Connect with us

Софт

Нова Lite OS від Microsoft зможе знищити Windows 10

Опубліковано

Нова Lite OS від Microsoft зможе знищити Windows 10

Зараз на ринку можна зустріти вкрай багато різних операційних систем, призначених для управління електронікою. Проте, лише деякі з таких користуються реальною популярністю, тоді як всі інші мало кому відомі. Найпопулярнішою ОС на ринку в даний час є Windows 10, яку компанія Microsoft в фінальному стабільному вигляді випустила ще влітку 2015 року, тобто майже п’ять років тому. З тих самих пір технології зробили крок далеко вперед, а електроніка стала набагато більш поширеною, тому тепер вже мільйони людей розуміють, що за сукупністю якостей десята «вінда» є просто жахливою, так як вона забезпечує низький рівень надійності, безпеки і стабільності, а швидкість її роботи так і зовсім викликає тільки засмучення і нічого більше.

Втім, вже незабаром ситуація докорінно зміниться. Це трапиться одразу після релізу нової операційної системи, яка завжди в два рази швидше Windows 10, а досягається такий значний приріст у швидкодії за рахунок фірмового ядра wCore, використання якого дозволило забезпечити підвищену швидкість виконання самих різних завдань. Не можна не помітити, що доступна зараз на ринку десята «вінда» вже дуже сильно застаріла з точки зору зручності використання і зовнішнього вигляду, так як різні її елементи виглядають по-різному, чого відбуватиметься на ділі звичайно ж не повинно взагалі, тим більше з тим урахуванням, що ліцензія для цієї ОС коштує цілих $ 200.

На радість тих, хто ненавидить десяту «вінду» з яких-небудь причин, вже незабаром їй прийде кінець, так як її замінить собою Lite OS, створена компанією Microsoft. Нехай вона сама поки що нічого офіційно і не повідомляла про таку свою нову платформу, але інсайдери все частіше і частіше розкривають про неї різні відомості, проливають які інформацію на те, чим саме вона всіх порадує. Ця платформа виявиться не якийсь урізаною Windows RT, а повноцінної. Доказом цього є той факт, що вона може працювати як з універсальними додатками UWP і PWA, так і з класичними Win32, тому будь-які вже існуючі зараз на ринку програми та ігри зможуть на ній повноцінно працювати.

Lite OSВ іншому, користувачі можуть розраховувати на вкрай високу швидкість роботи, на єдиний зовнішній вигляд всього інтерфейсу, на повністю перероблені з нуля зі стандартними програмами, на посилену систему захисту, на підвищену стабільність, а також на цілу масу інших приємних особливостей, якими ця платформа зможе приємно порадувати всіх тих, хто чекають її релізу. Більш того, Lite OS може стати першою безкоштовною операційною системою компанії Microsoft з усіх, які взагалі існують на ринку під її фірмовим брендом. Якщо це буде насправді так, вона гарантовано вкрай швидко потіснить Windows 10, але при цьому розробники як і раніше зможуть заробляти гроші на новій платформі, тільки от робити вони це будуть вже на додаткові сервіси, на зразок хмари OneDrive і офісу Office 365.

Анонс Lite OS очікується влітку 2020 року, а її реліз повинен відбутися ближче до кінця року, коли вийде фінальна версія.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інтернет

Google випустила Android 11 DP 2.1 з виправленнями помилок

Опубліковано

Через два тижні після релізу Android 11 Developer Preview 2, опублікована збірка DP 2.1. Вона містить виправлення помилок.

Список виправлень:

  • Усунена помилка, через яку відбувався збій при тривалому натисканні на екрані останніх запущених додатків
  • Усунена помилка, через яку рядок стану міг аварійно завершити роботу у фоновому режимі, якщо її компоненти не встигли ініціалізуватись
  • Усунена помилка, через яку System UI міг пропускати кадри або викликати посмикування зображення при навігації та прокручуванні
  • Усунена помилка, через яку додаток Wear OS міг зависнути при сполученні з носимим пристроєм
  • Усунена помилка, через яку додаток «Налаштування» міг зависнути при натисканні на рядок пошуку 

Завантажити образи Android 11 Developer Preview 2.1 для Pixel 4/4 XL, Pixel 3a / 3a XL, Pixel 3/3 XL і Pixel 2/2 XL можна із сайту Android Developers.

