Connect with us

MOBILZONE

Xiaomi зламала смартфони на прошивці MIUI 11, як все виправити

Опубліковано

 

Як багато напевно добре знають, щоб вивести якийсь мобільний пристрій з ладу досить просто випустити для нього навіть невелике маленьке оновлення, і якщо в такому виявляться допущені навіть самі незначні помилки, в кінцевому підсумку телефон може зламатися, тому що встановлена ​​на нього операційна система не зможе працювати зовсім або ж частково. Сьогодні, 3 лютого 2020 року, стало відомо про те, що компанія Xiaomi зламала смартфони на прошивці MIUI 11. Справа в тому, що випущена така операційна система для ряду фірмових мобільних пристроїв призводить до вкрай неприємною проблеми, при якій телефони починають посилено нагріватися, а також швидко розряджатися. З неполадками вже зіткнулися десятки тисяч людей по всьому світу.

З моменту релізу прошивки MIUI під номером 11.0.4.0 пройшло всього кілька днів, але форуми вже завалені повідомленнями від простих користувачів, які запевняють, що після установки такої операційної системи, заснованої на Android 10, вони зіткнулися з дуже неприємними неполадками, які заважають використовувати мобільний пристрій. Так, зокрема, компанія Xiaomi допустила в цій ОС якісь помилки, в зв’язку з чим дане програмне забезпечення призводить до проблем в роботі режиму збереження енергії, тому що такий перестає коректно працювати. Виражається це в тому, що мобільний пристрій розряджається набагато швидше, ніж повинно насправді.

 

Якщо в звичайний час смартфон Xiaomi може пропрацювати 9 – 10 годин, то через неполадки цей показник скорочується до 6 – 7 годин, тобто вкрай сильно. За словами деяких користувачів, у них телефон так і зовсім може розрядитися буквально за 3 – 4 години, причому навіть якщо нічого не робити. На неполадки скаржаться власники Redmi K20, Redmi K20 Pro, Mi 9T і Mi 9T Pro, тобто мова йде про дві моделі телефонів, які просто для Китаю і міжнародного ринку були випущені під різними найменуваннями. Неполадки виникають саме після поновлення до свіжої прошивки MIUI 11 на базі Android 10, тоді як раніше нічого такого помічено не було, і це реальний факт. Сама компанія Xiaomi поки що ніяк не коментує такі неполадки, але незабаром, з урахуванням збільшення числа негативних відгуків, їй точно доведеться почати вирішувати цю проблему.

Тим часом, поки розробники мовчать, користувачі вже самі знайшли рішення. Повідомляється, що неполадки виникають при якомусь конфлікті, а щоб вирішити проблему потрібно очистити кеш телефону, після чого відключити функцію автоматичного запуску додатків. Коли все це зроблено, потрібно перезавантажити мобільний пристрій. Більшості це допомогло, але деяким для вирішення проблеми потрібно було провести скидання смартфона до заводських налаштуваннях. Слідом за цим проблема була вирішена. Якщо робити все це нічого не хочеться, адже це обіцяє певні незручності, варто дочекатися виправлення від Xiaomi, вийти яке повинно в найближчі кілька тижнів. До тих самих пір доведеться відчувати дискомфорт, пов’язаний із занадто великою швидкістю розрядки акумуляторної батареї.

 

Facebook Comments

MOBILZONE

У ТЦК розгромили “відмазку” ухилянтів: про що йдеться

Опубліковано

У ТЦК розгромили "відмазку" ухилянтів: про що йдеться

Мобілізація в Україні триває, а ті, хто шукає способи уникнути призову, стверджують, що ухилянтами є самі працівники ТЦК.
Про це розповів заступник директора Івано-Франківського обласного центру комплектування та соціальної підтримки, начальник відділу мобілізаційної та оборонної роботи Роман Боднар.

Він стверджував, що методи мобілізації змінюються регулярно, оскільки це вимушений процес. Бондар пояснив, що це пов’язано з тим, що органи місцевого самоврядування, які за законом зобов’язані оповіщати призовників, не виконували це завдання, а часом навіть відверто саботували.

«Ті, хто має допомагати нам у мобілізаційному процесі, або думають про майбутні вибори, або бояться розправи односельців.», – сказав військовий.

Наразі для поповнення військ, які виконують бойові завдання на передовій, працівники військкомату змушені особисто виходити на вулиці та здійснювати заходи оповіщення своїми силами.

«Основний аргумент тих, хто хоче уникнути призову, — це те, що самі працівники ТЦК є ухилянтами. На нас кричать цивільні, мовляв, чому ви самі не йдете воювати?», – прокоментував Боднар.

