Connect with us

Гаджети

Samsung «плюнула в обличчя» власникам телевізорів, назавжди їх заблокувавши

Опубліковано

Samsung «плюнула в обличчя» власникам телевізорів, назавжди їх заблокувавши

Компанія Samsung випускає хороші телевізори, які оснащені якісними світлодіодними матрицями і можуть запропонувати широкі функціональні можливості. Мільйони людей були ними більш ніж задоволені, однак тепер відношення десятків тисяч людей до продукції цього бренду дуже сильно змінилося. Днями даний виробник вирішив заблокувати всі свої «сірі» телевізори, якщо вони використовуються не в тій країні світу, для якої спочатку були випущені. Такі телевізори називаються «сірими», а купити їх можна в Росії, Україні та інших країнах, заплативши значно менше грошей, ніж при покупці у офіційного постачальника. З’являються такі моделі ТВ дуже просто – їх привозять з інших країн і продають за зниженими розцінками за рахунок цього. Якщо раніше такі телевізори повноцінно працювали, то тепер їх власникам недоступні практично всі «розумні» можливості через інтернет.

Якщо телевізор був заблокований, на його екрані відображається напис «This TV is not fully functional in this region» ( «Телевізор не може повноцінно функціонувати в цьому регіоні»). Блокування наступила на днях, і вся ця ситуація набула дуже широкого розголосу. У підсумку, компанія Samsung вважає за необхідне зробити офіційну заяву з цього приводу, в якому вона пояснила про те, чому пішла на такий крок. Не можна не помітити, що блокувати «сірі» телевізори почали не тільки в  Україні. Згідно офіційно опублікованій інформації після широкого розголосу всій цій ситуації, компанія Samsung не може гарантувати коректну роботу телевізорів, які були нелегально ввезені в іншу країну і продані в ній.

Крім того, за словами Samsung, деякі моделі «сірих» телевізорів можуть мати ліцензійні обмеження, і саме тому деякі функції можуть бути недоступні в тих чи інших регіонах світу. Як і слід було очікувати, даний виробник просто «плюнув в обличчя» всім власникам «сірих» телевізорів, не давши таким ніякого способу вийти з серії і повернути працездатність свого телевізора, а адже деякі використовують моделі дорожче 40 000 гривень. Замість цього бренд лише просто порадив в майбутньому купувати сертифіковану продукцію з маркуванням ЕАС на упаковці, яка говорить про те, що телевізор має сертифікат відповідності та може продаватися в рамках Eвразійского Економічного Союзу. Купити такі телевізори можна в офіційних магазинах бренду, а також у авторизованих партнерів.

Таким чином, простіше кажучи, блокування «сірих» телевізорів настала назавжди, тобто знімати її ніхто не стане. Тим часом, користувачі на форумах, в соціальних мережах і на різних портал «поливають» Samsung брудом, а деякі навіть обіцяють подати до суду на цього виробника, так як він, на їхню думку, незаконно зіпсував працездатність товару, завдавши значної шкоди. Очевидно, що це зайвий привід ніколи не мати справ з даним брендом, з яким абсолютно наплювати на тих, хто використовує його продукцію і виклав за неї купу грошей. Видання Tehnofan.com.ua радить всім тим, хто зіткнувся з такою проблемою, якщо використовувати VPN на постійній основі не хочеться, купити собі недорогу розширювач від Xiaomi чи іншого бренду, щоб отримати доступ до всіх смарт-функцій. Це єдиний спосіб вийти з такої неприємної ситуації, зробивши це «малою кров’ю».

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

ПриватБанк розповів про свої проблеми

Опубліковано

ПриватБанк розповів про свої проблеми

Так, виходячи із даних ПриватБанку, за перше півріччя 2022 року він отримав 6,3 млрд грн чистого прибутку. Це практично вдвічі менше за аналогічний період 2021 року. При цьому сума недоотриманих доходів за час війни оцінюється у понад 5,5 мільярдів гривень.

У банку пояснили, що результат зумовлений низкою заходів щодо підтримки держави, клієнтів та співробітників в умовах воєнного стану.

До того ж, на покриття кредитних ризиків за 6 місяців 2022 року банк сформував 6,9 мільярдів гривень резервів. Це з тим, більшість клієнтів що неспроможні обслуговувати свої зобов’язання.

“Втім, рівень проблемних кредитів ще не до кінця визначено як на рівні банку, так і на рівні всієї банківської системи України”, – наголосили у ПриваБанку.
За словами заступника голови правління банку Ганни Самаріної, ПриватБанк завершив півріччя з прибутком, “проте усвідомлюємо, що попереду складний період сьогодні передбачити всі ризики неможливо”.

Facebook Comments
Читати далі

Гаджети

Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

Опубліковано

Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

У Новій пошті повідомили, що на сьогоднішній день працює 3539 відділень, 6656 поштоматів та кур’єрська доставка у 4853 населених пунктах по всій Україні.

Подивитися, де знаходиться найближче відділення та його графік роботи можна у Телеграм-боті https://t.me/npu_info_bot
Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Опубліковано

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Остання версія операційної системи Android 12 вперше з’явилася у лютому – саме тоді розробник випустив перше тестове програмування для розробників. Повноцінний реліз відбувся 4 жовтня 2021, тоді ж смартфони Google Pixel почали оновлюватися до фінальної та стабільної версії прошивки. І хоча тестування Android 12 на смартфонах Xiaomi, Redmi, Poco йде повним ходом, випробувати та оцінити дизайн нового апдейту можуть поки що далеко не всі. Вирішується ця проблема досить легко. Якщо ваш смартфон працює під керуванням MIUI 12 або MIUI 12.5, ми пропонуємо вам встановити тему в стилі Android 12.

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12 Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12 Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Тема так і називається Android 12 MIUI Theme і автор проробив колосальну роботу з адаптації інтерфейсу. Навіть досвідчений користувач не відразу помітить каверзу, легко можна подумати що перед вами справжній Android 12. При установці даної теми ви отримаєте модифікований вид екрана блокування, фірмовий набір іконок, видозмінений управління. Знайти тему можна за цим посиланням . Якщо у вас виникли труднощі з установкою, спробуйте у розширених налаштуваннях вибрати регіон Індія.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.