Connect with us

Бізнес

Рітейлери Нью-Йорка зіткнулися з нестачею iPhone 11

Опубліковано

Нью-Йоркські магазини зіткнулися з дефіцитом iPhone 11 через спалах у Китаї коронавірусу та порушення поставок. Про це пише  New York Post з посиланням на співробітників і адміністрацію мереж, включаючи AT & T, Verizon і Sprint.

Представники роздрібних магазинів відзначають, що не знають, коли будуть нові поставки смартфонів Apple. Спостерігається нестача всіх моделей iPhone 11, включаючи версію Pro, яка в деяких точках продажів відсутня по кілька тижнів.

Рітейлери вважають – великі постачальники спеціально накопичують iPhone на складах, на випадок критичної нестачі телефонів. Також, оператори жертвують доступністю iPhone в роздрібних магазинах на користь онлайн-майданчиків, сказано у звіті New York Post.

Крім нестачі iPhone, роздріб стала відчувати проблеми з наявністю на складах iPad Pro. Це може бути пов’язано як зі швидкою появою у продажі нових моделей, так і зі скороченням виробництва в Китаї.

Раніше аналітик Мінг-Чі Куо передрікав скорочення поставок iPhone на 10% в першому кварталі 2020 року. Крім того, за інформацією  Digitimes, поставки деталей для iPhone SE 2  були відкладені до другого кварталу 2020 року. Причина та ж – коронавірус і його наслідки.

У кінці лютого Тім Кук заявив, що китайські постачальники Apple відновили роботу і скоро вийдуть на колишній рівень продуктивності. 

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Бізнес

Qualcomm очікує падіння ринку смартфонів на 30% у наступному кварталі

Опубліковано

Qualcomm прогнозує зниження обсягу поставок смартфонів на 30% у другому кварталі поточного року. Про це сказано у фінансовому звіті компанії за перші три місяці року. 

Прогноз заснований на результатах першого кварталу: за цей період мобільний ринок впав на 21%. Через це Qualcomm показала погіршення результатів у чистому прибутку (-29% у порівнянні з минулим роком), хоча і досягла поставленої мети за загальними доходами. 

На думку Qualcomm, три фактори можуть вплинути на продажі смартфонів у наступні місяці: стан глобального ланцюжка поставок, попит на нові смартфони і вплив політики держав щодо запобігання поширенню COVID-19 на довіру бізнесу і покупців.

Facebook Comments
Читати далі

Бізнес

Apple сподівається знову відкрити роздрібні магазини у травні

Опубліковано

Віце-президент Apple із роздрібної торгівлі та персоналу, Дейдра О’Брайан, розповіла своїм підлеглим, що вона очікує відкриття «багатьох» роздрібних магазинів у травні. На поточний момент всі торгові точки Apple за межами Китаю закриті через COVID-19. 

О’Брайан не уточнила, про які регіони йде мова, але заявила, що компанія «продовжує відстежувати ситуацію в кожній локації». Про це повідомляють джерела Bloomberg серед співробітників магазинів Apple, прес-служба компанії не прокоментувала інформацію. 

У кінці березня повідомлялося, що Apple сподівається відкрити як мінімум частину магазинів у першій половині квітня. Компанія закривала Apple Store і в Китаї, однак, на початку березня знову запустила їх роботу через зниження загрози. 

Невідомо, коли до роботи в офісах зможуть повернутися корпоративні співробітники Apple, але глава корпорації Тім Кук заявив, що коли це станеться, всім доведеться проходити перевірку температури і заповнювати чек-листи із самопочуття. 

Facebook Comments
Читати далі

Бізнес

Масове виробництво iPhone 12 затримується

Опубліковано

Компанія Apple затримує початок масового виробництва iPhone 12, як мінімум на місяць, через пандемію COVID-19, повідомляє The Wall Street Journal.

За даними WSJ, Apple також скоротила кількість iPhone, які вона планує випустити в другій половині цього року, на 20%.

З чуток, Apple планує представити нові iPhone у вересні 2020 року, але в продаж вони надійдуть у жовтні або листопаді.

Очікується, що в цьому році Apple випустить чотири моделі iPhone з підтримкою 5G, включаючи одну 5,4-дюймову, дві 6,1-дюймові та одну 6,7-дюймову версію.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.