Він пригадав подібні «розбірки», які нещодавно відбулися на франківському вокзалі. Тоді було оприлюднено відео конфлікту, в якому брав участь працівник місцевого ТЦК, який раніше отримав поранення на фронті.

“Те, що шириться в мережі, – це лише вирваний з контексту відеоролик. Насправді солдата спровокував цивільний. У військового була очевидна травма, він був на милицях. Але люди це відверто проігнорували. В слід йому лунали стандартні наративи: що ти тут робиш, іди воюй і так далі”, – стверджує Боднар.

Він також відповів на питання, чи потрібно залучати людей до мобілізаційних процесів після важких поранень, адже вони можуть бути в нестабільному емоційному стані, що може вплинути на розгоряння громадського конфлікту.

“Скажу відверто – у нас немає вибору”, – наголосив Боднар. Він пояснив, що окрім важкопоранених та демобілізованих працівників ТЦК, решта в основному жінки та фахівці літнього віку. Жінок намагалися залучити до оповіщувальних заходів, але суспільство або ігнорує їх або провокує своїми діями.

Також читайте:

Кого з чоловіків можуть примусово доставляти до ТЦК.

В одній з областей України виявили 40000 ухилянтів від мобілізації.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Мобілізація в Україні: кого з чоловіків можуть примусово доставляти до ТЦК

Опубліковано

Мобілізація в Україні: кого з чоловіків можуть примусово доставляти до ТЦК

Понад два роки в Україні триває повномасштабна війна, і в цей період всі військовозобов’язані чоловіки віком від 18 до 60 років повинні стати на військовий облік. Але, на жаль, багато чоловіків ухиляю від військової служби і навіть отримавши повістку вони воліють заплатити штраф чим прийти та оновити дані у військкоматі. Тому особи, які проігнорували повістку і не оновили свої дані, їх можуть примусово доставляти до ТЦК.

Про це заявив заступник директора ТЦК і СП Івано-Франківської області, начальник відділу мобілізаційної та оборонної роботи Роман Боднар.

Він зазначив, що працівники ТЦК уже працюють з реєстром військовозобов’язаних «Оберіг», куди вже внесено дані приблизно 90% військовозобов’язаних. Також туди вносяться дані, чи отримував чоловік повістку. У разі, якщо чоловік не пішов у військкомат по повістці, то це буде видно в системі і при повторній перевірці документів вона покаже, що він ухилянт і його уже працівники ТЦК мають право затримати та примусово доставити до військкомату.

Бондар зазначив, що це вимушена міра, адже в країні все частіше чоловіки ігнорують свої обов’язки та оминають військкомат “десятою дорогою”.

«У грудні минулого року в Івано-Франківській області було зареєстровано 36 тисяч ухилянтів. Менш ніж за три місяці цього року до списку додано ще 3000 чоловіків. Усі ці люди відмічені в системі, тому, хай вони не дивуються, коли когось з військовозобов’язаних зупинили на вулиці, перевірили по базі «Оберіг» і відразу примусово доставили до ТЦК. Бо з початку повномасштабного вторгнення, багато чоловіків отримувало повістки й не приходили до ТЦК, думаючи ще їх ніхто не буде шукати», – прокоментував Боднар.

Раніше ми розповідали, кого можуть виключити з військового обліку уже з 1 квітня

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Нові сервіси у «Дії»: що буде доступно українцям

Опубліковано

Нові сервіси у «Дії»: що буде доступно українцям

Незабаром у додатку «Дія» запрацює кабінет пацієнта із push-повідомленнями, пізніше також з’являться послуги для ветеранів. Про це під час телемарафону заявив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

«Найближчим часом ми запустимо «кабінет пацієнта» і медичні push-повідомлення в «Дії». Це важливо з точки зору збереження персональних даних в медичній системі», — зауважив віцепремʼєр.

Крім того, Федоров нагадав, що Мінцифри працює над запуском послуги одруження онлайн.

«Це такі перші важливі нотаріальні дії, які будуть відбуватися за допомогою «Дії», — сказав він.

Також, є ймовірність, що невдовзі у застосунку з’явиться послуга розмитнення авто.

«Це важливий антикорупційний законопроєкт, однак треба дочекатись голосування у Верховній Раді, щоб його узаконити.», — зазначив Федоров.

Разом з тим міністерство цифрової трансформації активно працює над запуском послуг для ветеранів у «Дія», й «Дія” Підпис» для юридичних осіб. Це все те, що планують запустити найближчим часом, запевнив Михайло Федоров.

Також читайте:

У державному додатку “Дія” з’явилися нові документи

Військові облігації в “Дії”, як заробити та допомогти армії.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.