Connect with us

MOBILZONE

Huawei представила флагманську лінійку смартфонів Huawei P40 Pro+, P40 Pro та P40

Опубліковано

Оснащені наразі найбільшим CMOS-датчиком від Huawei, флагманські смартфони серії P40 поєднують чудові можливості камер для зйомки у форматі Super Definition, високу продуктивність 5G та ультрасучасний дизайн

 

Париж, 26 березня 2020 р. — Підрозділ Huawei Consumer Business Group (BG) оголосив про випуск нових флагманських смартфонів серії Huawei P40 — P40 Pro+, P40 Pro та P40. Новинки вирізняються ультрасучасним дизайном та інноваційними камерами, які знову розширюють можливості мобільної фотографії та зйомки відео. 

 

Смартфони серії Huawei P40 забезпечують неймовірну якість фотографій. Великий 1/1,28-дюймовий датчик із пікселями розміром 2,44 мкм дозволяє поглинати більше світла для кращої зйомки в умовах слабкого освітлення, а нова камера-перископ забезпечує 10-кратний оптичний зум. Усі флагманські смартфони серії працюють на Kirin 990 5G та підтримують високошвидкісний 5G і Wi-Fi 6 Plus. Удосконалене апаратне забезпечення вбудовано в елегантний та компактний корпус із дисплеєм Huawei Quad-curve Overflow.

 

«Серія Huawei P завжди поєднувала інноваційну естетику та доступне апаратне забезпечення преміумкласу, ввібравши в себе найкращі характеристики у галузях промислового дизайну та технологій. Оснащені провідним датчиком, системою камер, яку ми розробили спільно із Leica, потужним чипсетом та технологією Huawei XD Fusion Engine, смартфони серії P40 пропонують надзвичайні можливості зйомки у форматі Super Definition. Ці новинки дозволять користувачам втілити в життя свої творчі задуми», — прокоментував Річард Ю (Richard Yu), генеральний директор Huawei Consumer BG.

 

Неймовірний дизайн

Смартфони Huawei P40 Pro та P40 Pro+ оснащені дисплеєм Huawei Quad-curve Overflow. Дисплей загнутий з усіх чотирьох боків, що надає йому обтічну форму. Завдяки ультравузьким рамкам та заокругленим кутам перегляд контенту дарує ще більше задоволення, а самі смартфони зручніше тримати в руці. Удосконалений сканер відбитків пальців, вбудований в екран, забезпечує на 30% швидшу біометричну автентифікацію. 

Huawei P40 Pro та P40 доступні у трьох варіантах глянцевого скла — «Білий» (Ice White), «Синій» (Deep Sea Blue) і «Чорний» (Black), та двох варіантах матового — «Золотий» (Blush Gold) та «Сріблястий» (Silver Frost). Huawei P40 Pro+ оснащено елегантною керамічною задньою панеллю, розробленою із застосуванням нанотехнологій. Цей унікальний дизайн доступний у двох кольорах — «Білий» (White Ceramic) та «Чорний» (Black Ceramic). 

 

Фотографія у форматі Super Definition

Флагманські смартфони серії Huawei P40 оснащено вдосконаленою системою камер Ultra Vision Leica, доступною в конфігураціях із трьома, чотирма та п’ятьма камерами. Huawei P40 дозволяє робити неймовірні знімки з ультраширококутною, ширококутною та телефотокамерою. Huawei P40 Pro оснащено революційною системою Quad-камер Leica з більш потужними камерами Ultra Wide Cine та ToF-камерою, які підтримують 50-кратний зум SuperSensing. Huawei P40 Pro+ дозволяє зафіксувати неймовірні деталі за допомогою технології SuperZoom з 10-кратним оптичним та 100-кратним максимальним цифровим зумом. 

 

Усі флагманські смартфони серії Huawei P40 оснащено датчиком Ultra Vision. 1/1,28-дюймовий за діагоналлю, датчик підтримує бінінг пікселів для забезпечення розміру пікселя 2,44 мкм та технологію Octa PD AutoFocus для високошвидкісного фокусу у будь-який час. Технологія Huawei XD Fusion Engine інтегрує та обробляє дані з декількох камер, щоб забезпечити всебічне поліпшення якості зображення. 

