Connect with us

MOBILZONE

Смартфони Xiaomi і Redmi, які обновлять до прошивки MIUI 12

Опубліковано

Смартфони Xiaomi і Redmi, які обновлять до прошивки MIUI 12

Чим більше нове і сучасне програмне забезпечення встановлено на мобільний пристрій, тим краще воно може, як правило, працювати. У цього є ціла маса різних причин, і саме тому все більше різних компаній приділяють увагу якості ПО для своїх смартфонів і інших гаджетів. Однією з перших зрозуміти всю важливість певної системи вдалося Xiaomi, яка тепер щороку випускає нові прошивки для своїх мобільних пристроїв. Уже в нинішньому 2020 році даний бренд нарешті анонсує і випустить нову ОС, а виявиться такою MIUI 12. Все це, як очікується, відбудеться вже в кінці вересня, тобто чекати ще дуже і дуже довго. Втім, вже зараз є дані про те, які саме смартфони компанії будуть до неї оновлені, включаючи моделі від бренду Redmi.

Головне розуміти і враховувати, що якщо для новітніх флагманів компанії нова прошивка буде заснована на Android 10 або Android 11, то для недорогих телефонів, вже застарілих на декілька років, її основою може виступити Android 8 або Android 9, і до цього потрібно бути готовим. Зараз в мережі не дуже багато інформації про те, чим виявиться здатна порадувати новітня операційна система, але приємних особливостей в ній все одно гарантовано буде вкрай багато, і це факт, який навіть не підлягає сумніву. Новітнє програмне забезпечення принесе з собою підвищення швидкості роботи, збільшення автономності, приріст стабільності, посилення захисту, редизайн ряду елементів, нові стандартні програми, а також безліч інших приємних особливостей.

Всі ці особливості за сукупністю якостей повинні вивести досвід використання програмного забезпечення смартфонів Xiaomi і Redmi на абсолютно новий рівень, недосяжний раніше. Новітню прошивку в особі MIUI 12 гарантовано отримають всі моделі мобільних пристроїв від даних брендів, які вийдуть на ринок протягом нинішнього 2020 року, тому майбутнім користувачам таких на цей рахунок можна навіть не сумніватися. Видання tehnofan впевнене в тому, що нову операційну систему також зовсім точно отримають такі телефони, як Redmi K30, Redmi K30 Pro, Pocophone F1, Redmi K20, Mi 9T, Redmi K20 Pro, Mi 9T Pro, Redmi K30, Redmi 7, Redmi Note 7, Redmi Note 7s, Redmi Note 7 Pro, Redmi 7A, Mi 8 Pro, Mi 8, Mi 8 Lite, Mi Mix 3, Mi Mix 2S, Redmi Note 6, Redmi Note 6 Pro, Redmi 6, Redmi 6A, Mi 9 Pro, Mi 9, Mi 9 Lite, Mi Play, Redmi Note 8, Redmi Note 8T, Redmi Note 8 Pro, Redmi 8, Redmi 8A і Mi Mix Alpha.

Всі інші смартфони, випущені раніше, знаходяться під питанням, тобто оновлять їх до новітньої операційної системи або ж немає безпосередньо залежить від рішення керівництва Xiaomi, а такий візьмуть, що очевидно, незадовго до презентації нової прошивки. Прошивка MIUI 12 у вигляді міжнародної збірки буде містити в собі російську мову, а також, крім того, всі необхідні сервіси Google Play, за рахунок яких користувачі зможуть її встановити прямо «по повітрю», а потім, після цього, отримувати задоволення від процесу використання . Швидше за все, все смартфони зі списку вище будуть оновлені до нової ОС вже в жовтні-грудні, тобто до самого кінця 2020 року.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

4G в Україні мобільний оператор Київстар охопив понад 10 тис населених пунктів країни

Опубліковано

4G в Україні мобільний оператор Київстар охопив понад 10 тис населених пунктів країни

Оператор мобільного зв’язку Київстар повідомив, що за два роки з початку впровадження 4G-зв’язку в Україні мережу четвертого покоління компанії охопила понад 10 тисяч населених пунктів, де проживає 77% населення нашої країни. За цей період в мобільній мережі Київстар абоненти використовували 649 петабайт дата-трафіку.

