Connect with us

Софт

Для коритувачів Windows 10 з’явилися погані новини

Опубліковано

В даний час на ринку можна зустріти вкрай багато різних електронних пристроїв з самих різних цінових категорій, покупців у покупців є можливість вибору саме такого гаджета, який йому потрібно. Проте, коли мова заходить про операційні системи, то таких є всього кілька, а якщо говорити про загальнодоступні, то їх так і зовсім можна перерахувати по пальцях. Найпопулярнішою і відомої серед всіх таких є Windows 10, випущена яка була ще влітку 2015 року. З тих самих пір, як можна легко підрахувати, пройшло вже цілих п’ять років, і за такий період часу вона дуже сильно застаріла по всіх відносинах, як по частині надійності зі стабільністю, так і з точки зору зовнішнього вигляду.

Застаріла ця платформа навіть не дивлячись на те, що для неї регулярно випускали оновлення. В останні роки якість таких дуже сильно погіршився, тому тепер далеко не рідкість, коли після установки чергового апдейта щось в тій чи іншій мірі перестає повністю працювати. На радість всіх користувачів, які вже застаріли від десятої «вінди», незабаром їй прийде кінець, так як виявиться офіційно випущена нова операційна система, і така буде краще в усіх відношеннях доступною зараз. На тлі такого розкладу в найближчому майбутньому, компанія Microsoft оголосила про те, що вона вирішила перестати випускати великі поновлення для цієї ОС. Піти на такий крок бренд має намір, ймовірно, через те, що він вважає цю операційну систему ідеальною або просто близькою до ідеалу.

Windows 10 офіційно прийшов кінець

У будь-якому випадку, в чому б не була причина такого стану справ, все це означає, що операційній системі Windows 10 як новітній платформі американської корпорації Microsoft прийшов кінець, так як разом з припиненням випуску для неї великих апдейтів нових функцій і можливостей значимого рівня вже не буде. Судячи з усього, оновлення 20H1, яке вийде в квітні-травні 2020 року, стане останнім для десятої «вінди», тоді як потім на ній поставлять крапку. Простіше кажучи, апдейта 20H2, очікуваного в другій половині року, вже не буде. Замість великих оновлень компанія збирається щомісяця випускати невеликі апдейти, однак вони будуть містити в собі тільки виправлення для будь-яких багів і вразливостей.

Простіше кажучи, операційна система Windows 10 в очах Microsoft стала саме такою, в якому стані компанія вважає її найкращою для постійного використання. Тепер на зміну великим оновленням для десятої «вінди» прийдуть дрібні або навіть невеликі, які будуть час від часу приносити з собою, можливо, якісь незначні нововведення, на зразок заміни іконок або ж переробки малозначущих можливостей. Поки що самі розробники ще не заявили про те, що цієї ОС прийшов кінець, проте цього в даному конкретному випадку і не потрібно, так як їх дії все це доводять і підтверджують в повній мірі. Швидше за все, анонс заміни існуючої зараз на ринку платформи трапиться вже в другій половині 2020 року, коли в теорії повинно було вийти оновлення 20H2.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інтернет

Google випустила Android 11 DP 2.1 з виправленнями помилок

Опубліковано

Через два тижні після релізу Android 11 Developer Preview 2, опублікована збірка DP 2.1. Вона містить виправлення помилок.

Список виправлень:

  • Усунена помилка, через яку відбувався збій при тривалому натисканні на екрані останніх запущених додатків
  • Усунена помилка, через яку рядок стану міг аварійно завершити роботу у фоновому режимі, якщо її компоненти не встигли ініціалізуватись
  • Усунена помилка, через яку System UI міг пропускати кадри або викликати посмикування зображення при навігації та прокручуванні
  • Усунена помилка, через яку додаток Wear OS міг зависнути при сполученні з носимим пристроєм
  • Усунена помилка, через яку додаток «Налаштування» міг зависнути при натисканні на рядок пошуку 

Завантажити образи Android 11 Developer Preview 2.1 для Pixel 4/4 XL, Pixel 3a / 3a XL, Pixel 3/3 XL і Pixel 2/2 XL можна із сайту Android Developers.

