Connect with us

MOBILZONE

Оновлень не буде: Xiaomi припинила роботу над прошивкою MIUI 12

Опубліковано

Оновлень не буде: Xiaomi припинила роботу над прошивкою MIUI 12

Компанія Xiaomi щорічно випускає нові операційних системи для своїх смартфонів, підтримуючи всі свої телефони в актуальному стані щонайменше протягом трьох років, а можливо навіть і більш тривалого періоду часу, якщо пощастить. Сьогодні, 22 лютого 2020 року, стало відомо про те, що дана китайська корпорація була змушена припинити роботу над прошивкою MIUI 12, а також над MIUI 11. Ніяких оновлень через це найближчим часом не буде. Піти на такі заходи довелося через коронавируса, тобто через смертельну епідемію в Китаї, через якого велика частина співробітників китайської корпорації Xiaomi в даний час знаходиться в безстроковій відпустці, не маючи можливості відвідувати офіс і виконувати свої робочі зобов’язання.

Про все це повідомляє видання china-review, згідно з даними якого компанія Xiaomi в даний час дозволяє працювати тільки співробітникам, які відповідають за виправлення будь-яких вразливостей і займаються їх пошуком, проте навіть для них робочий день значно скорочений, а перед його початком проводяться спеціальні заходи, спрямовані на перевірку наявності хворих вірусом. Відзначається, що даний бренд в повній мірі виконує приписи китайської влади, згідно з якими на території всієї країни діє карантин, тому, щоб не допустити його порушення, необхідно максимально скоротити чисельність працюючих співробітників і зробити все для того, щоб якомога ширше коло людей не контактував з іншими.

Спочатку Xiaomi планувала налагодити роботу своїх співробітників через інтернет, щоб вони працювали з дому, проте зробити цього в повній мірі не можна, так як керівникам тих чи інших відділів необхідно спілкуватися з безліччю співробітників відразу, ставлячи їм певні завдання кожен день. У підсумку, як наслідок, в даний час велика частина розробників ПЗ знаходиться в безстроковій відпустці, тому робота над прошивками MIUI 11 і MIUI 12 була в повній мірі припинена. Коли вона відновиться ніхто не знає, тому що епідемія в Китаї і не думає вщухати, навпаки розростаючись, захоплюючи все більше населених пунктів в країні. Станом на 22 лютого, кількість хворих вже перевалило за 80 тисяч чоловік.

 

Саме тому, оскільки немає ніякої конкретики, представники Xiaomi не можуть назвати навіть приблизних термінів відновлення роботи над програмним забезпеченням. До тих самих пір, поки вона не почнеться, ніяких оновлень операційної системи MIUI 11 не буде, а анонс і реліз прошивки MIUI 12 через це можуть відкласти, зсунувши його з вересня на жовтень або навіть на листопад, якщо виникне така необхідність. Не варто звинувачувати даного виробника в тому, що він надходить таким чином, тому що бренд дбає про своїх співробітників і робить все для того, щоб забезпечити високий рівень їх захисту. Поки не буде створено ліки від коронавируса, епідемія, найімовірніше, буде поширюватися і далі, заражаючи все більше людей з кожним днем.

Facebook Comments

MOBILZONE

Новий монітор від Redmi пропонують за «смішні» гроші, всього 2200 гривень

Опубліковано

Новий монітор від Redmi пропонують за «смішні» гроші, всього 2200 гривень

Практично кожна продукція бренду Redmi – це сучасні технології за прийнятну вартість. Нещодавно компанія анонсувала випуск бюджетних, але досить потужних ноутбуків RedmiBook. Для любителів портативних ПК – це чудова новина, але і шанувальники стаціонарних пристроїв осторонь не залишилися. Для них Redmi з 1 червня почне продавати недорогі монітори 1A Display.

 

Отже, Redmi 1A Display – це IPS-матриця діагоналлю 23,8 дюймів, що підтримує дозвіл Full HD. Монітор володіє привабливим мінімалістичним дизайном, де рамки обрамлення дисплея з трьох сторін складають всього 7,3 мм. Для зручності користувачів, можна регулювати висоту і нахил. Комунікаційних інтерфейсів два – D-Sub і HDMI, по одному виходу на кожен.

Новий монітор від Redmi пропонують за «смішні» гроші, всього 2200 гривень

Більш детальний розгляд характеристик явно натякає про бюджетному класі продукції. Яскравість – 250 кд / м2; 60 Гц – величина частоти оновлення екрану; контрастність зображення становить 1000: 1. Незважаючи на це, монітор сертифікований за стандартом TÜV Rheinland Low Blue Light, а також оснащений підсвічуванням Flicker-Free.

