Connect with us

Софт

Windows 11 здивувала користувачів своїм дизайном

Опубліковано

В даний час на ринку можна зустріти вкрай багато різних операційних систем для електроніки, але найпопулярнішою і відомою серед всіх таких для комп’ютерів, планшетів, ноутбуків і інших електронних пристроїв є Windows 10, вийшла яка ще багато років тому, а якщо бути точним, то в 2015 році, коли тільки-тільки трапився її реліз. Дана платформа містить у собі величезну кількість різних недоліків і несправностей, на виправлення всіх з яких доводиться витрачати багато часу, сил і грошових ресурсів, якщо навичок в лагодження електронних пристроїв немає. На радість всіх тих, кому вже набридла доступна зараз на ринку десята «вінда», незабаром стане можливим завантажити і встановити нову Windows 11, створенням якої ось вже як кілька років займається компанія Microsoft.

Навіть не дивлячись на те, що розробники до сих пір активно підтримують Windows 10, вони вже щосили створюють нову платформу, а її реліз відбудеться в кінці цього 2020 року, тобто через трохи більше ніж п’ять років після релізу доступної в даний час операційної системи. Користувачі можуть розраховувати на підвищену швидкість роботи, на посилену систему захисту, на новий зовнішній вигляд всіх елементів меню, на розширені функціональні можливості, на перероблені стандартні програми, на систему швидкого відновлення з резервних копій, на моментальні поновлення без перезавантаження, а також масу інших особливостей , за рахунок яких нова ОС виявиться кращою серед усіх, які коли-небудь створювала американська корпорація.

Даний виробник ПО завжди випускає нові версії операційних систем один раз в п’ять років, і стала доступною влітку 2015 року, платформа Windows 10 не є винятком з правил, тому що вже незабаром вона відправиться на пенсію, а її місце займе Windows 10. За даними інсайдерів, дана ОС стане першою в історії Microsoft, за ліцензійну версію якої не доведеться платити, тому що для всіх простих користувачів вона буде поширюватися безкоштовно, що, в свою чергу, зробить її неймовірно доступною. Повна безкоштовність цього програмного забезпечення позитивно позначиться на його привабливості і доступності, адже абсолютно будь-який бажаючий зможе просто її завантажити і без необхідності платити гроші за ліцензійний ключ.

Заробляти гроші компанія Microsoft збирається за рахунок додаткового ПЗ, на зразок офісного пакету Office 365 і хмарного сховища OneDrive 365, оплачуючи доступ користувачі зможуть тим самим окупати ціну нової операційної системи під назвою Windows 11, хоча звичайно ж ближче до релізу вона цілком може отримати якесь інша назва. За наявними зараз даними, нова ОС володіє підтримкою як стандартних додатків PWA і UWP, так і класичних Win32, тому абсолютно будь-які доступні зараз для Windows 10 програми та ігри зможуть без зусиль працювати на новій операційній системі. Залишилося тільки дочекатися її повноцінної презентації, а потім і релізу, однак все це гарантовано не змусить себе довго чекати.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інтернет

WhatsApp обмежив пересилання повідомлень через фейків про коронавірус

Опубліковано

Месенджер WhatsApp ввів  нові обмеження. Тепер повідомлення, яке вже переслали мінімум п’ять разів, можна буде відправити тільки в один чат за раз. Причина обмежень – збільшилася кількість фейків, пов’язаних з коронавірусом COVID-19.

Ми помітили, що кількість випадків передачі повідомлення істотно зросла. Багато користувачів стурбовані цим фактом, оскільки, це може сприяти поширенню дезінформації, – з блогу WhatsApp. 

Раніше WhatsApp вже лімітував можливість пересилати повідомлення – до п’яти чатів одночасно. На думку представників WhatsApp, дана міра повинна була дозволити месенджеру залишитися додатком для особистого спілкування з друзями і близькими, як воно і було задумано спочатку. 

На даний момент WhatsApp користуються більш двох мільярдів чоловік у 180 країнах. Одне з останніх нововведень у месенджері – темна тема. Крім того, з’явилися підтвердження, що WhatsApp працює над можливістю використовувати один обліковий запис відразу на декількох смартфонах. 

Facebook Comments
Читати далі

Софт

Microsoft показала новий «Пуск»

Опубліковано

Не так давно розробники з Microsoft анонсували зміни, які незабаром торкнуться Windows 10. Одним з них стане поява оновленого меню «Пуск». Тепер же в мережі Інтернет були опубліковані GIF-зображення, що дозволяють ближче познайомитися з меню «Пуск» та іншими частинами оновленого призначеного для користувача інтерфейсу операційної системи.

Нове меню «Пуск» виглядає більш гладким і спрощеним. Як ми бачимо, розробники не змогли повністю відмовитися від плиткового інтерфейсу, який залишився частиною деяких додатків, таких як Погода, Новини, Пошта і Фотографії. Опубліковані зображення демонструють нові значки додатків, хоча старі елементи все ще присутні в меню.

Настроюваний плитковий інтерфейс здебільшого прибраний з меню, розробники залишили плитки для деяких додатків, але позбавили їх можливості змінювати колір – функція, яка вперше з’явилася на Windows 8. Новий зовнішній вигляд меню «Пуск» напевно сподобається багатьом користувачам Windows 10. Якщо в даний час ви використовуєте плитковий інтерфейс для інших додатків, то зможете продовжити робити це, оскільки нове меню «Пуск» отримає іконки в стилі Fluent Design із закругленими краями.

Незважаючи на те, що прийдешні зміни у Windows 10 виглядають вельми привабливо, до сих пір невідомо, коли розробники мають намір відкрити до них доступ широких мас користувачів. Швидше за все, учасникам інсайдерської програми Microsoft нове меню «Пуск» стане доступним у кінці цього року, а звичайні користувачі зможуть почати взаємодію з ним на початку наступного року.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Власники Samsung Galaxy S20 тепер можуть керувати зйомкою зі смарт-годинника

Опубліковано

Компанія Samsung відновила додаток Camera Controller, додавши можливість керування зйомкою на смартфонах серії Galaxy S20 з розумного годинника Galaxy.

Щоб використовувати Galaxy Watch як видошукач, скачайте додаток Camera Controller з Galaxy Store на смартфон і синхронізуйте його з розумним годинником Samsung.

Інтерфейс програми дозволяє перемикатися між фронтальною і задніми камерами смартфона за допомогою жестів.

Додаток Camera Controller сумісний із Galaxy Watch, Galaxy Watch Active і Galaxy Watch Active2 і підтримує управління зйомкою 13 моделі смартфонів, включаючи серії Galaxy S20, S10, Note10 і Fold.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.