Connect with us

MOBILZONE

У мережі засвітився перший у світі смартфон із селфі-камерою на 44 мегапікселі

Опубліковано

Техноблогер Арун Майні поділився знімком невідомого смартфона з подвійною селфі-камерою. За словами Аруна, це перший у світі телефон з передньою камерою на 44 мегапікселі.

Що це за пристрій, джерело не уточнює. За його користувачів, це гаджет виробництва компанії Oppo. На це вказує рядок стану, дизайн якої типовий для смартфонів цього виробника. Однак, це не Oppo Find X2, у якого очікуються одна селфі-камера і закруглений по краях екран.

Якщо інформація з джерела правдива, то 44-мегапіксельний селфі-модуль стане новим рекордом на мобільному ринку. Судячи з усього, його розробили спеціально під даний смартфон.

Раніше лідерство в цій галузі утримувала компанія Samsung з анонсованим у минулому році сенсором ISOCELL Slim GH1 на 43,7 Мп. А Samsung Galaxy S20 Ultra 5G, який представлять 11 лютого, отримає фронтальну камеру на 40 мегапікселів.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Google запустила безкоштовну заміну SMS

Опубліковано

Такий вид зв’язку, як текстові повідомлення SMS, існує вже більше ніж 25 років, і за такий період часу він встиг не тільки знайти неймовірно велику популярність, але ще і дуже сильно втратити свою актуальність. У такого стандарту передачі даних є відразу кілька недоліків, але найголовнішим серед усіх таких полягають жорсткі ліміти на кількість символів. Якщо на латиниці (англійська мова) можна відправити 140 символів в рамках одного повідомлення, то при використанні кирилиці в два рази менше. За кожне повідомлення доводиться платити гроші, що вдає із себе ще один великий недолік такого виду зв’язку. На тлі всього цього Google вирішила створити і запустити його безкоштовну заміну, і така вже почала працювати.

Відтепер усі бажаючі без будь-яких винятків можуть легко і просто змінити своє життя на краще, а потрібно для цього просто всього-на-всього почати використовувати технологію під назвою Rich Communication Services (RCS). Це нова фірмова розробка Google, підтримку якої вже впровадили в свою мережу десятки великих стільникових операторів, а сотні впровадять в найближчі роки. Йдеться про повноцінну заміну SMS, тому що такого роду повідомлення нового покоління доставляються і приймаються через інфраструктуру оператора мобільного зв’язку, але при цьому платити за них гроші не потрібно, також як і підключатися до інтернету. Заробляють гроші телекомунікаційні компанії за рахунок залучення нових клієнтів, які будуть потім платити за інші можливості.

Такий вид зв'язку, як текстові повідомлення SMS, існує вже більше ніж 25 років, і за такий період часу він встиг не тільки знайти неймовірно велику популярність, але ще і дуже сильно втратити свою актуальність. У такого стандарту передачі даних є відразу кілька недоліків, але найголовнішим серед усіх таких полягають жорсткі ліміти на кількість символів. Якщо на латиниці (англійська мова)

По суті, це свого роду аналог iMessage від Apple, але з тією лише різницею, що використовувати повідомлення RCS можна без підключення до інтернету. Крім відсутності необхідності платити гроші за такого роду спосіб зв’язку, він дозволяє ще й передавати необмежено великі обсяги даних, а також підтримує звіт про прочитання, тому коли співрозмовник прочитає то повідомлення, яке йому відправили, відправник побачить про це сповіщення. Новий протокол передачі даних від Google не містить в собі наскрізного шифрування, тому правоохоронні органи можуть переглядати будь-яку інформацію, яка міститься в повідомленнях, тобто в цьому плані все рівно також, як і в звичайних повідомленнях SMS.

Нова технологія вже доступна для використання всім бажаючим, а потрібно для того, щоб почати відправляти і приймати повідомлення RCS, просто встановити на смартфон додаток Android Messages. Звичайно, що очевидно, конкретний стільниковий оператор повинен надавати абонентам доступ до такого протоколу передачі даних, а роблять це зараз поки що тільки ряд телекомунікаційних компаній із США і Європи. Проте, незабаром підтримка Rich Communication Services повинна з’явитися і у російських стільникових операторів, завдяки чому всі громадяни РФ зможуть відмовитися від використання класичних SMS на користь їх сучасного набагато більш просунутого в усіх відношеннях аналога.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Власникам смартфонів Huawei заплатять гроші

Опубліковано

Одним з найбільших і найвідоміших у світі виробників смартфонів з недавніх пір є китайська корпорація Huawei, а робити вона намагається все заради того, щоб стрімко розвиватися і досягати нових висот. Домогтися цього неймовірно складно, особливо зараз, коли в відношенні даного виробника електроніки ввели санкції. На підставі цих самих санкцій тепер будь-яким американським компаніям заборонено будь-яким чином з ним співпрацювати, а також надавати йому доступ до своїх технологій і продуктів. Санкції були введені після звинувачення бренду в тому, що всі його смартфони та інші гаджети містять в собі спеціальні навмисні дірки, які призначені для стеження за людьми, щоб шпигувати за всіма такими могла китайська розвідка.

