Connect with us

Бізнес

Apple поставила більше всіх смартфонів у четвертому кварталі 2019 року

Опубліковано

Згідно з аналітичним звітом Strategy, Apple у четвертому кварталі 2019-го стала лідером з постачання смартфонів, проте, в цілому за рік поступилася позицією Samsung і Huawei.

Усього Apple відвантажила в четвертому кварталі 70,7 млн ​​iPhone – на 7% більше, ніж за аналогічний період в 2018 році. Усього за рік компанія поставила 197,4 млн iPhone, посівши третє місце.

На друге місце піднялася Huawei з відвантаженими 56 млн смартфонами в четвертому кварталі та 240 млн на рік. У порівнянні з 2018-м, зростання поставок смартфонів Huawei виросло на 16% (35 млн пристроїв)! І це незважаючи на санкції з боку США.

Samsung залишається лідером – у 2019 році компанія відвантажила 295,1 млн смартфонів (зростання 1%), а в четвертому – 68,8 млн.

Раніше аналітичне агентство Canalys опублікувало звіт про китайський ринок смартфонів. На рідному ринку Huawei також змогли вирости, тоді як у конкурентів помітне падіння продажів.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Бізнес

Xiaomi тролить Huawei наявністю сервісів Google на своїх пристроях

Опубліковано

Європейські покупці нових флагманських смартфонів Xiaomi Mi 10 і Mi 10 Pro виявили на коробках напис, який висміює пристрої одного з головних конкурентів компанії – Huawei.

Як відомо, глобальний запуск смартфонів серії Mi 10 відбувся 28 березня. На упаковках глобальних версій Mi 10 і Mi 10 Pro присутній напис «з легким доступом до додатків Google, які ви використовуєте найчастіше». Цей маркетинговий хід є прямим троллінгом Huawei, яка недавно анонсувала смартфони серії P40 без сервісів Google, що негативно відіб’ється на світових продажах цих пристроїв.

У свою чергу, відсутність популярних сервісів і додатків Google на смартфонах Huawei допоможе пристроям Xiaomi краще продаватися у Європі.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Нові смартфони OnePlus 8 помітно зростуть у ціні

Опубліковано

Презентація лінійки смартфонів OnePlus 8 відбудеться уже незабаром – 14 квітня. Про смартфони ми знаємо вже практично все, але поки не було даних про ціну. І ось зараз цей аспект прокоментував особисто генеральний директор OnePlus Піт Лау.

Само собою, ніяких конкретних даних про ціну глава OnePlus не надав. Більш того, зроблену ним заяву, що «OnePlus 8 будуть коштувати дешевше $ 1000», більше схоже на тролінг. У той же час є попередні дані про ціни на смартфони лінійки OnePlus 8 для ринку Китаю. Наводимо їх нижче в таблиці.

Для порівняння, у Китаї, де смартфони, як відомо, апріорі дешевші, OnePlus 7 стартував із ціни $ 435, OnePlus 7 Pro – з $ 580, а OnePlus 7T Pro – з $ 635. Тобто, в США вартість OnePlus 8 Pro цілком імовірно, що може опинитись на рівні $ 900- $ 1000.

З огляду на загальну тенденцію зростання цін на світовому ринку смартфонів та дивлячись на досить істотний список нововведень, такий результат був цілком передбачуваний. Власне, особливо дивуватися тут нема чому. Після нового флагмана від Xiaomi – Mi 10 Pro за 1000 євро було зрозуміло, що доступні китайські флагмани залишаться у минулому.

Facebook Comments
Читати далі

Бізнес

Apple купила черговий стартап з ШІ для поліпшення Siri

Опубліковано

Компанія Apple придбала стартап з розробки штучного інтелекту Voysis з метою поліпшення голосового асистента Siri.

Стартап Voysis пропонує платформу, яка дозволяє цифровим голосовим помічникам краще розуміти природну мову.

Компанія працювала над поліпшенням голосових помічників у додатках для онлайн-покупок, дозволяючи програмному забезпеченню краще інтерпретувати запити користувачів. На сайті стартапу було зазначено, що ця технологія використовує клієнтські бази даних з інструментами ШІ, які розуміють специфіку продуктів і послуг, а також мають великий словниковий запас, щоб спростити процес взаємодії з користувачами.

Видання Bloomberg передбачає, що Apple має намір використовувати технології Voysis для поліпшення розуміння природної мови голосовим помічником Siri.

Варто відзначити, що за останні 5 років Apple придбала кілька стартапів, які займаються штучним інтелектом, включаючи Xnor.ai, Turi, VocalIQ, Perceptio, Emotient та інші.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.