Connect with us

Статті

Обов’язкове оновлення Windows 10 може видалити важливі для користувача дані

Опубліковано

Обов'язкове оновлення Windows 10 може видалити важливі для користувача дані

Найвідомішою і найпопулярнішою операційною системою для комп’ютерів, планшетів і ноутбуків в даний час є Windows 10, встановлена ​​яка сумарно на більш ніж 800 млн електронних пристроїв з різних цінових категорій, починаючи з вкрай дешевих і закінчуючи вкрай дорогими, обходяться які в дуже великі суми грошей . Сама по собі десята «вінда» є платною, тому що сама базова ліцензія для неї обходиться в цілих $ 200. Саме стільки грошей потрібно заплатити за ліцензійний ключ для даної платформи. Цілком собі очевидно, що за таку велику грошову суму користувач повинен отримувати масу всього, проте він не отримує зовсім абсолютно нічого, крім великої кількості різних проблем, що заважають використовувати електронний пристрій.

Сьогодні, 18 лютого 2020 року, стало відомо про те, що випущене ще 11 лютого оновлення для Windows 10 під номером KB4532693 містить в собі неприємну проблему, яка призводить до дуже сумних наслідків. Повідомляється, що американська корпорація Microsoft в цьому апдейте закрила невелику вразливість, але при цьому вона зламала одну з функцій. У підсумку, як запевняють десятки тисяч власників комп’ютерів і інших електронних пристроїв, вони зіткнулися з неприємними проблемами. За словами користувачів, після установки оновлення вся ОС повернулася в початковий стан, немов її тільки-тільки встановили. При цьому з робочого столу пропадають всі іконки і файли, а всі налаштування, в тому числі в меню «Пуск», скидаються до вихідних.

 

Щоб повернути свої файли назад користувачам доводиться робити складні і недоступні для більшості маніпуляції з реєстром, на що йде вкрай багато часу і сил, і навіть в такому випадку немає 100% гарантії того, що вдасться повернути назад призначені для користувача дані. Крім того, за словами деяких користувачів, оновлення KB4532693 призвело до того, що їх операційна система стала недоступна для використання, а відновити її виявилося неможливо, тому всі особисті дані виявилися безповоротно втрачені. Компанія Microsoft вже визнала наявність всіх цих проблем і призупинила поширення даного апдейта, визнавши його проблемним. Всім користувачам, які його вже встановили, рекомендується видалити його вручну через розділ «Оновлення та безпека».

Цікаво, що патчі для системи захисту в Windows 10 є обов’язковими, а їх установка відбувається автоматично. Користувач може тільки відстрочити час установки, але рано чи пізно оновлення все одно встановиться. Це одна з головних причин того, чому мільйони людей ненавидять Windows 10, адже чи не кожне випущене для цієї операційної системи оновлення щось ламає і виводить з ладу. Швидше за все, вже в найближчі кілька тижнів апдейт KB4532693 допрацюють і випустять заново, знову зробивши його доступним для комп’ютерах і інших електронних пристроях, що працюють в даний час під управлінням десятої «вінди».

Facebook Comments

MOBILZONE

Viber запускає нову функцію, яка знадобиться кожному

Опубліковано

Viber запускає нові інструменти для боротьби зі спамом

Компанія Viber оголосила про запуск декількох інструментів, які зменшать поширення спаму і будуть забезпечувати конфіденційність завдяки налаштуванням і обмеженням пошуку користувачів за логіном. Зокрема, тепер користувачі Viber зможуть самостійно вирішувати, хто може додавати їх до спільнот і груповим чатах – хто завгодно або тільки їх контакти. Щоб змінити цю настройку необхідно: перейти в розділ «Ще»> «Налаштування»> «Конфіденційність»> «Групи»> «Список тих, хто може додавати мене в групові чати».

Крім цього, запрошення в співтовариства і групові чати від невідомих користувачів Viber будуть автоматично надходити в нову папку з запитами на спілкування. Це дозволить структурувати основний список чатів і вберегти його від небажаних запитів. Нова функція пошуку людей в Viber відкриває нові можливості розширення соціальних контактів, без шкоди конфіденційності користувачів. Як тільки хтось буде шукати ім’я користувача в рядку пошуку Viber, воно з’явиться в результатах пошуку разом із зображенням профілю.

Viber запускає нові інструменти для боротьби зі спамом

Для збереження приватності все чати з контактами, знайденими за допомогою функції пошуку, будуть додатково захищені. Зокрема, номер телефону буде прихованим до того моменту, поки користувачі не захочуть це змінити, статус в мережі також прихований, а голосові і відеодзвінки – недоступні. Якщо користувачі не хочуть, щоб їх можна було знайти за допомогою функції пошуку, необхідно перейти в розділ «Ще»> «Налаштування»> «Конфіденційність»> «Дозволити пошук за логіном».

