В даний час на ринку можна зустріти вкрай багато різних операційних систем для електроніки, але найпопулярнішою і відомою серед всіх таких для комп’ютерів, планшетів, ноутбуків і інших електронних пристроїв є Windows 10, вийшла яка ще багато років тому, а якщо бути точним, то в 2015 році, коли тільки-тільки трапився її реліз. Дана платформа містить у собі величезну кількість різних недоліків і несправностей, на виправлення всіх з яких доводиться витрачати багато часу, сил і грошових ресурсів, якщо навичок в лагодження електронних пристроїв немає. На радість всіх тих, кому вже набридла доступна зараз на ринку десята «вінда», незабаром стане можливим завантажити і встановити нову Windows 11, створенням якої ось вже як кілька років займається компанія Microsoft.
Навіть не дивлячись на те, що розробники до сих пір активно підтримують Windows 10, вони вже щосили створюють нову платформу, а її реліз відбудеться в кінці цього 2020 року, тобто через трохи більше ніж п’ять років після релізу доступної в даний час операційної системи. Користувачі можуть розраховувати на підвищену швидкість роботи, на посилену систему захисту, на новий зовнішній вигляд всіх елементів меню, на розширені функціональні можливості, на перероблені стандартні програми, на систему швидкого відновлення з резервних копій, на моментальні поновлення без перезавантаження, а також масу інших особливостей , за рахунок яких нова ОС виявиться кращою серед усіх, які коли-небудь створювала американська корпорація.
Даний виробник ПО завжди випускає нові версії операційних систем один раз в п’ять років, і стала доступною влітку 2015 року, платформа Windows 10 не є винятком з правил, тому що вже незабаром вона відправиться на пенсію, а її місце займе Windows 10. За даними інсайдерів, дана ОС стане першою в історії Microsoft, за ліцензійну версію якої не доведеться платити, тому що для всіх простих користувачів вона буде поширюватися безкоштовно, що, в свою чергу, зробить її неймовірно доступною. Повна безкоштовність цього програмного забезпечення позитивно позначиться на його привабливості і доступності, адже абсолютно будь-який бажаючий зможе просто її завантажити і без необхідності платити гроші за ліцензійний ключ.
Заробляти гроші компанія Microsoft збирається за рахунок додаткового ПЗ, на зразок офісного пакету Office 365 і хмарного сховища OneDrive 365, оплачуючи доступ користувачі зможуть тим самим окупати ціну нової операційної системи під назвою Windows 11, хоча звичайно ж ближче до релізу вона цілком може отримати якесь інша назва. За наявними зараз даними, нова ОС володіє підтримкою як стандартних додатків PWA і UWP, так і класичних Win32, тому абсолютно будь-які доступні зараз для Windows 10 програми та ігри зможуть без зусиль працювати на новій операційній системі. Залишилося тільки дочекатися її повноцінної презентації, а потім і релізу, однак все це гарантовано не змусить себе довго чекати.