У підсумку, дійшла справа до того, що китайська корпорація Huawei була змушена піти на крайні заходи, адже десятки мільйонів людей по всьому світу втратили до неї якесь довіру цілком і повністю, а такого, що напевно всім очевидно, зовсім точно ніхто і близько навіть не очікував, адже ще на самому початку 2019 роки нічого не віщувало біди, а потім майже несподівано виявилися введені санкції з боку США, які сильно підкосили даного виробника електроніки. Щоб довести всьому світові, що він приділяє системі захисту багато уваги і не додає при цьому будь-яких прогалин в своє програмне забезпечення, було вирішено заплатити гроші власникам смартфонів під фірмовим брендом, а також під дочірнім Honor.

 

На території Німеччини провели закриту конференцію для хакерів, в ході якої даний виробник електроніки офіційно представив громадськості програму заохочення всіх людей за допомогу в поліпшенні системи захисту. Так, зокрема, китайська корпорація Huawei готова платити великі суми грошей кожному, хто допоможе їй посилити систему захисту і вивести її на новий раніше недосяжний рівень. Щоб це зробити потрібно просто написати в службу підтримки компанії і повідомити про будь-якої виявленої вразливостей, що стосується захисту та безпеки. Всі заявки такого роду піддаються перевірці протягом 48 годин, і відразу після цього представник компанії сповістить, чи дійсно є така пролом, або ж її немає.

Щоб отримати грошову винагороду необхідно упевнитися в тому, що проблема існує в останній версії будь-якого ПО від китайської корпорації, а ще вона обов’язково повинна бути в актуальній моделі телефону, тобто випущеної за останні 2 – 3 роки. Отримати за базову вразливість можна 1 000 євро, за пролом середнього рівня платять 50 000 євро, за неполадку високого рівня виплачують 100 000 євро, а за критичну пролом можна так і зовсім виручити цілих 200 000 євро, тобто більш ніж 14 млн рублів. Таких грошей, що цілком очевидно, зовсім точно гарантовано виявиться досить кожній людині, яка хоче змінити своє життя на краще. Розраховувати на грошову винагороду може будь-яка людина, який повідомить дійсно цінну інформацію. Наштовхнутися на вразливість можна як спеціально, займаючись її пошуками, так і абсолютно випадково.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Експерти розповіли, коли краще купувати новий iPhone в Україні

Опубліковано

Експерти розповіли, коли краще купувати новий iPhone в Україні

Як показує практика, чи не кожна людина хоче користуватися смартфонами компанії Apple, проте на покупку таких у більшості просто немає грошей, тому деякі люди навмисно починають «Хейтити» продукцію даного виробника, не маючи можливості її купити, щоб тим самим переконати самих себе і оточуючих в тому, наскільки вона є поганою. Чинити так звичайно ж не варто, тому що це щонайменше нерозумно. Набагато краще знати, коли краще купувати новий iPhone на території України, щоб зробити це за мінімальною ціною з усіх можливих, тобто не переплативши жодної копійки. Йдеться про новітні моделі телефонів, які є найактуальнішими на момент покупки.

Експерти з сервісу «E katalog» розповіли про те, коли найкращий час для покупки нових смартфонів, про це написав сайт itpedia . Повідомляється, що купувати новітні флагмани «яблучної» корпорації найвигідніше на початку наступного року після їх виходу на ринок. Так, якщо купити iPhone 11 і iPhone 11 Pro стало можливо в вересні 2019 року, придбати їх за найнижчою ціною можливо в період з 1 січня і до 15 лютого 2020 року. У цей часовий діапазон можна зробити покупку на найкращих умовах з усіх можливих, тому що телефони Apple зовсім застаріли, але при цьому вони стали дешевше більш ніж на 25% в порівнянні з ціною на старті продажів, коли вони тільки-то вийшли в Україні .

Пов’язано це з тим, що поступово Українські магазини знижують ціни на смартфони Apple до того рівня, який встановлений на такі в США, Гонконгу та інших країнах, де iPhone завжди продають за мінімальними розцінками. Більш того, іноді купити смартфони «яблучної» корпорації в Україні виявляється можливо навіть дешевше, ніж в США і інших країнах. Такі періоди часу випадають завжди на перші півтора місяці на початку будь-якого року. За словами фахівців, найкращий час для покупки iPhone настає стабільно щороку, тому саме в такий період часу найкраще здійснювати покупку. В такому випадку до виходу нових моделей залишається ще 8 – 9 місяців, тому куплені телефони будуть довго залишатися актуальними.

Як правило, ціни на початок наступного року падають приблизно на 20 – 30% в порівнянні з початковою ціною iPhone, завдяки чому покупку можна зробити на набагато більш вигідних умовах, заощадивши кілька тисяч гривень, витратити які потім можна, наприклад, на аксесуари , додатки або ж інші електронні гаджети. Подібна статистика актуальна для всієї російської території, тому знаючи про такий «секреті» купувати новітні смартфони Apple можна за зниженою ціною, роблячи це тоді, коли вони перебувають в самому актуальному стані з усіх можливих. Не виключено, що в майбутньому ситуація зміниться, проте це малоймовірно, тому що подібний стан справ спостерігається вже більше чотирьох років поспіль.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.