Connect with us

Софт

Для коритувачів Windows 10 з’явилися погані новини

Опубліковано

В даний час на ринку можна зустріти вкрай багато різних електронних пристроїв з самих різних цінових категорій, покупців у покупців є можливість вибору саме такого гаджета, який йому потрібно. Проте, коли мова заходить про операційні системи, то таких є всього кілька, а якщо говорити про загальнодоступні, то їх так і зовсім можна перерахувати по пальцях. Найпопулярнішою і відомої серед всіх таких є Windows 10, випущена яка була ще влітку 2015 року. З тих самих пір, як можна легко підрахувати, пройшло вже цілих п’ять років, і за такий період часу вона дуже сильно застаріла по всіх відносинах, як по частині надійності зі стабільністю, так і з точки зору зовнішнього вигляду.

Застаріла ця платформа навіть не дивлячись на те, що для неї регулярно випускали оновлення. В останні роки якість таких дуже сильно погіршився, тому тепер далеко не рідкість, коли після установки чергового апдейта щось в тій чи іншій мірі перестає повністю працювати. На радість всіх користувачів, які вже застаріли від десятої «вінди», незабаром їй прийде кінець, так як виявиться офіційно випущена нова операційна система, і така буде краще в усіх відношеннях доступною зараз. На тлі такого розкладу в найближчому майбутньому, компанія Microsoft оголосила про те, що вона вирішила перестати випускати великі поновлення для цієї ОС. Піти на такий крок бренд має намір, ймовірно, через те, що він вважає цю операційну систему ідеальною або просто близькою до ідеалу.

Windows 10 офіційно прийшов кінець

У будь-якому випадку, в чому б не була причина такого стану справ, все це означає, що операційній системі Windows 10 як новітній платформі американської корпорації Microsoft прийшов кінець, так як разом з припиненням випуску для неї великих апдейтів нових функцій і можливостей значимого рівня вже не буде. Судячи з усього, оновлення 20H1, яке вийде в квітні-травні 2020 року, стане останнім для десятої «вінди», тоді як потім на ній поставлять крапку. Простіше кажучи, апдейта 20H2, очікуваного в другій половині року, вже не буде. Замість великих оновлень компанія збирається щомісяця випускати невеликі апдейти, однак вони будуть містити в собі тільки виправлення для будь-яких багів і вразливостей.

Простіше кажучи, операційна система Windows 10 в очах Microsoft стала саме такою, в якому стані компанія вважає її найкращою для постійного використання. Тепер на зміну великим оновленням для десятої «вінди» прийдуть дрібні або навіть невеликі, які будуть час від часу приносити з собою, можливо, якісь незначні нововведення, на зразок заміни іконок або ж переробки малозначущих можливостей. Поки що самі розробники ще не заявили про те, що цієї ОС прийшов кінець, проте цього в даному конкретному випадку і не потрібно, так як їх дії все це доводять і підтверджують в повній мірі. Швидше за все, анонс заміни існуючої зараз на ринку платформи трапиться вже в другій половині 2020 року, коли в теорії повинно було вийти оновлення 20H2.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Софт

Microsoft випустила універсальний додаток Office для Android

Опубліковано

Універсальний додаток Microsoft Office для Android, який знаходилося в режимі бета-тестування з початку 2019 року, вийшов у релізній версії.

Програма дозволяє переглядати збережені в хмарному сховищі OneDrive файли і редагувати будь-які документи Word, PowerPoint або Excel без запуску будь-яких окремих інструментів. Заявлена ​​синхронізація заміток зі стандартним додатком у Windows 10.

Також, вбудована функціональність сервісу Office Lens, який дозволяє сканувати зображення і виокремлювати текст або дані для таблиці Excel.

Додаток Microsoft Office доступний безкоштовно в Google Play. Він працює тільки на смартфонах: адаптованого під планшети або Chromebook інтерфейсу не передбачено.

