Connect with us

MOBILZONE

Apple випустила публічні iOS і iPadOS 13.4 Beta 4

Опубліковано

Apple випустила четверту бета-версії iOS 13.4, macOS Catalina 10.15.4, iPadOS 13.4 і tvOS 13.4. Вони доступні як для розробників, так і для всіх бажаючих.

У iOS 13.4 і iPadOS 13.4 Beta 4 з’явилося кілька помітних нововведень:

  • Загальний доступ до папок iCloud Drive. Функція анонсована на WWDC у червні 2019 року
  • Новий дизайн панелі інструментів програми «Пошта». Кнопки «Видалити» і «Відповісти» розташовані далі одна від одної, з’явилися іконки «Папка» і «Написати»
  • Дев’ять нових стікерів Memoji і Animoji
  • Налаштування управління потоковою передачею і завантаженням контенту в додатку TV
  • Підтримка нових гарячих клавіш в програму «Фотографії»
  • Нові настройки для дзвінків і сторонніх навігаційних додатків в CarPlay 

Також починаючи з iOS 13.4, macOS 10.15.4, tvOS 13.4 і Xcode 11.4 Apple дозволяє розробникам продавати додатки для різних платформ єдиною покупкою: користувач може придбати програму для iOS і отримати доступ до неї на macOS і tvOS.

Прошивка iOS 13.4 Beta 4 (номер зборки 17E5249a) важить близько 150 МБ і доступна для установки «по повітрю». 

Facebook Comments

MOBILZONE

В Україні з’явиться 5G: стало відомо, яке місто підключать першим

Опубліковано

В Україні з'явиться 5G: стало відомо, яке місто підключать першим

В Україні планують впровадити повноцінний зв’язок п’ятого покоління – 5G. Першим містом, де офіційно запрацює ця технологія, стане Львів. Про це повідомив мобільний оператор “Київстар” у своїх соціальних мережах.

Директор із розвитку корпоративного бізнесу компанії «Київстар» Костянтин Вечір заявив, що Україна стоїть на межі переходу з 4G на 5G. За його словами, мережу вже протестували на окремій локації в Києві.

«Ми вже провели тестування 5G  у столиці. Європа давно користується цією технологією, а в нас лише пілотні проєкти», – зазначив Вечора.

Він також повідомив, що компанія погодила з Міністерством цифрової трансформації запуск 5G у Львові як першому місті для комерційного впровадження.

«Ми перебуваємо на етапі погодження тестів у рамках загального плану переходу до нової технології, який має підтримати вся телеком-індустрія», – додав він.

Нагадуємо, що можливість запуску з’явилася після рішення уряду від 11 листопада 2024 року, яке оновило правила використання радіочастот. Відповідно до них, стартували пілотні проєкти у трьох містах з метою перевірки, чи не створює 5G перешкод для військових систем.

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров тоді пояснив, що тестування проходитимуть у два етапи й триватимуть два роки. Експерти НКЕК та Українського державного центру радіочастот повинні впевнитися в безпечності 5G для оборонної сфери.

За словами Вечора, всі подальші випробування відбуватимуться в межах державного плану впровадження 5G. Для цього необхідна підтримка всієї телеком-галузі.

Також читайте:

Названо найбезпечніші месенджери: Telegram до списку не увійшов

Google Maps допомагає уникнути штрафів: українським водіям варто увімкнути корисну функцію

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Для ТЦК розроблять іншу форму: вони не мають носити піксель

Опубліковано

Також читайте: Мобілізація 2025: як заборгованість може коштувати чоловікові квартири чи авто Із 1 вересня в школах будуть готувати до нових реалії: учнів навчатимуть військової підготовки

Для співробітників територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) можуть розробити окрему форму замість чинної військової. Із відповідним зверненням до Верховної Ради та Кабінету міністрів виступив народний депутат від партії «Європейська солідарність» та член бюджетного комітету Олексій Гончаренко.

За словами депутата, до нього регулярно надходять звернення від військових, які наголошують на проблемі, що працівники ТЦК носять ту ж саму форму, що й військові на передовій і це спричиняє плутанину серед населення. Через це військовослужбовці відчувають дискомфорт, особливо під час перебування у відпустці або поза зоною бойових дій.

«Військові соромляться вдягати “піксель” – кажуть, що ловлять осудливі погляди, їх оминають на вулиці, а іноді доходить і до фізичних конфліктів», – зазначив Гончаренко.

У зверненні також згадуються повідомлення ЗМІ та соцмереж, в яких ідеться про випадки нападів на військовослужбовців чи військовозобов’язаних. Причиною, ймовірно, була помилкова думка, що ці люди – працівники ТЦК.

На думку депутата, така ситуація є неприпустимою. Він підкреслив, що захисники не мають втрачати можливість носити форму з гордістю, а отже – слід чітко відрізняти зовнішній вигляд представників ТЦК та військових.

Для співробітників територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) можуть розробити окрему форму замість чинної військової.

Також читайте:

Мобілізація 2025: як заборгованість може коштувати чоловікові квартири чи авто

Із 1 вересня в школах будуть готувати до нових реалії: учнів навчатимуть військової підготовки

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Mastercard і MoonPay запускають платежі зі криптою

Опубліковано

У соцмережах, зокрема Instagram та Telegram, українцям готують нові мовні вимоги. Мовний бар’єр зник: Anker запускає навушники з AI-перекладачем на 100+ мов

Компанії Mastercard і MoonPay уклали стратегічне партнерство для впровадження стейблкойнів у глобальну платіжну систему, дозволяючи підприємствам і фінтехам випускати картки Mastercard, прив’язані до балансів стейблкойнів. Про це пише пресслужба компаній.

Механізм роботи

Нове рішення забезпечить конвертацію стейблкойнів у фіатну валюту під час оплати в понад 150 млн торгових точок, де приймають Mastercard. Для цього використають API-інфраструктуру компанії Iron, придбаної MoonPay у березні 2025 року, що також перетворить криптогаманці на цифрові банківські рахунки.

Переваги для бізнесу

Співпраця спрощує міжнародні перекази та дозволяє бізнесу виплачувати стейблкойни фрілансерам, підрядникам і творцям контенту, відкриваючи нові можливості для необанків і платіжних компаній.

Мережа MoonPay

MoonPay інтегрована з понад 500 криптоплатформами та охоплює понад 100 млн активних користувачів. Щомісяця 20 млн криптогаманців здійснюють транзакції зі стейблкойнами.

Також читайте:

Google Maps допомагає уникнути штрафів: українським водіям варто увімкнути корисну функцію

У соцмережах, зокрема Instagram та Telegram, українцям готують нові мовні вимоги.

Мовний бар’єр зник: Anker запускає навушники з AI-перекладачем на 100+ мов

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.