Connect with us

Статті

Обов’язкове оновлення Windows 10 може видалити важливі для користувача дані

Опубліковано

Обов'язкове оновлення Windows 10 може видалити важливі для користувача дані

Найвідомішою і найпопулярнішою операційною системою для комп’ютерів, планшетів і ноутбуків в даний час є Windows 10, встановлена ​​яка сумарно на більш ніж 800 млн електронних пристроїв з різних цінових категорій, починаючи з вкрай дешевих і закінчуючи вкрай дорогими, обходяться які в дуже великі суми грошей . Сама по собі десята «вінда» є платною, тому що сама базова ліцензія для неї обходиться в цілих $ 200. Саме стільки грошей потрібно заплатити за ліцензійний ключ для даної платформи. Цілком собі очевидно, що за таку велику грошову суму користувач повинен отримувати масу всього, проте він не отримує зовсім абсолютно нічого, крім великої кількості різних проблем, що заважають використовувати електронний пристрій.

Сьогодні, 18 лютого 2020 року, стало відомо про те, що випущене ще 11 лютого оновлення для Windows 10 під номером KB4532693 містить в собі неприємну проблему, яка призводить до дуже сумних наслідків. Повідомляється, що американська корпорація Microsoft в цьому апдейте закрила невелику вразливість, але при цьому вона зламала одну з функцій. У підсумку, як запевняють десятки тисяч власників комп’ютерів і інших електронних пристроїв, вони зіткнулися з неприємними проблемами. За словами користувачів, після установки оновлення вся ОС повернулася в початковий стан, немов її тільки-тільки встановили. При цьому з робочого столу пропадають всі іконки і файли, а всі налаштування, в тому числі в меню «Пуск», скидаються до вихідних.

 

Щоб повернути свої файли назад користувачам доводиться робити складні і недоступні для більшості маніпуляції з реєстром, на що йде вкрай багато часу і сил, і навіть в такому випадку немає 100% гарантії того, що вдасться повернути назад призначені для користувача дані. Крім того, за словами деяких користувачів, оновлення KB4532693 призвело до того, що їх операційна система стала недоступна для використання, а відновити її виявилося неможливо, тому всі особисті дані виявилися безповоротно втрачені. Компанія Microsoft вже визнала наявність всіх цих проблем і призупинила поширення даного апдейта, визнавши його проблемним. Всім користувачам, які його вже встановили, рекомендується видалити його вручну через розділ «Оновлення та безпека».

Цікаво, що патчі для системи захисту в Windows 10 є обов’язковими, а їх установка відбувається автоматично. Користувач може тільки відстрочити час установки, але рано чи пізно оновлення все одно встановиться. Це одна з головних причин того, чому мільйони людей ненавидять Windows 10, адже чи не кожне випущене для цієї операційної системи оновлення щось ламає і виводить з ладу. Швидше за все, вже в найближчі кілька тижнів апдейт KB4532693 допрацюють і випустять заново, знову зробивши його доступним для комп’ютерах і інших електронних пристроях, що працюють в даний час під управлінням десятої «вінди».

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гаджети

Уразливість в Zoom дозволяє підключатися до камери та мікрофона Mac

Опубліковано

Колишній співробітник Агентства національної безпеки США, Патрік Уордл, опублікував інформацію про дві раніше невідомі уразливості відеомессенджера Zoom. 

Спеціаліст виявив, що зловмисник може впровадити в програму установки Zoom код для отримання прав суперкористувача (root). Після цього відкривається доступ до запуску будь-якого шкідливого або шпигунського ПЗ. 

Ще одна помилка дозволяє запускати всередині Zoom програмний код, який дає доступ до веб-камери та мікрофону Mac. Шкідливий код успадкує дозвіл на використання цих записуючих пристроїв, який має месенджер. Усе це проводиться без повідомлення користувача й зовнішніх ознак. 

Якщо ви дбаєте про свою безпеку і конфіденційність, можливо, вам варто припинити користуватися Zoom, – Патрік Уордл

Для експлуатації вразливостей необхідний фізичний доступ зловмисника до комп’ютера для установки необхідного програмного забезпечення. Представники Zoom не відповіли на запити журналістів щодо наданої Уордлом інформації. 

Це не перша критична проблема безпеки Zoom: у червні 2019 року стало відомо, що будь-який шкідливий веб-сайт може включати веб-камеру без дозволу.

У останні кілька тижнів популярність Zoom, як і інших сервісів для відеоконференцій, переживає бурхливе зростання: люди по всьому світу переходять на віддалену роботу через пандемію коронавірусу, тому, активніше користуються продуктами для зв’язку по мережі. 

Facebook Comments
Читати далі

Софт

Apple розширить можливості iCloud Keychain в iOS 14

Опубліковано

Виданню 9to5Mac, яке досліджувало ранню збірку iOS 14, вдалося дізнатися, що Apple працює над розширенням можливостей фірмового менеджера паролів і даних кредитних карт iCloud Keychain ( «Зв’язка ключів iCloud»). 

З оновленням системи, утиліта повинна обзавестися функціями, вже доступними у таких конкурентів, як LastPass або 1Password.

При збереженні нового пароля iCloud Keychain повідомить користувача про повторне використання коду, якщо в його базі зберігається ідентична комбінація. Це допоможе посилити безпеку: отримавши пароль, зловмисники відчувають його відразу у великій кількості поштових сервісів і соціальних мереж жертви. 

Ще одним важливим нововведенням стане можливість запам’ятовування кодів двофакторної аутентифікації. Це посприяє збільшенню популярності даного методу входу, так як багато хто відмовляється від нього через часозатратність і необхідність мати окремий додаток для генерації. 

Експерти вважають, що нововведення зможуть розширити клієнтську базу Apple, так як iCloud Keychain, на відміну від конкурентів, безкоштовний при схожій функціональності. 

Facebook Comments
Читати далі

Софт

Витік: перші приклади роботи MIUI 12

Опубліковано

На китайському форумі Xiaomi один із розробників опублікував зображення і анімації, що демонструють зовнішній вигляд і принцип роботи оболонки MIUI 12. Оновлення обіцяє відзначитися безліччю змін і нововведень. 

Навігація за допомогою жестів стане максимально схожою на вже реалізовану в чистій версії Android 10. Щоб згорнути програму, необхідно торкнутися тонкої смуги в самому низу екрана. А для перемикання на сусіднє відкрите вікно, потрібно свайпнути по цій смузі в бік. Зміниться дизайн і анімація меню багатозадачності. 

Істотні зміни зазнає інтерфейс фірмового додатка «Камера», розширивши функціональні можливості для користувачів. Крім того, обіцяють доопрацьований темний режим. Він уже впроваджений в MIUI 11, але не завжди працює коректно.

Помітні зміни чекають і розділ з push-повідомленнями. Простір буде організовано в стилі меню багатозадачності MIUI, щоб користувач міг простіше читати повідомлення і бачити більше контенту.

 

Джерело нагадує, що дані приклади не є офіційними і не гарантують того, що виробник не змінить MIUI 12 до моменту релізу. Очікується, що її стабільна версія з’явиться в кінці поточного року. 

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.