Connect with us

Інтернет

«Google Фото» відправив користувачам приватні відео незнайомців

Опубліковано

Сервіс «Google Фото» через помилку в системі відіслав незнайомцям частину приватних відео своїх користувачів. Про це компанія Google розповіла в листі, який отримали жертви інциденту.

Google не ділиться особливими подробицями того, що сталося, проте, за деякими даними, інцидент торкнувся 0,01% з більш ніж 1 млрд користувачів Google Фото. 

У Google пояснили, що причиною «зливу» призначених для користувача відео послужила помилка в системі Google Takeout, яка сталася між 21 і 25 листопада 2019 року. Google Takeout дозволяє вивантажити всі особисті дані з усіх сервісів Google єдиним архівом.

Ми повідомляємо людей про помилку, яка могла торкнутися користувачів, які використовували Google Takeout для експорту свого контенту з Google Фото в період з 21 листопада по 25 листопада. Ці користувачі могли отримати замість своїх фото або неповний архів, або відео, що не належали їм. 

Google принесла свої вибачення за те, що трапилося і попросила користувачів видалити минулі завантаження та експортувати дані ще раз. Також, компанія додала, що на даний момент проблема в Google Takeout була «ідентифікована і вирішена». 

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інтернет

У цьому році Google скасувала всі жарти до Дня сміху

Опубліковано

Google в цьому році скасувала всі жартівливі заходи, приурочені до всесвітнього Дня сміху, який відзначається 1 квітня.

Перервати веселу традицію фірма вирішила у зв’язку з важкою епідеміологічною ситуацією в усьому світі, викликаною пандемією коронавірусу COVID-19. Дану новину розіслав у листі всім співробітникам корпорації директор з маркетингу Google, Лоррейн Туілхілл.

Крім того, Google докладає чималих зусиль, щоб допомогти людству в боротьбі з коронавірусом, виділивши близько 800 млн доларів на захисні медичні маски і підтримку виробників та рекламні кредити Google Ads для малого і середнього бізнесу.

З них 250 млн доларів пішли на рекламні гранти, за допомогою яких різні організації зможуть проводити масштабні та корисні рекламні кампанії про те, як уберегти себе і не допустити подальше поширення COVID-19.

Щороку станом на 1 квітня багато сервісів Google впроваджують штучні «пасхалка» і роблять несправжні анонси. У 2019 компанія «представила» додаток для спілкування з тюльпанами, а в сервісі «Google Карти» можна було зіграти в «Змійку» прямо поверх карти. 

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Apple випустила додаток і запустила сайт COVID-19

Опубліковано

Компанія Apple випустила додаток і запустила портал COVID-19 з актуальною інформацією щодо коронавірусної інфекції.

Користувачі можуть знайти відповіді на питання про фактори ризику, симптоми, самоізоляцію, а також про дезінфекцію поверхонь і необхідності тесту на коронавірус. Також можна отримати рекомендації від Центру по контролю і профілактиці захворювань США (CDC) щодо подальших кроків, якщо інфекція все-таки виявлена.

Додаток і сайт не вимагають від користувача входу в систему або зв’язку з Apple ID. Доступ до ресурсів може отримати будь-який житель США не молодший 18 років. Додаток доступний для завантаження в App Store. Сайт знаходиться за адресою www.apple.com/covid19. 

Крім сайту і додатків, користувачі техніки Apple в США можуть запитати Siri: «Як дізнатися, чи є у мене коронавірус?» і отримати доступ до керівництва та ресурсів CDC.  

 

Facebook Comments
Читати далі

Бізнес

Как сменить профессию на карантине: ТОП бесплатных курсов

Опубліковано

Свободного времени никогда не хватает, но на карантине его чересчур много. Если после работы и домашних дел не до учебы, а на выходных хочется только спать, на самообразование сил не остается. Тем, кто годами не находил время учиться, помощь пришла с неожиданной стороны. Когда сидишь дома и тебя никто не отвлекает, времени хватит на все.

На период карантина своими курсами бесплатно делятся онлайн-школы и ведущие образовательные площадки. В этой статье подборка бесплатных курсов, которые помогут получить новую профессию или прокачать текущую. Карантин — хороший шанс выучить язык программирования, подтянуть английский или узнать, как открыть свой бизнес.

