинів та організацій. А фільтрація цього потоку за замовчуванням у месенджері вимкнена.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.