З релізом Android 11 з’являться налаштування розкладу активації темної теми системи, режим «бульбашок» додатків, вбудований інструмент для запису екрану, поліпшені налаштування конфіденційності, нативна підтримка високої частоти оновлення екрану і т.д. 

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Apple випадково підтвердила існування AirTag в демонстраційному відео

Опубліковано

Apple опублікувала інформаційний відеоролик, що демонструє розділ Find My iPhone налаштувань iOS. Він підтверджує назву гаджета для пошуку речей – AirTag.

Про те, що Apple розробляє пристрій на кшталт Tile та інших аналогів, ходять чутки з минулого року. Передбачається, що AirTag буде сигналізувати власнику, якщо він піде від маячка на достатню відстань. Таким чином, AirTag можна закріплювати на ключах або вкладати в чемодан, щоб не забути і не втратити річ. 

Як випливає зі скріншоту, AirTag зможе працювати навіть без підключення до Wi-Fi і стільникових даних: очікується, що маячок оснастять модулем надширокосмугового зв’язку, аналогічного чіпу Apple U1 в iPhone 11.

За даними аналітика Мінг-Чі Куо, виробництво AirTag почнеться в другій половині поточного року.

На момент написання новини ролик Apple прихований налаштуваннями приватності. 

Facebook Comments
Читати далі

Софт

Нова ОС від Microsoft набагато швидша за Windows 10

Опубліковано

Нова ОС від Microsoft набагато швидша за Windows 10

Найсучаснішою і найпопулярнішою операційною системою з усіх існуючих на ринку зараз є Windows 10, а встановлена ​​вона сумарно на більш ніж 1 млрд електронних пристроїв. У число таких входять комп’ютери, планшети, моноблоки, ноутбуки та багато інших. За допомогою таких гаджетів люди по всьому світу вирішують робочі питання, навчаються чомусь новому або просто захоплююче проводять вільний час. На превеликий жаль для величезної кількості людей, дана операційна система є просто жахливою, причому з роками компанія Microsoft не робить її по-справжньому краще, вважаючи за краще робити ставку лише на такі нові функції і можливості, від яких взагалі так і зовсім немає нікого толку, по принаймні більшості людей.

Користувачі десятої «вінди» регулярно стикаються з різними неполадками, які заважають використовувати електронний пристрій і просто виконувати з його допомогою будь-які завдання. Замість цього власники комп’ютерів і інших електронних пристроїв стикаються з різними неполадками, які заважати жити спокійним життям і використовувати гаджет саме для тих завдань, для яких він призначений. На радість всіх тих, хто ненавидить Windows 10, незабаром від використання цієї платформи можна буде назавжди відмовитися, так як опинилася створена нова платформа, а є вона кращою в своєму класі, принаймні серед усіх, які випускала компанія Microsoft. Новітнє програмне забезпечення стане доступним для завантаження і установки вже в цьому році, то є достатньо скоро.

 

За наявними в даний час даними, нова платформа має кодову назву Lite OS, проте як саме вона буде називатися після релізу, на жаль, точно невідомо. Втім, це й не стільки важливо, тому що набагато важливіше те, чим вона зможе приємно порадувати користувачів, а порадувати їй насправді буде чим. Так, зокрема, нова платформа принесе з собою підвищення швидкості роботи, розширення функціональних можливостей, нову систему захисту, можливість швидкого відновлення з резервної копії, нативну підтримку біометричних датчиків і сенсорів, перероблений інтерфейс, створені з нуля зі стандартними програмами, а також безліч інших особливостей , здатних зробити операційну систему кращою серед усіх існуючих.

 

У порівнянні з Windows 10 новенька операційна система буде працювати так, наче це якась ракета, а допоможуть їй в цьому нові алгоритми, технології та бібліотеки. Не варто думати, що потенційна Lite OS не зможе працювати з доступними зараз програмами та іграми, тому що це далеко не так. Дана платформа отримає повноцінну нативную підтримку будь-якого програмного забезпечення, що працює на базі стандартів UWP, PWA і Win32. Абсолютно у всіх завданнях дана операційна система зразка 2020 року виявиться краще існуючої зараз, тому користувачі абсолютно точно гарантовано залишаться їй задоволені. Залишилося тільки дочекатися анонса і випуску на ринок, а трапиться все це вже в кінці цього року, тобто досить скоро.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.