З релізом Android 11 з’являться налаштування розкладу активації темної теми системи, режим «бульбашок» додатків, вбудований інструмент для запису екрану, поліпшені налаштування конфіденційності, нативна підтримка високої частоти оновлення екрану і т.д. 

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Apple випадково підтвердила існування AirTag в демонстраційному відео

Опубліковано

Apple опублікувала інформаційний відеоролик, що демонструє розділ Find My iPhone налаштувань iOS. Він підтверджує назву гаджета для пошуку речей – AirTag.

Про те, що Apple розробляє пристрій на кшталт Tile та інших аналогів, ходять чутки з минулого року. Передбачається, що AirTag буде сигналізувати власнику, якщо він піде від маячка на достатню відстань. Таким чином, AirTag можна закріплювати на ключах або вкладати в чемодан, щоб не забути і не втратити річ. 

Як випливає зі скріншоту, AirTag зможе працювати навіть без підключення до Wi-Fi і стільникових даних: очікується, що маячок оснастять модулем надширокосмугового зв’язку, аналогічного чіпу Apple U1 в iPhone 11.

За даними аналітика Мінг-Чі Куо, виробництво AirTag почнеться в другій половині поточного року.

На момент написання новини ролик Apple прихований налаштуваннями приватності. 

Facebook Comments
Читати далі

Софт

Нова ОС від Microsoft набагато швидша за Windows 10

Опубліковано

Нова ОС від Microsoft набагато швидша за Windows 10

Найсучаснішою і найпопулярнішою операційною системою з усіх існуючих на ринку зараз є Windows 10, а встановлена ​​вона сумарно на більш ніж 1 млрд електронних пристроїв. У число таких входять комп’ютери, планшети, моноблоки, ноутбуки та багато інших. За допомогою таких гаджетів люди по всьому світу вирішують робочі питання, навчаються чомусь новому або просто захоплююче проводять вільний час. На превеликий жаль для величезної кількості людей, дана операційна система є просто жахливою, причому з роками компанія Microsoft не робить її по-справжньому краще, вважаючи за краще робити ставку лише на такі нові функції і можливості, від яких взагалі так і зовсім немає нікого толку, по принаймні більшості людей.

Користувачі десятої «вінди» регулярно стикаються з різними неполадками, які заважають використовувати електронний пристрій і просто виконувати з його допомогою будь-які завдання. Замість цього власники комп’ютерів і інших електронних пристроїв стикаються з різними неполадками, які заважати жити спокійним життям і використовувати гаджет саме для тих завдань, для яких він призначений. На радість всіх тих, хто ненавидить Windows 10, незабаром від використання цієї платформи можна буде назавжди відмовитися, так як опинилася створена нова платформа, а є вона кращою в своєму класі, принаймні серед усіх, які випускала компанія Microsoft. Новітнє програмне забезпечення стане доступним для завантаження і установки вже в цьому році, то є достатньо скоро.

 

За наявними в даний час даними, нова платформа має кодову назву Lite OS, проте як саме вона буде називатися після релізу, на жаль, точно невідомо. Втім, це й не стільки важливо, тому що набагато важливіше те, чим вона зможе приємно порадувати користувачів, а порадувати їй насправді буде чим. Так, зокрема, нова платформа принесе з собою підвищення швидкості роботи, розширення функціональних можливостей, нову систему захисту, можливість швидкого відновлення з резервної копії, нативну підтримку біометричних датчиків і сенсорів, перероблений інтерфейс, створені з нуля зі стандартними програмами, а також безліч інших особливостей , здатних зробити операційну систему кращою серед усіх існуючих.

 

У порівнянні з Windows 10 новенька операційна система буде працювати так, наче це якась ракета, а допоможуть їй в цьому нові алгоритми, технології та бібліотеки. Не варто думати, що потенційна Lite OS не зможе працювати з доступними зараз програмами та іграми, тому що це далеко не так. Дана платформа отримає повноцінну нативную підтримку будь-якого програмного забезпечення, що працює на базі стандартів UWP, PWA і Win32. Абсолютно у всіх завданнях дана операційна система зразка 2020 року виявиться краще існуючої зараз, тому користувачі абсолютно точно гарантовано залишаться їй задоволені. Залишилося тільки дочекатися анонса і випуску на ринок, а трапиться все це вже в кінці цього року, тобто досить скоро.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.