Сьогодні Київстар підключив до 4G-мережі ще 43 населених пункти, зокрема міста Хмільник, Чигирин, Пустомити, Комарно, Щирець та інші. Таким чином загальна кількість населених пунктів, де доступні послуги швидкісного мобільного інтернету, перевищило 10 тисяч. Мережа 4G охоплює територію, де проживає 31,5 млн людей, або 77% населення України. В мережі Київстар встановлено понад 10 тисяч базових станцій, які працюють за технологією LTE (4G) і компанія продовжує збільшувати територію покриття мережі.

Швидкісним інтернетом 4G в мережі Київстар скористалося вже понад 10 мільйонів абонентів. При цьому, абонент 4G використовує в середньому майже 8 ГБ в місяць, тоді як в мережі 3G – тільки 2,6 ГБ. У малих населених пунктах, де немає фіксованого інтернету, потреби в 4G навіть вище, ніж у великих містах. Наприклад, в ряді сіл використання дата трафіку досягає 40 ГБ на абонента, тоді як в мегаполісах і обласних центрах – по 9 ГБ на абонента.

4G в Україні мобільний оператор Київстар охопив понад 10 тис населених пунктів країни

В цілому, з 2018 по 2019 роки обсяги дата-трафіку в мобільній мережі Київстар збільшилися вдвічі, з 325 до 649 петабайт. Наприклад, за один місяць в 2019 році абоненти використовували вдвічі більше дата-трафіку, ніж 5 років тому за рік. Більш висока швидкість передачі даних стимулюють абонентів, які користувалися іншими стандартами зв’язку, активно міняти старі SIM-карти на USIM-карти, які підтримують 4G. Так, в мережі Київстар вже 7,8 млн абонентів замінили SIM-карти на USIM.

Щоб зв’язок 3G і 4G була доступна як можна більшій кількості жителів України, Київстар інвестував в розвиток мережі понад 25 млрд грн. В результаті за останній рік середня швидкість мобільного інтернету в 4G мережі Київстар досягла позначки 27,7 Мб / с.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Власники Samsung Galaxy S20 тепер можуть керувати зйомкою зі смарт-годинника

Опубліковано

Компанія Samsung відновила додаток Camera Controller, додавши можливість керування зйомкою на смартфонах серії Galaxy S20 з розумного годинника Galaxy.

Щоб використовувати Galaxy Watch як видошукач, скачайте додаток Camera Controller з Galaxy Store на смартфон і синхронізуйте його з розумним годинником Samsung.

Інтерфейс програми дозволяє перемикатися між фронтальною і задніми камерами смартфона за допомогою жестів.

Додаток Camera Controller сумісний із Galaxy Watch, Galaxy Watch Active і Galaxy Watch Active2 і підтримує управління зйомкою 13 моделі смартфонів, включаючи серії Galaxy S20, S10, Note10 і Fold.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

У iPhone 12 Pro з’явиться сканер LiDAR

Опубліковано

Користувач Instagram під ніком Concepts iPhone поділився схематичним зображенням задньої панелі iPhone 12 Pro зі сканером LiDAR.

Судячи із зображення, Apple планує розмістити сканер у квадратному блоці з трьома іншими камерами.

Імовірно, зображення призначене для керівництва з обслуговування гаджета. Сам інсайдер стверджує, що виявив його у внутрішній збірці iOS 14.

Інформацію про подібне розміщення камер і наявність сканера LiDAR також підтвердили інші авторитетні джерела, включаючи Джона Проссера і Філіпа Коро.

Очікується, що Apple представить серію iPhone 12 восени 2020 року.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.