Продажі Redmi 1A Display візьмуть старт в Китаї, з «народним» цінником – 85 доларів США. За попереднім замовленням його можна буде купити і за 70 доларів, але потрібно встигнути до 1 червня.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Xiaomi перестане виробляти цілий ряд популярних смартфонів

Опубліковано

Xiaomi перестане виробляти цілий ряд популярних смартфонів

Компанія Xiaomi вже досить давно випускає одні з кращих мобільних пристроїв по відношенню ціни до якості, намагаючись зробити їх якомога доступнішими і цікавими для користувачів. Останнім часом компанія намагається вибитися в більш преміальні бренди, віддавши саме бюджетну частину смартфонів недавно створеному бренду Redmi. Зараз компанія намагається вийти на ще більш високий рівень, відмовившись раз і назавжди від пристроїв старого зразка, тим самим показуючи технологічність бренду.

Подробиці

Згідно зі словами Лея Цзюня, який є генеральним директором компанії Xiaomi, у них в планах тепер випуск тільки пристроїв нового зразка і виробник до кінця поточного року хоче перестати випускати смартфони, які будуть працювати виключно в мережах четвертого покоління. Це зробили через те, що зараз вже у всіх цінових сегментах виходять пристрої з підтримкою 5G, а найближчим часом компанія Qualcomm анонсує чіпсет Snapdragon 600-ої серії з підтримкою роботи в мережах п’ятого покоління, завдяки чому ми побачимо пристрої по 150 доларів.

Xiaomi збирається в числі перших випустити пристрої на платформах Qualcomm 600-ої серії з підтримкою 5G, завдяки чому у користувачів буде можливість придбати бюджетні пристрої з новітньою технологією. Варто зауважити, що чим більше пристроїв виходить з підтримкою 5G в різних цінових сегментах, тим швидше технологія 5G з’явиться в кожній країні і стане широко поширеною.

На жаль, варто очікувати ціни приблизно на 10-20 відсотків дорожче поточних через появу нової технології 5G. Але це не означає, що 5G-пристрої Xiaomi будуть дорожчими, ніж у конкурентів, оскільки і у конкуруючих компаній ціни пристроїв також піднімуться після впровадження підтримки роботи в мережах п’ятого покоління.

 

Із заяви глави Xiaomi можна досить просто зробити висновок, що вже в кінці поточного, або на початку наступного року даний бренд повністю перестане виробляти пристрої, що підтримують тільки 4G.

 

Варто також розуміти, що підтримка 5G не означає, що в пристроїв не буде підтримки 4G – немає, вони будуть разом. Також компанія Xiaomi недавно почала впровадження підтримки 5G в пристрої розумного будинку, що дозволить проводити максимально зручну синхронізацію в екосистемі Xiaomi. Мережі 5G в Україні мають з’явитися вже в наступному році, тому при виборі мобільного пристрою вже варто звернути увагу на цей параметр.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

У MIUI 12 знайшли цікаві функції, які приховала Xiaomi

Опубліковано

У MIUI 12 знайшли цікаві функції, які приховала Xiaomi

Китайський бренд Xiaomi презентував нову версію власного інтерфейсу MIUI 12 буквально місяць назад, і під час офіційної презентації розробники розкрили багато «фішок», але все ж про багато чого не розповіли взагалі нічого. Зараз, коли багато користувачів вже кілька тижнів користуються бета-версією MIUI 12, стало відомо про багатьох інших «фішок», про які під час презентації так і не розповіли.

По-перше, тепер для старих смартфонів є мінімалістичний режим, який збільшує шрифт по всій системі, а також обмежує кількість значків трьома рядами, завдяки чому всі написи і іконки досить великі для зручного використання.

У MIUI 12 знайшли цікаві функції, які приховала Xiaomi
Найбільш популярні контакти з вашої телефонної книги тепер можна швидко додати на робочий стіл. Є також можливість включити подвійний запит перед завантаженням додатків, щоб не було небажаних установок.

У MIUI 12 знайшли цікаві функції, які приховала Xiaomi

Додатки календаря також переробили – тепер можна переглядати календар і в горизонтальній, і у вертикальній орієнтації. Також змінилося меню оформлення майбутніх подій.

У MIUI 12 знайшли цікаві функції, які приховала Xiaomi

SMS-повідомлення також розділили на два розділи – основні і рекламні, що дозволить позбутися від постійного спаму з різними рекламними пропозиціями.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.