Connect with us

Бізнес

Xiaomi, Huawei, Oppo і Vivo створять конкурента Google Play

Опубліковано

Виробники мобільної техніки Xiaomi, Huawei, Oppo і Vivo планують об’єднатися в «Глобальний альянс розробників послуг» (GDSA – Global Developer Service Alliance). Компанії створять платформу для конкуренції з Google Play, пише Reuters.

Відзначається, що новий сервіс зможе полегшити авторам додатків, ігор, музики і фільмів просування продуктів на зарубіжних ринках. Розробники зможуть завантажувати свої проекти не тільки в Google Play, а й на нову платформу, що дозволить збільшити охоплення аудиторії, а відповідно і прибуток.

Віце-президент мобільного напряму аналітичної фірми Canalys Ніколь Пен вважає, що представники альянсу для просування нової платформи зможуть використовувати свої позиції в різних регіонах. Наприклад, Xiaomi сильна на індійському ринку, Vivo і Oppo в Південно-Східній Азії, а Huawei має віддану аудиторію по всій Європі, відзначила аналітик.

Крім того, на думку все тієї ж Пен, альянс буде пропонувати розробникам більш вигідні умови для заробітку, ніж Google. Однак, чи зможе нова платформа домогтися успіху, поки сказати складно. Раніше подібні ініціативи зазнавали краху, додала Ніколь Пен.

Спочатку запуск конкурента Google Play планувався на березень, однак, є імовірність, що старт буде відкладено через спалах коронавірусу в Китаї. Спочатку сервіс буде запущений в дев’яти країнах.

Facebook Comments

Бізнес

Qualcomm очікує падіння ринку смартфонів на 30% у наступному кварталі

Опубліковано

Qualcomm прогнозує зниження обсягу поставок смартфонів на 30% у другому кварталі поточного року. Про це сказано у фінансовому звіті компанії за перші три місяці року. 

Прогноз заснований на результатах першого кварталу: за цей період мобільний ринок впав на 21%. Через це Qualcomm показала погіршення результатів у чистому прибутку (-29% у порівнянні з минулим роком), хоча і досягла поставленої мети за загальними доходами. 

На думку Qualcomm, три фактори можуть вплинути на продажі смартфонів у наступні місяці: стан глобального ланцюжка поставок, попит на нові смартфони і вплив політики держав щодо запобігання поширенню COVID-19 на довіру бізнесу і покупців.

Facebook Comments
Читати далі

Бізнес

Apple сподівається знову відкрити роздрібні магазини у травні

Опубліковано

Віце-президент Apple із роздрібної торгівлі та персоналу, Дейдра О’Брайан, розповіла своїм підлеглим, що вона очікує відкриття «багатьох» роздрібних магазинів у травні. На поточний момент всі торгові точки Apple за межами Китаю закриті через COVID-19. 

О’Брайан не уточнила, про які регіони йде мова, але заявила, що компанія «продовжує відстежувати ситуацію в кожній локації». Про це повідомляють джерела Bloomberg серед співробітників магазинів Apple, прес-служба компанії не прокоментувала інформацію. 

У кінці березня повідомлялося, що Apple сподівається відкрити як мінімум частину магазинів у першій половині квітня. Компанія закривала Apple Store і в Китаї, однак, на початку березня знову запустила їх роботу через зниження загрози. 

Невідомо, коли до роботи в офісах зможуть повернутися корпоративні співробітники Apple, але глава корпорації Тім Кук заявив, що коли це станеться, всім доведеться проходити перевірку температури і заповнювати чек-листи із самопочуття. 

Facebook Comments
Читати далі

Бізнес

Масове виробництво iPhone 12 затримується

Опубліковано

Компанія Apple затримує початок масового виробництва iPhone 12, як мінімум на місяць, через пандемію COVID-19, повідомляє The Wall Street Journal.

За даними WSJ, Apple також скоротила кількість iPhone, які вона планує випустити в другій половині цього року, на 20%.

З чуток, Apple планує представити нові iPhone у вересні 2020 року, але в продаж вони надійдуть у жовтні або листопаді.

Очікується, що в цьому році Apple випустить чотири моделі iPhone з підтримкою 5G, включаючи одну 5,4-дюймову, дві 6,1-дюймові та одну 6,7-дюймову версію.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.