Connect with us

Софт

Нова ОС Microsoft зможе знищити Windows 10

Опубліковано

s-10-Microosft-

В даний час найбільш відомою і популярною операційною системою для комп’ютерів, планшетів, ноутбуків і інших електронних пристроїв є Windows 10, створена і випущена яка була ще влітку 2015 року. З тих самих пір цій платформі вдалося знайти неймовірно велику популярність, опинившись встановленої на більш ніж 500 млн електронних пристроїв з різних цінових категорій, починаючи з вкрай дешевих і закінчуючи неймовірно дорогими, на яких створюють спецефекти для голлівудських фільмів. Втім, дуже багатьох людей не влаштовує доступна зараз десята «вінда», тому що при її використанні користувачі знову і знову стикаються з різними проблемами, які не дозволяють отримувати задоволення від процесу використання пристрою на її базі.

На радість всіх тих, хто вже втомився від Windows 10 або навіть її ненавидить через велику кількість проблем, на вирішення яких доводиться витрачати дуже багато часу, незабаром ситуація докорінно зміниться, так як виявиться офіційно представлена, а потім і випущена на ринок, нова платформа, яка краще в усіх відношеннях, пропонуючи цілу масу можливостей. Поки що вона носить кодову назву Lite OS, але під яким саме найменуванням вона виявиться випущена на ринок зараз точно невідомо, тому що ніякої точної інформації на цей рахунок немає. Сама компанія Microsoft продовжує зберігати мовчання про свою нову ОС, але воно й зрозуміло, адже їй вигідно, щоб люди використовували десяту «вінду», так як вона поширюється на платній основою.

Ліцензія для цієї операційної системи коштує цілих $ 200, і це якщо говорити про базову найбільш доступною за ціною, тоді як всі інші стоять більше. Нова ОС в особі Lite OS поширюватися, за даними інсайдерів, буде безкоштовно, тобто користувачам за використання цього програмного забезпечення не доведеться платити жодної копійки, що, в свою чергу, зробить цю платформу неймовірно привабливою в повній мірі, адже саме безкоштовно зараз поширюються Linux і macOS, що дозволяє їм швидко набирати популярність. Заробляти кошти Microsoft буде на додаткових платних сервісах і можливостях, починаючи з офісного пакету Office 365 і закінчуючи хмарним сховищем OneDrive, де можна зберігати різні дані.


Нова ОС абсолютно точно виявиться вкрай популярною, особливо з урахуванням того, що в ній виявиться реалізована можливість запуску. як універсальних програм PWA і UWP, які багато хто недолюблює, так і класичних Win32. Новітня операційна система замінить Windows 10, запропонувавши користувачам покращений інтерфейс, перероблені стандартні програми та ігри, посилену в разу систему захисту, підвищення стабільності і надійності, а також цілу масу інших «фішок», які зроблять її дуже і дуже привабливою. З чуток, анонс Lite OS трапиться вже в найближчі кілька місяців, найімовірніше, в квітні або в травні, тоді як її фінальна стабільна версія вийде восени 2020 року, як тільки Microsoft завершить її публічне тестування. Прийняти в такому участь зможуть всі бажаючі.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Софт

Microsoft випустила універсальний додаток Office для Android

Опубліковано

Універсальний додаток Microsoft Office для Android, який знаходилося в режимі бета-тестування з початку 2019 року, вийшов у релізній версії.

Програма дозволяє переглядати збережені в хмарному сховищі OneDrive файли і редагувати будь-які документи Word, PowerPoint або Excel без запуску будь-яких окремих інструментів. Заявлена ​​синхронізація заміток зі стандартним додатком у Windows 10.

Також, вбудована функціональність сервісу Office Lens, який дозволяє сканувати зображення і виокремлювати текст або дані для таблиці Excel.

Додаток Microsoft Office доступний безкоштовно в Google Play. Він працює тільки на смартфонах: адаптованого під планшети або Chromebook інтерфейсу не передбачено.