Перш, ніж функція пошуку людей в Viber за логіном і папка з запитами на спілкування стануть доступними в усьому світі, їх спочатку протестують в окремих країнах. Нагадаємо, що згідно з даними InMind Viber є найпопулярнішим месенджером в Україні, далі йдуть Facebook Messenger, Telegram, WhatsApp і Skype.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

За липень Київстару, Vodafone і lifecell підключили до 4G-мереж 900 МГц майже 2000 населених пунктів

Опубліковано

За липень Київстару, Vodafone і lifecell підключили до 4G-мереж 900 МГц майже 2000 населених пунктів

Міністерство цифровий трансформації повідомило, що в липні поточного року швидкість покриття населених пунктів України швидкісним мобільним інтернетом збільшилася вдвічі. Це сталося завдяки запуску 4G-мереж в діапазоні 900 МГц, який має більше покриття.

Так, за минулий місяць до 4G підключили одна тисяча дев’ятсот дев’яносто дев’ять населених пунктів України в порівнянні з 982 в червні. При цьому саме в діапазоні 900 МГц оператори підключили +1641 населений пункт. В результаті в липні 434,632 українців отримали доступ до 4G вперше. Всього станом на початок серпня до 4G підключені 17585 населених пунктів по всій Україні. У 888 населених пунктах 4G з’явився вперше.

Міністерство цифровий трансформації повідомило, що в липні поточного року швидкість покриття населених пунктів України швидкісним мобільним інтернетом збільшилася вдвічі. Це сталося завдяки запуску 4G-мереж в діапазоні 900 МГц, який має більше покриття.

Нагадаємо, що розгортання 4G-мереж в діапазоні 900 МГц – спільний проект держави і мобільних операторів. Розпочатий з ініціативи президента України в липні минулого року, він продовжився низкою урядових рішень і дій, завдяки яким стало можливим розподіл частот і видача відповідних ліцензій. Оператори успішно провели першу чергу рефармінг частот, домовилися про спільне використання устаткування і почали надавати послуги.

У липні оператори почали побудову 4G-мереж в діапазоні 900 МГц з західних областей України. Скористатися цими послугами можна в Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Волинській, Тернопільській та Рівненській областях. Найближчим часом оператори підключатимуть ще чотири області – Чернівецьку, Хмельницьку, Житомирську та Вінницьку.

До кінця року підключення буде йти по такому маршруту: Одеська, Київська, Черкаська, Миколаївська, Кіровоградська, Полтавська, Чернігівська, Сумська, Дніпропетровська, Херсонська, Харківська, Запорізька, Донецька та Луганська області.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

ПриватБанк запустив нові можливісті оплати

Опубліковано

FacePay24: ПриватБанк дозволить сплачувати покупки обличчям

Банк запускає нову послугу. Один з найбільших банків в Україні ПриватБанк продовжує розширювати спектр своїх послуг, що дозволяють забезпечувати ще більший комфорт своїм клієнтам. І тепер керівництво банку запустило унікальну функцію, за допомогою якої українці зможуть розраховуватися за покупки, навіть якщо вони забули вдома і гаманець, і карту, і навіть смартфон.

Тепер кожен українець, який є клієнтом ПриватБанку, отримає можливість оплачувати свої покупки за допомогою технології розпізнавання осіб, не пред’являючи при цьому ні карту, ні готівку, ні смартфон. Це стане можливим завдяки біометричним POS-терміналів, що працює за технологією FacePay24, які ПриватБанк уже запустив на просторах країни. За допомогою таких терміналів клієнти банку отримують можливість оплатити будь-які покупки своїм “обличчям”. Ця технологія незабаром стане доступна практично всім жителям країни, оскільки керівництво фінустанови має намір встановити біометричні POS-термінали по всій території України. У планах банку запустити 7 700 таких терміналів.

ПриватБанк дозволить сплачувати покупки обличчям
POS-термінали

Щоб скористатися цією зручною послугою, клієнту ПриватБанку необхідно буде завантажити оновлене додаток Privat24, після чого провести активацію оплати FacePay24. Далі програма сама направить клієнта, пропонуючи інструкцію. Необхідно буде зробити три селф-знімка в різних ракурсах і підтвердити прив’язку до них банківської карти. Користуючись POS-терміналом Android PAX відразу ж після введення суми платежу потрібно буде натиснути на опцію “оплати особою”, пройти ідентифікацію особистості за допомогою камери терміналу і підтвердити факт оплати пін-кодом своєї картки ПриватБанку.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.