Connect with us

Софт

Операційна система Windows 11 затьмарила Windows 10

Опубліковано

В даний час найпопулярнішою і відомою операційною системою для комп’ютерів, планшетів, ноутбуків і інших електронних пристроїв є Windows 10, вийшла яка спочатку ще влітку 2015 року. З моменту виходу даної платформи пройшло вже досить багато часу, а якщо бути більш точним, то майже п’ять років. Навіть не дивлячись на те, що весь цей час для десятої «вінди» випускали якісь оновлення, які зробили її краще в усіх відношеннях, ніж будь-коли раніше, вона все одно є жахливою за сукупністю якостей, тому що користувачі знову і знову стикаються з різними неполадками, що заважають використовувати електронний пристрій і отримувати від цього процесу саме задоволення, а не нескінченні проблеми.

Сьогодні, 26 березня 2020 року, стало відомо про те, що майбутня операційна система Windows 11, реліз якої очікується вже в кінці цього року, в повній мірі затьмарить доступну зараз Windows 10, опинившись її поліпшеною в усіх відношеннях версією, здатної порадувати безліччю приємних особливостей , здатних зробити її дуже привабливою. За наявними зараз даними, всі користувачі можуть розраховувати на підвищену швидкість роботи, на збільшену продуктивність, на посилену систему захисту, на новий зовнішній вигляд всього інтерфейсу, на перероблені стандартні програми, а також на цілу масу будь-яких інших нововведень, в тому числі таких, які позитивно позначаться на функціональних можливостях.

 

Користувачів також чекає система швидкого відновлення з резервних копій, за рахунок якої буквально за 5 хвилин можна буде повернути повну працездатність електронного пристрою, фактично не докладаючи при цьому ніяких зусиль. За наявними зараз даними, операційна система від компанії Microsoft, реліз якої відбудеться вже в кінці цього року, буде поширюватися безкоштовно, тобто якщо за доступну версію Windows 10 потрібно платити по $ 200 (16 000 рублів), у скільки обходиться ліцензія для неї, то новенька Windows 11 буде поширюватися безкоштовно, тобто за неї не потрібно віддавати жодної копійки, що робить процес її установки на електронні пристрої неймовірно вигідним з економічної точки зору.


Американська корпорація Microsoft поки що сама ще не робила ніяких офіційних заяв щодо того, коли вийде нова ОС для електронних пристроїв, проте, поза будь-якими сумнівами, вже в недалекому майбутньому вона проллє світло на всю цю ситуацію, завдяки чому стане можливим однозначно сказати, коли всі бажаючі зможуть завантажити і встановити Windows 11. якщо вона насправді виявиться в повній мірі безкоштовною, тобто якщо за неї не доведеться платити гроші, то вона гарантовано швидко стане поширеною по всій земній кулі, адже дост упная зараз Windows 10 ніколи не була безкоштовною, і не буде в майбутньому. Залишається тільки чекати і сподіватися на те, що всі чутки про нову операційну систему для комп’ютерів і планшетів є в повній мірі достовірними.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інтернет

WhatsApp обмежив пересилання повідомлень через фейків про коронавірус

Опубліковано

Месенджер WhatsApp ввів  нові обмеження. Тепер повідомлення, яке вже переслали мінімум п’ять разів, можна буде відправити тільки в один чат за раз. Причина обмежень – збільшилася кількість фейків, пов’язаних з коронавірусом COVID-19.

Ми помітили, що кількість випадків передачі повідомлення істотно зросла. Багато користувачів стурбовані цим фактом, оскільки, це може сприяти поширенню дезінформації, – з блогу WhatsApp. 

Раніше WhatsApp вже лімітував можливість пересилати повідомлення – до п’яти чатів одночасно. На думку представників WhatsApp, дана міра повинна була дозволити месенджеру залишитися додатком для особистого спілкування з друзями і близькими, як воно і було задумано спочатку. 

На даний момент WhatsApp користуються більш двох мільярдів чоловік у 180 країнах. Одне з останніх нововведень у месенджері – темна тема. Крім того, з’явилися підтвердження, що WhatsApp працює над можливістю використовувати один обліковий запис відразу на декількох смартфонах. 

Facebook Comments
Читати далі

Софт

Microsoft показала новий «Пуск»

Опубліковано

Не так давно розробники з Microsoft анонсували зміни, які незабаром торкнуться Windows 10. Одним з них стане поява оновленого меню «Пуск». Тепер же в мережі Інтернет були опубліковані GIF-зображення, що дозволяють ближче познайомитися з меню «Пуск» та іншими частинами оновленого призначеного для користувача інтерфейсу операційної системи.

Нове меню «Пуск» виглядає більш гладким і спрощеним. Як ми бачимо, розробники не змогли повністю відмовитися від плиткового інтерфейсу, який залишився частиною деяких додатків, таких як Погода, Новини, Пошта і Фотографії. Опубліковані зображення демонструють нові значки додатків, хоча старі елементи все ще присутні в меню.

Настроюваний плитковий інтерфейс здебільшого прибраний з меню, розробники залишили плитки для деяких додатків, але позбавили їх можливості змінювати колір – функція, яка вперше з’явилася на Windows 8. Новий зовнішній вигляд меню «Пуск» напевно сподобається багатьом користувачам Windows 10. Якщо в даний час ви використовуєте плитковий інтерфейс для інших додатків, то зможете продовжити робити це, оскільки нове меню «Пуск» отримає іконки в стилі Fluent Design із закругленими краями.

Незважаючи на те, що прийдешні зміни у Windows 10 виглядають вельми привабливо, до сих пір невідомо, коли розробники мають намір відкрити до них доступ широких мас користувачів. Швидше за все, учасникам інсайдерської програми Microsoft нове меню «Пуск» стане доступним у кінці цього року, а звичайні користувачі зможуть почати взаємодію з ним на початку наступного року.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Власники Samsung Galaxy S20 тепер можуть керувати зйомкою зі смарт-годинника

Опубліковано

Компанія Samsung відновила додаток Camera Controller, додавши можливість керування зйомкою на смартфонах серії Galaxy S20 з розумного годинника Galaxy.

Щоб використовувати Galaxy Watch як видошукач, скачайте додаток Camera Controller з Galaxy Store на смартфон і синхронізуйте його з розумним годинником Samsung.

Інтерфейс програми дозволяє перемикатися між фронтальною і задніми камерами смартфона за допомогою жестів.

Додаток Camera Controller сумісний із Galaxy Watch, Galaxy Watch Active і Galaxy Watch Active2 і підтримує управління зйомкою 13 моделі смартфонів, включаючи серії Galaxy S20, S10, Note10 і Fold.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.