Facebook Comments
Читати далі

Софт

До випуску Sony PlayStation 5 компанія відкрила війну всім форумам

Опубліковано

До випуску Sony PlayStation 5 компанія відкрила війну всім форумам

Одним з найбільших і найвідоміших брендів на ринку ігрових приставок є PlayStation, тобто одне з дочірніх підрозділів японської корпорації Sony, і саме вона визначає його розвиток. Сьогодні, 17 лютого 2020 року, стало відомо про те, що даний виробник ігрових консолей вважав за необхідне зробити те, чого від нього абсолютно точно ніхто не очікував. Справа в тому, що офіційний представник служби підтримки компанії заявив про те, що вже після 27 лютого, тобто через десять днів, абсолютно всі форуми PS перестануть працювати, тобто використовувати їх будь-яким чином виявиться неможливо в повній мірі, і всі користувачі повинні бути до цього готові, щоб не виникло неприємних несподіванок.

За словами служби підтримки, в даний час всі користувачі форумів PlayStation можуть перенести свої обговорення в офіційні спільноти ігрового підрозділу Sony в різних соціальних мережах, в тому числі в «ВКонтакте», Twitter, Instagram і Facebook, тому що вже після 27 лютого 2020 роки використати будь-які фірмові форуми виявиться неможливо, так як кожен з них просто закриють і зроблять недоступним для подальшого використання. З чим пов’язана така абсолютно несподіване рішення – невідомо, однак, як вважають самі користувачі, поступово звичні всім форуми втрачають свою актуальність на тлі піку популярності соціальних мереж, використовують які все більше і більше людей на постійній основі.

Виходить, що до моменту виходу на ринок ігрової приставки PS5 вже в кінці цього року у ігрового підрозділу PlayStation більш не буде жодного форуму, а обговорювати будь-які питання, присвячені відеоіграм, стане можливим тільки в соціальних мережах. Крім того, за будь-яких питань власники ігрових приставок японської корпорації можуть звертатися в службу підтримки, яка завжди має найактуальнішою інформації по частині рішення тих чи інших питань. Очевидно, що в майбутньому форумів компанії Sony вже не буде, тому всім користувачам доведеться звикнути до тієї думкою, що спілкуватися з іншими людьми, які проявляють інтерес до ігрових приставках компанії, доведеться на інших електронних пристроях.

Не виключено, що вже в недалекому майбутньому компанія Sony закриє ще якісь доступні зараз сервіси PlayStation, тим самим готуючи громадськість до того, що в недалекому майбутньому на ринок вийде нова ігрова приставка, і з її виходом ситуація на ринку ігрових приставок вкрай сильно зміниться . Очікується, що нова PS5 отримає топове технічне оснащення, яке дозволить їй без праці запускати гри в дозволі 4K UHD при частоті 60 кадрів в секунду, а можливо навіть вище. За миттєву завантаження інформації у відповіді виявиться новітня флеш-пам’ять, а однією з головних особливостей новинки стане підтримка забезпечення сумісності ігор від приставок попередніх поколінь.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Xiaomi тестує нову функцію для прошивки MIUI 11

Опубліковано

Xiaomi тестує нову функцію для прошивки MIUI 11

Китайська компанія Xiaomi продовжує розширювати можливості своєї фірмової прошивки MIUI 11 і вже тестує ще одну досить корисну функцію, яку скоро отримає оболонка.

Як повідомляє ресурс XDA-Developers, незабаром в MIUI 11 буде додана нова функція під назвою App Behavior Records (Запис поведінки додатків), яка буде відслідковувати запуски додатками інших програм у фоновому режимі або використовують дозволу для доступу до даних користувача.

Перелік дій досить значний – автозапуск в фоновому режимі, запуск інших додатків, використання певних дозволів, а також запис звуку у фоновому режимі, доступ до історії дзвінків, вчинення телефонних дзвінків, зйомка фото та відео, доступ або збереження даних з клавіатури, доступ до контактам, читання СМС, доступ до місця розташування, доступ до даних з датчиків, доступ до інформації про пристрій, читання номера телефону та інші підозрілі дії.

За допомогою App Behavior Records користувач смартфона Xiaomi або Redmi зможе аналізувати поведінку певних програм і, при необхідності, вжити відповідних заходів.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.