Connect with us

MOBILZONE

Як встановити Android на iPhone

Опубліковано

Можливо в світі є такі люди, яким подобаються смартфони iPhone від Apple, але не подобається встановлена ​​на них операційна система в особі iOS, в якій є безліч особливостей, які в тій чи іншій мірі обмежують користувача мобільного пристрою. Проте, замінити цю закриту ОС на будь-яку іншу не представляється можливим, але тепер, починаючи з 5 березня 2020 року, це стало можливо. Команда розробників Correlium створила повноцінний Android від Google для «айфонів», завдяки чому тепер всі власники таких можуть легко і просто змінити платформу. Провести установку нової операційної системи вже можливо, однак поки що вона перебуває в стані бета-версії, тому деякі можливості недоступні.

За словами розробників, які зуміли перенести Android на iPhone, їм вдалося виконати найскладніше – змусити ядро ​​ОС від Google повноцінно працювати на смартфонах Apple, чого раніше зробити нікому ще не вдавалося. Проте, оскільки мова йде поки що про першу тестовій збірці операційної системи, користувачам недоступні такі функції, як «Камера», «Стільниковий зв’язок», «Динаміки», Bluetooth і деякі інші можливості. При цьому поки що ще немає ніяких даних про те, як використання такої ОС впливає на акумулятор і продуктивність, тому проводити встановлення нової операційної системи, навіть не дивлячись на всі наявні в ній зараз недоліки, варто виключно на свій страх і ризик.

Зараз встановити Android можна тільки на iPhone 7, iPhone 7 Plus та iPod Touch 7-го покоління, тоді як підтримка інших електронних пристроїв повинна з’явитися в недалекому майбутньому. Розробники працюють над тим, щоб змусити «зеленого робота» повноцінно працювати на певних моделях пристроїв «яблучної» корпорації, а потім, вже після цього, почати його адаптувати під новітні моделі телефонів, в тому числі iPhone XR, iPhone XS і iPhone 11. Перед тим, як замінити iOS на іншу ОС, слід піддати мобільний пристрій процедурі джейлбрейка checkra1n, тобто злому, після чого можна буде встановити Android в якості окремого розділу APFS, причому основний розділ з iOS залишиться при цьому недоторканим.

За рахунок цього, в теорії, можна переключатися між операційними системами, в залежності від завдань, які потрібно виконати. Завантажити спеціальну утиліту, яка встановлює Android на iPhone, можна з офіційного сайту команди розробників Correlium. Перед тим як виконувати будь-які операції такого роду, слід обов’язково зробити резервну копію, тому що існує велика частка ймовірності, що в процесі установки однієї ОС на додаток до іншої виникнуть якісь проблеми, а значить дані можуть виявитися пошкоджені або ж так і зовсім втрачені . Незалежні ентузіасти продовжують і далі працювати над адаптацією платформи від Google для техніки Apple, щоб в майбутньому у користувачів останньої була можливість самостійно вибирати бажану операційну систему.
Yak vstanovyty Android na iPhone

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Нова грошова допомога для українців: як отримати 33000 гривень

Опубліковано

В Дії безробітним почнуть платити по 10000 гривень

Уряд ощасливив українців: тепер громадяни зможуть отримати новий вид допомоги. Сума виплат становить 33 000 гривень на сім’ю. Виплати надійдуть від міжнародної благодійної організації. Мова йде про Естонську Раду у справах біженців спільно із Запорізьким благодійним фондом “Єдність”. Допомогу зможуть отримати мешканці таких областей:

 • Донецької;
 • Дніпропетровської;
 • Запорізької;
 • Київської;
 • Кіровоградської;
 • Луганської;
 • Миколаївської;
 • Полтавської;
 • Сумської;
 • Харківської;
 • Черкаської;
 • Чернігівської.

Сума виплат становить 2,2 тис. грн на особу, а кошти будуть надходити протягом трьох місяців. Наприклад, сім’я максимум із п’яти осіб може отримати 33 000 грн. Кошти зможуть отримати такі сім’ї:

 • сім’ї, які втратили годувальника внаслідок бойових дій;
 • сім’ї, що повністю втратили житло або житло яких зазнало значних руйнувань;
 • люди з інвалідністю чи тяжким станом здоров’я;
 • самотні матері/батьки з неповнолітніми дітьми;
 • сім’ї з новонародженими дітьми;
 • вагітні жінки та матері, що годують;
 • малозабезпечені сім’ї із неповнолітніми дітьми;
 • люди похилого віку.

Подати заявку на допомогу можна за безкоштовним номером 0-800-334-056. Дзвінки приймаються з 09:00 до 18:00. Після цього зачекайте, поки ваша заявка буде схвалена.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

“Київстар” попередив мешканців сел і міст: потрібно поміняти сім-карти

Опубліковано

Київстар підготував абонентам сюрприз

Мобільний оператор «Київстар» зробив важливе оголошення для своїх клієнтів. Річ у тім, що оператор закликає абонентів з 3500 сіл та міст замінити свої SIM-карти. Це потрібно для того, аби покращити якість зв’язку та швидкість мобільнооо Інтернету.

Оператор продовжує працювати над покращенням зв’язку. З початку війни компанія збільшила покриття мережі 4G в 19 областях нашої країни. Тепер жителі 3500 населених пунктів зможуть користуватись покращеним зв’язком. «Київстар» має на меті надати абонентам стабільний та надійний зв’язок. Компанія модернізувала майже 3000 базових станцій, які тепер мають сучасну технологію LTE-900. В основному оператор надав покращений зв’язок маленьким селищам з населенням до 2 000 осіб.

Тому,  3500 населених пунктів з 19 областей України мають кращих зв’язок. Це стосується жителів Сумської, Вінницької, Полтавської, Дніпропетровської, Одеської, Житомирської, Львівської, Закарпатської, Київської, Івано-Франківської та інших областей. Для того аби затестити швидкісний Інтернет потрібно замінити старі SIM-карти на нові. Це можна зробити у відділенні та магазині оператора безкоштовно.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Смартфони Xiaomi 12S, 12S Pro та 12S Ultra вже в продажі ще до анонсу

Опубліковано

Смартфони Xiaomi 12S, 12S Pro та 12S Ultra вже в продажі ще до анонсу

На покупку кожної з цих моделей вже оформлено по 250 тисяч заявок. Mi Band 7 Pro теж доступний для оформлення попередніх заявок. У Китаї це звичайна практика — збирати заявки на придбання товарів, що ще не представлені. Це відображає зацікавленість користувача в конкретній новинці: той факт, що він розраховує придбати пристрій, не знаючи ні точних характеристик, ні ціни, говорить багато про що. Ось і зараз на JD.com вже можна залишити заявку на придбання нових флагманів Xiaomi – моделей 12S, 12S Pro і 12S Ultra.

Смартфони Xiaomi 12S, 12S Pro та 12S Ultra вже в продажі ще до анонсу

Можна сказати, що цим смартфонам гарантовано лаври місцевих хітів: вже зараз, за ​​чотири дні до анонсу, на кожний зібрано по 250 тисяч заявок. Не всі вони будуть конвертовані в реальні продажі, але очевидно, що попит високий.

Смартфони Xiaomi 12S, 12S Pro та 12S Ultra вже в продажі ще до анонсу

Також доступний для замовлення і розсекречений сьогодні фітнес-браслет Mi Band 7 Pro, але оскільки його сторінка на JD.com з’явилася пізніше, то і заявок на покупку в даному випадку поки що подано небагато – трохи більше, ніж чотири тисячі.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.