Connect with us

Софт

Нова Lite OS від Microsoft зможе знищити Windows 10

Опубліковано

Нова Lite OS від Microsoft зможе знищити Windows 10

Зараз на ринку можна зустріти вкрай багато різних операційних систем, призначених для управління електронікою. Проте, лише деякі з таких користуються реальною популярністю, тоді як всі інші мало кому відомі. Найпопулярнішою ОС на ринку в даний час є Windows 10, яку компанія Microsoft в фінальному стабільному вигляді випустила ще влітку 2015 року, тобто майже п’ять років тому. З тих самих пір технології зробили крок далеко вперед, а електроніка стала набагато більш поширеною, тому тепер вже мільйони людей розуміють, що за сукупністю якостей десята «вінда» є просто жахливою, так як вона забезпечує низький рівень надійності, безпеки і стабільності, а швидкість її роботи так і зовсім викликає тільки засмучення і нічого більше.

Втім, вже незабаром ситуація докорінно зміниться. Це трапиться одразу після релізу нової операційної системи, яка завжди в два рази швидше Windows 10, а досягається такий значний приріст у швидкодії за рахунок фірмового ядра wCore, використання якого дозволило забезпечити підвищену швидкість виконання самих різних завдань. Не можна не помітити, що доступна зараз на ринку десята «вінда» вже дуже сильно застаріла з точки зору зручності використання і зовнішнього вигляду, так як різні її елементи виглядають по-різному, чого відбуватиметься на ділі звичайно ж не повинно взагалі, тим більше з тим урахуванням, що ліцензія для цієї ОС коштує цілих $ 200.

На радість тих, хто ненавидить десяту «вінду» з яких-небудь причин, вже незабаром їй прийде кінець, так як її замінить собою Lite OS, створена компанією Microsoft. Нехай вона сама поки що нічого офіційно і не повідомляла про таку свою нову платформу, але інсайдери все частіше і частіше розкривають про неї різні відомості, проливають які інформацію на те, чим саме вона всіх порадує. Ця платформа виявиться не якийсь урізаною Windows RT, а повноцінної. Доказом цього є той факт, що вона може працювати як з універсальними додатками UWP і PWA, так і з класичними Win32, тому будь-які вже існуючі зараз на ринку програми та ігри зможуть на ній повноцінно працювати.

Lite OSВ іншому, користувачі можуть розраховувати на вкрай високу швидкість роботи, на єдиний зовнішній вигляд всього інтерфейсу, на повністю перероблені з нуля зі стандартними програмами, на посилену систему захисту, на підвищену стабільність, а також на цілу масу інших приємних особливостей, якими ця платформа зможе приємно порадувати всіх тих, хто чекають її релізу. Більш того, Lite OS може стати першою безкоштовною операційною системою компанії Microsoft з усіх, які взагалі існують на ринку під її фірмовим брендом. Якщо це буде насправді так, вона гарантовано вкрай швидко потіснить Windows 10, але при цьому розробники як і раніше зможуть заробляти гроші на новій платформі, тільки от робити вони це будуть вже на додаткові сервіси, на зразок хмари OneDrive і офісу Office 365.

Анонс Lite OS очікується влітку 2020 року, а її реліз повинен відбутися ближче до кінця року, коли вийде фінальна версія.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Софт

Microsoft випустила універсальний додаток Office для Android

Опубліковано

Універсальний додаток Microsoft Office для Android, який знаходилося в режимі бета-тестування з початку 2019 року, вийшов у релізній версії.

Програма дозволяє переглядати збережені в хмарному сховищі OneDrive файли і редагувати будь-які документи Word, PowerPoint або Excel без запуску будь-яких окремих інструментів. Заявлена ​​синхронізація заміток зі стандартним додатком у Windows 10.

Також, вбудована функціональність сервісу Office Lens, який дозволяє сканувати зображення і виокремлювати текст або дані для таблиці Excel.

Додаток Microsoft Office доступний безкоштовно в Google Play. Він працює тільки на смартфонах: адаптованого під планшети або Chromebook інтерфейсу не передбачено.