 

Huawei P40 Pro дозволяє наблизити віддалені об’єкти за допомогою 5-кратного оптичного, 10-кратного гібридного та 50-кратного максимального цифрового зумів. Уперше 5-кратну оптичну телефотокамеру в Huawei P40 Pro оснащено кольоровим фільтром RYYB, що дозволяє поглинати більше світла та покращити якість наближених фотографій. Huawei P40 Pro+ підтримує технологію SuperZoom Array зі 100-кратним зумом та нову камеру-перископ, що відбиває світло п’ять разів. Розробка дозволяє захопити на 178% більше світла для підтримки 10-кратного оптичного зуму. 

 

Новий датчик Multi-spectrum Colour Temperature та алгоритм на основі ШІ точно відтворюють тон і текстуру шкіри, підвищуючи точність передачі кольору на 45%. Алгоритми глибокого навчання забезпечують у режимі реального часу оптимізацію портретів, гарантуючи краще освітлення та деталізацію. Huawei P40 Pro і P40 Pro+ оснащені 32-мегапіксельною AF-камерою та камерою з IR-датчиком глибини, які підтримують автофокус і дозволяють створювати ефект боке для неймовірних портретів. Окрім того, смартфони підтримують функцію сканування обличчя IR Face Unlock для безпечного розблокування пристрою незалежно від умов зовнішнього освітлення. Серія Huawei P40 також представляє Huawei Golden Snap, до якої входить AI Best Moment, — нову функцію галереї, яка за допомогою ШІ дозволяє вихопити найкращий кадр з відео. Технології AI Remove Passerby та AI Remove Reflection дають змогу прибрати небажані об’єкти та відблиски зі знімка, завдяки чому користувачі можуть легко покращити фото у пост-обробці.

 

Потужна компактна відеокамера

40-мегапіксельна ультраширококутна камера у смартфонах Huawei P40 Pro та Huawei P40 Pro+ має фокусну відстань в 18 мм, а також 1/1,54-дюймовий датчик, що підтримує співвідношення сторін 3:2. Камера оснащена технологією Pixel Fusion для бінінгу пікселів 16-у-1, щоб створити 4,48 мкм суперпікселі та покращити світлочутливість до ISO 51200, а також забезпечити швидкість у 7680 кадрів на секунду у режимі надсповільненої відеозйомки (Ultra Slow-Motion).

Серія флагманських смартфонів Huawei P40 підтримує імітацію реалістичних ефектів боке для відео. Як і ширококутний об’єктив, функція виділяє основний об’єкт зйомки. Телефотокамера може знімати у високій якості, а також забезпечує сповільнену відеозйомку у 4K. Функція Audio Zoom, що доступна для моделей флагманських смартфонів Huawei P40 Pro та Huawei P40 Pro+, дозволяє наближати джерело звуку, одночасно посилюючи його.

 

Повністю підключена 5G-система

Серія флагманських смартфонів Huawei P40 працює на базі чипсета Kirin 990 5G, що забезпечує інтегроване 5G-підключення із повною підтримкою 5G-діапазону, ШІ-продуктивність та енергоефективність. Реагування дисплея на дії користувача та можливості геймінгу виведені на новий рівень завдяки оновленому механізму рендерингу графіки, що дозволяє використовувати екран із частотою оновлень 90 Ггц у смартфонах Huawei P40 Pro та Huawei P40 Pro+. Смартфони серії Huawei P40 підтримують технологію Wi-Fi 6 Plus з частотою 160 МГц, що забезпечує високоякісне з’єднання з максимальною теоретичною швидкістю передачі 2 400 Мбіт/с. Huawei P40 Pro+ підтримує найкращу у галузі зручну та надшвидку бездротову зарядку SuperCharge 40 Вт. Чипсет забезпечує високу продуктивність завдяки передовим системам охолодження, серед яких гібридне рішення Supercool 4-в-1 у смартфоні Huawei P40 Pro+ для ефективного охолодження.