Facebook Comments
Читати далі

Софт

До випуску Sony PlayStation 5 компанія відкрила війну всім форумам

Опубліковано

До випуску Sony PlayStation 5 компанія відкрила війну всім форумам

Одним з найбільших і найвідоміших брендів на ринку ігрових приставок є PlayStation, тобто одне з дочірніх підрозділів японської корпорації Sony, і саме вона визначає його розвиток. Сьогодні, 17 лютого 2020 року, стало відомо про те, що даний виробник ігрових консолей вважав за необхідне зробити те, чого від нього абсолютно точно ніхто не очікував. Справа в тому, що офіційний представник служби підтримки компанії заявив про те, що вже після 27 лютого, тобто через десять днів, абсолютно всі форуми PS перестануть працювати, тобто використовувати їх будь-яким чином виявиться неможливо в повній мірі, і всі користувачі повинні бути до цього готові, щоб не виникло неприємних несподіванок.

За словами служби підтримки, в даний час всі користувачі форумів PlayStation можуть перенести свої обговорення в офіційні спільноти ігрового підрозділу Sony в різних соціальних мережах, в тому числі в «ВКонтакте», Twitter, Instagram і Facebook, тому що вже після 27 лютого 2020 роки використати будь-які фірмові форуми виявиться неможливо, так як кожен з них просто закриють і зроблять недоступним для подальшого використання. З чим пов’язана така абсолютно несподіване рішення – невідомо, однак, як вважають самі користувачі, поступово звичні всім форуми втрачають свою актуальність на тлі піку популярності соціальних мереж, використовують які все більше і більше людей на постійній основі.

Виходить, що до моменту виходу на ринок ігрової приставки PS5 вже в кінці цього року у ігрового підрозділу PlayStation більш не буде жодного форуму, а обговорювати будь-які питання, присвячені відеоіграм, стане можливим тільки в соціальних мережах. Крім того, за будь-яких питань власники ігрових приставок японської корпорації можуть звертатися в службу підтримки, яка завжди має найактуальнішою інформації по частині рішення тих чи інших питань. Очевидно, що в майбутньому форумів компанії Sony вже не буде, тому всім користувачам доведеться звикнути до тієї думкою, що спілкуватися з іншими людьми, які проявляють інтерес до ігрових приставках компанії, доведеться на інших електронних пристроях.

Не виключено, що вже в недалекому майбутньому компанія Sony закриє ще якісь доступні зараз сервіси PlayStation, тим самим готуючи громадськість до того, що в недалекому майбутньому на ринок вийде нова ігрова приставка, і з її виходом ситуація на ринку ігрових приставок вкрай сильно зміниться . Очікується, що нова PS5 отримає топове технічне оснащення, яке дозволить їй без праці запускати гри в дозволі 4K UHD при частоті 60 кадрів в секунду, а можливо навіть вище. За миттєву завантаження інформації у відповіді виявиться новітня флеш-пам’ять, а однією з головних особливостей новинки стане підтримка забезпечення сумісності ігор від приставок попередніх поколінь.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Xiaomi тестує нову функцію для прошивки MIUI 11

Опубліковано

Xiaomi тестує нову функцію для прошивки MIUI 11

Китайська компанія Xiaomi продовжує розширювати можливості своєї фірмової прошивки MIUI 11 і вже тестує ще одну досить корисну функцію, яку скоро отримає оболонка.

Як повідомляє ресурс XDA-Developers, незабаром в MIUI 11 буде додана нова функція під назвою App Behavior Records (Запис поведінки додатків), яка буде відслідковувати запуски додатками інших програм у фоновому режимі або використовують дозволу для доступу до даних користувача.

Перелік дій досить значний – автозапуск в фоновому режимі, запуск інших додатків, використання певних дозволів, а також запис звуку у фоновому режимі, доступ до історії дзвінків, вчинення телефонних дзвінків, зйомка фото та відео, доступ або збереження даних з клавіатури, доступ до контактам, читання СМС, доступ до місця розташування, доступ до даних з датчиків, доступ до інформації про пристрій, читання номера телефону та інші підозрілі дії.

За допомогою App Behavior Records користувач смартфона Xiaomi або Redmi зможе аналізувати поведінку певних програм і, при необхідності, вжити відповідних заходів.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.