Facebook Comments
Читати далі

Софт

До випуску Sony PlayStation 5 компанія відкрила війну всім форумам

Опубліковано

До випуску Sony PlayStation 5 компанія відкрила війну всім форумам

Одним з найбільших і найвідоміших брендів на ринку ігрових приставок є PlayStation, тобто одне з дочірніх підрозділів японської корпорації Sony, і саме вона визначає його розвиток. Сьогодні, 17 лютого 2020 року, стало відомо про те, що даний виробник ігрових консолей вважав за необхідне зробити те, чого від нього абсолютно точно ніхто не очікував. Справа в тому, що офіційний представник служби підтримки компанії заявив про те, що вже після 27 лютого, тобто через десять днів, абсолютно всі форуми PS перестануть працювати, тобто використовувати їх будь-яким чином виявиться неможливо в повній мірі, і всі користувачі повинні бути до цього готові, щоб не виникло неприємних несподіванок.

За словами служби підтримки, в даний час всі користувачі форумів PlayStation можуть перенести свої обговорення в офіційні спільноти ігрового підрозділу Sony в різних соціальних мережах, в тому числі в «ВКонтакте», Twitter, Instagram і Facebook, тому що вже після 27 лютого 2020 роки використати будь-які фірмові форуми виявиться неможливо, так як кожен з них просто закриють і зроблять недоступним для подальшого використання. З чим пов’язана така абсолютно несподіване рішення – невідомо, однак, як вважають самі користувачі, поступово звичні всім форуми втрачають свою актуальність на тлі піку популярності соціальних мереж, використовують які все більше і більше людей на постійній основі.

Виходить, що до моменту виходу на ринок ігрової приставки PS5 вже в кінці цього року у ігрового підрозділу PlayStation більш не буде жодного форуму, а обговорювати будь-які питання, присвячені відеоіграм, стане можливим тільки в соціальних мережах. Крім того, за будь-яких питань власники ігрових приставок японської корпорації можуть звертатися в службу підтримки, яка завжди має найактуальнішою інформації по частині рішення тих чи інших питань. Очевидно, що в майбутньому форумів компанії Sony вже не буде, тому всім користувачам доведеться звикнути до тієї думкою, що спілкуватися з іншими людьми, які проявляють інтерес до ігрових приставках компанії, доведеться на інших електронних пристроях.

Не виключено, що вже в недалекому майбутньому компанія Sony закриє ще якісь доступні зараз сервіси PlayStation, тим самим готуючи громадськість до того, що в недалекому майбутньому на ринок вийде нова ігрова приставка, і з її виходом ситуація на ринку ігрових приставок вкрай сильно зміниться . Очікується, що нова PS5 отримає топове технічне оснащення, яке дозволить їй без праці запускати гри в дозволі 4K UHD при частоті 60 кадрів в секунду, а можливо навіть вище. За миттєву завантаження інформації у відповіді виявиться новітня флеш-пам’ять, а однією з головних особливостей новинки стане підтримка забезпечення сумісності ігор від приставок попередніх поколінь.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Xiaomi тестує нову функцію для прошивки MIUI 11

Опубліковано

Xiaomi тестує нову функцію для прошивки MIUI 11

Китайська компанія Xiaomi продовжує розширювати можливості своєї фірмової прошивки MIUI 11 і вже тестує ще одну досить корисну функцію, яку скоро отримає оболонка.

Як повідомляє ресурс XDA-Developers, незабаром в MIUI 11 буде додана нова функція під назвою App Behavior Records (Запис поведінки додатків), яка буде відслідковувати запуски додатками інших програм у фоновому режимі або використовують дозволу для доступу до даних користувача.

Перелік дій досить значний – автозапуск в фоновому режимі, запуск інших додатків, використання певних дозволів, а також запис звуку у фоновому режимі, доступ до історії дзвінків, вчинення телефонних дзвінків, зйомка фото та відео, доступ або збереження даних з клавіатури, доступ до контактам, читання СМС, доступ до місця розташування, доступ до даних з датчиків, доступ до інформації про пристрій, читання номера телефону та інші підозрілі дії.

За допомогою App Behavior Records користувач смартфона Xiaomi або Redmi зможе аналізувати поведінку певних програм і, при необхідності, вжити відповідних заходів.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.