 

Інтерфейс користувача EMUI 10.1 підтримує безліч нових функцій, що забезпечують найкращий інтелектуальний користувацький досвід. Функція Huawei MeeTime забезпечує відеодзвінки у форматі 1080p Full HD на смартфонах, планшетах Huawei і телевізорах Huawei Vision, гарантуючи чітку якість зображення навіть в умовах поганого освітлення або слабкого сигналу. Користувачі також можуть показати свій екран співбесіднику під час відеодзвінка та робити позначки, щоб швидко поділитися думками.

 

Huawei Share забезпечує високошвидкісну передачу файлів між смартфоном та іншими пристроями, такими як планшети і ПК. За допомогою функції Huawei Share на смарфтонах серії Huawei P40 споживачі можуть передавати музику на інтелектуальний динамік, реалізувати проєктування екранів та підключатися до Wi-Fi, просто торкнувшись до пристрою, який вони хочуть під’єднати до свого телефону. Нові функції сумісної роботи на кількох екранах Multi-screen Collaboration дозволяють користувачам легко відповідати на відео або голосові виклики без допомоги рук безпосередньо через ПК, а також відкривати файли і гіперпосилання на смартфоні за допомогою додатків для ПК для підвищеної продуктивності

 

Додаткові переваги

Співпрацюючи із глобальними розробниками, Huawei надає доступ до різноманітних глобальних та локальних додатків в офіційному магазині Huawei AppGallery. Також користувачі мають доступ до великої бібліотеки розважальних медіафайлів у Huawei Video, Huawei Music і Huawei Reader з контентом від провідних постачальників, що постійно оновлюється.

 

Завдяки топовим додаткам у Huawei AppGallery та інших безпечних каналах серія смартфонів Huawei P40 забезпечує новий користувацький досвід і можливості — від розваг до інструментів для ефективної роботи.

 

Окрім цього, кожен власник смартфона флагманської лінійки Huawei P40 отримує безкоштовне VIP-обслуговування в Україні. Даний сервіс дозволяє користуватися наступними послугами: налаштування профіля Huawei ID, перенесення даних зі старого смартфона на новий за допомогою додатка Phone Clone, консультації зі встановлення додатків.

 

Сервіс доступний одноразово безкоштовно протягом 12 місяців з дати придбання смартфона в усіх сервісних центрах Huawei. Також, дізнавайтеся про можливість отримання VIP-сервісу в місцях придбання пристрою. Детальнішу інформацію про VIP-сервіс від Huawei можна знайти на офіційному сайті компанії.

 

Ціна та доступність

З 13 квітня серія Huawei P40 з’явиться в продажу в Україні. При попередньому замовленні Huawei P40 чи P40 Pro у період з 26 березня до 12 квітня отримуйте в подарунок навушники Huawei Freebuds 3 та 50 ГБ у хмарному сховищі Huawei на 12 місяців. Рекомендовані ціни на нові смартфони:

 

Модель Колір Конфігурація Ціна
Huawei P40 Pro «Сріблястий» (Silver Frost)

«Білий» (White),

«Чорний» (Black)

8 ГБ + 256 ГБ 28 999 грн
Huawei P40 8 ГБ + 128 ГБ 22 999 грн

Facebook Comments

MOBILZONE

Абонентам “Київстар” у 19 областях потрібно міняти sim-карти

Опубліковано

«Київстар» може чекати участь Приватбанка

Мобільний оператор Київстар повідомив своїм абонентам важливу новину: майже в 19 областях країни клієнтам доведеться змінити SIM-карти. Це потрібно для того, громадянин нашої країни завжди залишались на зв’язку зі своїми рідними. Київстар витрачає багато ресурсів та коштів на відновлення пошкодженого обладнання. Оператору також важливо, аби абоненти мали гарний зв’язок. Тому, було прийнято рішення продовжити будувати та збільшувати покриття мереж 4G-інтернету.

