Connect with us

Софт

У меню «Пуск» в Windows 10 з’явилася нав’язлива реклама

Опубліковано

Все частіше і частіше люди по всьому світу використовують різні електронні пристрої, а оскільки вони не можуть працювати без встановленої операційної системи, такі також стрімко набирають популярність. Найбільш відомою і поширеною ОС для персональних комп’ютерів, моноблоків і інших електронних пристроїв зараз є Windows 10, яка була створена і випущена ще влітку 2015 року. З тих самих пір пройшло майже п’ят років, проте ідеальної зробити її компанії Microsoft так і не вдалося, але між тим вона не упускає можливості по максимуму заробляти гроші на всіх користувачів, які її використовують, роблячи це навіть не дивлячись на те, що ліцензія для десятої «вінди» коштує цілих $ 200, у скільки оцінюється базова редакція операційної системи, тобто найдешевша з усіх доступних.

Спеціально заради просування свого фірмового веб-браузера компанія Microsoft додала в меню «Пуск» всередині операційної системи Windows 10 рекламу, яка відображається на помітному місці – у верхній частині списку доступних додатків, встановлених на комп’ютер. Ця реклама містить напис «Все ще користуєтеся Firefox? Microsoft Edge вже тут »і логотип інтернет-оглядача від американської корпорації, який вона таким чином просуває. При цьому над браузером Mozilla Firefox і всіма його користувачами немов насміхаються, роблячи натяк на те, що так вже ніхто не надходить в даний час. Це не просто негарно по відношенню до користувачів, які використовують платну ОС, але ще і як мінімум нерозумно.

Досить згадати історію інтернет-браузера Internet Explorer, який компанія Microsoft всіма силами просувала, однак він сильно поступався рішенням від інших компаній. В ті роки ніхто не сміявся таким чином над цим інтернет-браузером хоча причин для цього було набагато більше. У теперішній же час у браузера Edge немає жодної переваги перед доступним на ринку Firefox, тому реклама американської корпорації є як мінімуму просто дурною, адже рекламується продукт, який за сукупністю якостей гірше, ніж той, який нібито навпаки гірше. На щастя, відключити рекламу в меню «Пуск» все ж можна, а потрібно для зайти в «Налаштування», після чого в розділ «Персоналізація» і перейти в «Пуск». Слідом за цим потрібно натиснути на кнопку «Іноді показувати пропозиції», зробивши її відключення.

Після цього реклама всередині операційної системи Windows 10 виявиться відключена, завдяки чому можна буде позбутися від згадки Microsoft Edge, тобто просто жахливого за сукупністю якостей браузера, хоча в останні роки він звичайно ж став набагато краще, ніж раніше. Цілком собі очевидно, що американська корпорація Microsoft покладається на дешеві маркетингові прийоми замість того, щоб створювати по-справжньому якісні продукти, змушувати користуватися якими нікого не доведеться, тому що всі будуть самі цього хотіти. Нав’язлива реклама в десятій «вінді» – це далеко не поодинокий випадок, тому що вона час від часу з’являлася і раніше.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гаджети

Уразливість в Zoom дозволяє підключатися до камери та мікрофона Mac

Опубліковано

Колишній співробітник Агентства національної безпеки США, Патрік Уордл, опублікував інформацію про дві раніше невідомі уразливості відеомессенджера Zoom. 

Спеціаліст виявив, що зловмисник може впровадити в програму установки Zoom код для отримання прав суперкористувача (root). Після цього відкривається доступ до запуску будь-якого шкідливого або шпигунського ПЗ. 

Ще одна помилка дозволяє запускати всередині Zoom програмний код, який дає доступ до веб-камери та мікрофону Mac. Шкідливий код успадкує дозвіл на використання цих записуючих пристроїв, який має месенджер. Усе це проводиться без повідомлення користувача й зовнішніх ознак. 

Якщо ви дбаєте про свою безпеку і конфіденційність, можливо, вам варто припинити користуватися Zoom, – Патрік Уордл

Для експлуатації вразливостей необхідний фізичний доступ зловмисника до комп’ютера для установки необхідного програмного забезпечення. Представники Zoom не відповіли на запити журналістів щодо наданої Уордлом інформації. 

Це не перша критична проблема безпеки Zoom: у червні 2019 року стало відомо, що будь-який шкідливий веб-сайт може включати веб-камеру без дозволу.

У останні кілька тижнів популярність Zoom, як і інших сервісів для відеоконференцій, переживає бурхливе зростання: люди по всьому світу переходять на віддалену роботу через пандемію коронавірусу, тому, активніше користуються продуктами для зв’язку по мережі. 

Facebook Comments
Читати далі

Софт

Apple розширить можливості iCloud Keychain в iOS 14

Опубліковано

Виданню 9to5Mac, яке досліджувало ранню збірку iOS 14, вдалося дізнатися, що Apple працює над розширенням можливостей фірмового менеджера паролів і даних кредитних карт iCloud Keychain ( «Зв’язка ключів iCloud»). 

З оновленням системи, утиліта повинна обзавестися функціями, вже доступними у таких конкурентів, як LastPass або 1Password.

При збереженні нового пароля iCloud Keychain повідомить користувача про повторне використання коду, якщо в його базі зберігається ідентична комбінація. Це допоможе посилити безпеку: отримавши пароль, зловмисники відчувають його відразу у великій кількості поштових сервісів і соціальних мереж жертви. 

Ще одним важливим нововведенням стане можливість запам’ятовування кодів двофакторної аутентифікації. Це посприяє збільшенню популярності даного методу входу, так як багато хто відмовляється від нього через часозатратність і необхідність мати окремий додаток для генерації. 

Експерти вважають, що нововведення зможуть розширити клієнтську базу Apple, так як iCloud Keychain, на відміну від конкурентів, безкоштовний при схожій функціональності. 

Facebook Comments
Читати далі

Софт

Витік: перші приклади роботи MIUI 12

Опубліковано

На китайському форумі Xiaomi один із розробників опублікував зображення і анімації, що демонструють зовнішній вигляд і принцип роботи оболонки MIUI 12. Оновлення обіцяє відзначитися безліччю змін і нововведень. 

Навігація за допомогою жестів стане максимально схожою на вже реалізовану в чистій версії Android 10. Щоб згорнути програму, необхідно торкнутися тонкої смуги в самому низу екрана. А для перемикання на сусіднє відкрите вікно, потрібно свайпнути по цій смузі в бік. Зміниться дизайн і анімація меню багатозадачності. 

Істотні зміни зазнає інтерфейс фірмового додатка «Камера», розширивши функціональні можливості для користувачів. Крім того, обіцяють доопрацьований темний режим. Він уже впроваджений в MIUI 11, але не завжди працює коректно.

Помітні зміни чекають і розділ з push-повідомленнями. Простір буде організовано в стилі меню багатозадачності MIUI, щоб користувач міг простіше читати повідомлення і бачити більше контенту.

 

Джерело нагадує, що дані приклади не є офіційними і не гарантують того, що виробник не змінить MIUI 12 до моменту релізу. Очікується, що її стабільна версія з’явиться в кінці поточного року. 

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.