80 мини-курсов о маркетинге, проектах и дизайне

Платформа: netology.ru

Цена: бесплатно до 31 марта

Сложность: для всех

Длительность: 1–3 часа

Маркетинг, личная эффективность, Excel, управление проектами и дизайн — до конца марта российская онлайн-школа открыла доступ к 80 мини-курсам длительностью 1–3 часа. За вечер можно познакомиться с новой профессией и решить, нравится ли она вам. Обычная цена каждого курса около 300 гривен, все 80 из них доступны по промокоду STAYHOME.

3 бесплатных IT-курса от Geekbrains

Платформа: geekbrains.ru

Цена: бесплатно до 31 марта

Сложность: для всех

Длительность: 7–10 часов

Ребята бесплатно раздают 3 курса на тему маркетинга, управления продуктами, основ программирования и веб-разработки. Чтобы получить доступ, нужно зарегистрироваться на сайте Geekbrains и пройти небольшой опрос. Выбрать бесплатные курсы можно до 31 марта, но никто не мешает пройти их и после карантина.

46 бесплатных курсов от Bang Bang Education

Платформа: bangbangeducation.ru

Цена: бесплатно до 17 апреля

Сложность: для всех

Длительность: 3–7 часов

До 17 апреля в разделе «Дизайн-библиотека» открыт бесплатный доступ к 46 онлайн-курсам на тему карьеры, дизайна, программирования и 3D-анимации. Как стать дизайнером, что такое шрифты и как научиться рисовать — ребята делятся знаниями и настоящей экспертизой с реальными проектами. Для бесплатного доступа нужно зарегистрироваться или войти через соцсети.

«Основы программирования CS50»

Платформа:  prometheus.org.ua

Цена: бесплатно всегда

Сложность: для всех

Длительность: 10 недель

CS50 Гарвардского университета считают лучшим курсом по основам программирования в мире. Здесь преподают основы информатики и то, как код решает проблемы в науке и бизнесе. В программу входят основы языка C, PHP, JavaScript, а также основы баз данных и веб-разработки. Курс полностью на украинском, по окончании выдают сертификат. Заявленная длительность 10 недель, но его наверняка можно пройти быстрее.

Бонус: десятки курсов на английском от HubSpot

Платформа: academy.hubspot.com

Цена: бесплатно

Сложность: для всех

Длительность: 1–10 часов

HubSpot создает сервисы для маркетинга, продаж и техподдержки. Курсы создают для своих клиентов, но обучение может пройти кто угодно. Видео и тесты на английском, и это поможет прокачать язык и карьеру одновременно. Кстати, там тоже дают бесплатные сертификаты об окончании, так что это дополнительный плюс для вашего резюме и профиля в LinkedIn.

Смотреть курсы удобнее на телевизоре

В бесплатных курсах больше практики, чем теории. Не всем удобно часами смотреть видео на компьютере и смартфоне. Но учиться можно даже перед телевизором. Смотреть курсы эффективнее, пока отдыхаете или занимаетесь домашними делами.

Любое видео или даже весь сайт можно дублировать с компьютера и смартфона на экран умного телевизора — в браузере Google Chrome уже встроена функция «транслировать». 

Это работает с YouTube, Prometheus, Geekbrains и любой другой платформой. Проще всего смотреть лекции на ТВ, а затем проходить тесты на компьютере.

К сожалению, не все телевизоры поддерживают дублирование экрана. Чтобы видео можно было отправить на телевизор, понадобится медиаплеер от Google или Android TV-приставка. Некоторые телевизоры уже работают на Android TV, их владельцам повезло — там не требуется дополнительных устройств. Такие телевизоры стоят от 7000 гривен, приставки — около 2000. В Украине продают только несколько таких приставок, среди них китайские Mecool KM3, Xiaomi Mi Box S, а также украинская MAG425A.

Карантин скоро закончится: пока все дома, есть шанс узнать что-то новое, подтянуть английский и даже сменить профессию. У вас все получится!

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.