З лютого оператор почав модернізувати станції. На сьогодні їх число складає 3000 базових станцій. Оператор важливо мати гарний зв’язок навіть в найменших селищах. Тому, частіше ці станції знаходяться у населених пунктах, населення яких складає до 2000 громадян. Загалом зв’язок було покращена в таких областях: Вінницькій, Дніпропетровській, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Київській, Львівській, Одеській, Полтавській, Сумській та в інших областях України.

Для того, щоб зв’язок покращився y абонентів потрібно замінити стару SIM-карту на нову, яка підтримує 4G. Зробити це можна у будь-якому відділенні мобільного оператора Київстар. Не переймайтесь, ваш номер та всі контактні дані буде збережено.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Смартфон Xiaomi Mi 11 Ultra обвалився в ціні в двічі

Опубліковано

Смартфон Xiaomi Mi 11 Ultra обвалився в ціні в двічі

Кращий камерофон від Xiaomi можна купити зараз із величезною знижкою. Йдеться про випущений навесні 2021 року Xiaomi Mi 11 Ultra, який зараз пропонується на AliExpress майже вдвічі дешевше, ніж на старті продажів рік тому. Зараз Xiaomi Mi 11 Ultra c попередньо встановленою глобальною прошивкою можна замовити за ціною від 21800 7ривень. За цю суму у вашому розпорядженні виявиться смартфон з 8 Гбайт оперативної та 256 Гбайт вбудованої пам’яті.

Смартфон Xiaomi Mi 11 Ultra впав в ціні до рекодно низького рівня

Нагадаємо, Xiaomi Mi 11 Ultra – це один із найтоповіших флагманів китайського бренду. Його головна особливість – це потрійна камера з головним 50-мегапіксельним датчиком ISOCELL GN2 від Samsung. В основі смартфона лежить потужний чіпсет Snapdragon 888 від Qualcomm, а живиться від батареї на 5000 мАч з 67-ватною швидкою зарядкою. Ще одна фішка смартфона – два дисплеї. На передній панелі встановлений 6,81-дюймовий вигнутий по краях дисплей з роздільною здатністю 2K, а на тильній стороні поруч із камерами знаходиться невеликий додатковий екран для відображення різної інформації.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Виплати через “Дія” в липні: хто і скільки грошей отримає

Опубліковано

“Дія” надасть допомогу ФОПам і українцям

Багато переселенців цікавляться, на які допомоги від державних та міжнародних організацій вони можуть отримати наступного місяця. Внутрішні переміщені особи продовжуватимуть отримати виплати у 2000 гривень доя дорослих та 3000 гривень для дітей та осіб з інвалідністю. Кошти отримають ті переселенці, які переїхали із зон, де ведуться активні бойові дії, або тим, чиє житло зруйноване чи непридатне для проживання через війну. Оформити допомогу можуть жителі: Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Луганської, Миколаївської, Сумської, Харківської та Херсонської областей.

Також громадяни зможуть отримати одноразову допомогу від міжнародних організацій. Наприклад, малозабезпечені сім’ї зможуть отримати матеріальну допомогу від Червоного Хреста у розмірі 2500 грн. Кошти нараховуються автоматично на зареєстровані у Мінсоцполітики сім’ї, які до 24 лютого проживали в громадах, які постраждали під час війни.

Крім того, переселенці зможуть отримати виплати від ООН, навіть без офіційного статусу ВПО. Для цього потрібно звернутися до органів соціального захисту населення у своїй територіальній громаді. Розмір виплат становитиме 2500 грн. Допомогу громадяни отримають протягом трьох місяців.

Багатодітні сім’ї, а також сім’ї з двома та більше дітьми, де хоч одна дитина з інвалідністю, можуть розраховувати на фінансову підтримку від ЮНІСЕФ. Такі сім’ї зможуть отримати по 2200 грн щомісяця на кожного члена сім’ї, але не більше ніж на п’ять осіб. Для участі у програмі необхідно заповнити заявку на сайті організації. Таку ж суму украінці зможуть отримати від Норвезької ради у справах біженців. Для отримання грошей потрібно зареєструватися на участь у програмі у месенджері WhatsApp та почекати 10 днів на розгляд заявки.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.