Connect with us

MOBILZONE

Huawei випустила прошивку EMUI 10 для 35 моделей смартфонів

Опубліковано

Все більше компаній розуміють, що від програмного забезпечення для мобільного пристрою залежить дуже багато, в тому числі те, наскільки приємно виявиться взагалі користуватися тим чи іншим телефоном. Розуміти це починає і китайська корпорація Huawei, яка в останні роки стала приділяти значно більше уваги якості програмне забезпечення для своїх смартфонів. Сьогодні, 19 січня 2020 року, стало відомо про плани даного бренду випустити прошивку EMUI 10, побудовану на базі операційної системи Android 10 від Google, для 35 моделей смартфонів з різних цінових категорій, причому мова йде не про китайському ринку, а саме про міжнародне. Повідомляється, що процес випуску новітнього ПО для фірмових мобільних пристроїв компанії вже запущений.

Поширення операційної системи EMUI 10 для смартфонів Huawei вже почалося, а всього оновлені до неї будуть 35 моделей смартфонів, але деякі щодо сучасні на таку не оновиться, бо вже застаріли (на думку виробника), або ж з інших причин. До даної платформи гарантовано не будуть оновлені такі моделі телефонів, як Honor Play, Honor 9, Honor 9 Lite, Honor 8X Max, Y9 2019, Nova 3, Nova 3i і P20 Lite, тобто всі власники таких можуть навіть не чекати релізу нового програмного забезпечення, тому що таке абсолютно точно не вийде, і чудес в цьому плані гарантовано не буде. В даний час терміни релізу нової ОС для більшості мобільних пристроїв компанії невідомо, однак про найбільш популярних і просунутих моделях такі дані вже є, і вони досить суперечливі за частиною сприйняття.

Так, смартфони P30 Pro, P30, Mate 20 Pro і Mate 20 обіцяють оновити до Android 10 в термін з січня по лютий 2020 року, тоді як P30 Lite, P Smart Z і P Smart 2019 будуть оновлені в квітні-червні. Простіше кажучи, власникам цих телефонів доведеться ще досить довго чекати випуску для таких прошивки EMUI 10. Крос того, в період з березня по травень 2020 року оновитися до такої операційної системи повинен Nova 5T, а слідом за ним такі моделі телефонів, як P20 Pro і P20, власників яких також вирішили не залишати без новітньої операційної системи від Google. Важливо зауважити, що всі ці смартфони, коли для них вийде нове ПЗ, отримають свіжу операційну систему разом з усіма необхідними сервісами Google Play, тобто переживати з цього приводу навіть не варто.

 

Компанія Huawei, що очевидно, оновить всі 35 моделей смартфонів, випущених під фірмовим брендом, а також Honor, протягом 2020 року. Швидше за все, велика частина фірмових мобільних пристроїв виявиться оновлена ​​до новітньої операційної системи тільки в другій половині. Процес поширення EMUI 10 розпочався сьогодні, 19 січня 2020 року, причому це офіційна інформація для українського регіону. Що стосується нововведень, які приносить із собою дана платформа, то це в першу чергу зміна практично всього зовнішнього вигляду платформи, а також, крім того, ефектів анімацій і багато чого іншого, що позитивно позначається на досвіді використання фірмових мобільних пристроїв китайської корпорації.

Facebook Comments

MOBILZONE

Samsung випустила «фанатську» версію фірмового годинника Galaxy Watch FE

Опубліковано

Samsung випустила «фанатську» версію фірмового годинника Galaxy Watch FE

Без будь-яких презентацій Samsung оголосила про випуск нової моделі розумного годинника — Galaxy Watch FE. Це доступніша версія в порівнянні з моделями серії Galaxy Watch6, але зберегла фірмовий дизайн і більшість ключових особливостей.

Samsung Galaxy Watch FE випускаються лише в одному 40-мм розмірі та оснащуються 1,2-дюймовим OLED-дисплеєм, прикритим сапфіровим склом. Усередині у них процесор Exynos W920, 1,5 ГБ оперативної пам’яті та накопичувач на 16 ГБ. За автономність відповідає акумулятор ємністю 247 мАг. Годинник працює під керуванням OneUI Watch 5 на базі Wear OS 4.

Гаджет вміє сповіщати про аномально високий / низький пульс, вимірювати ЕКГ, проводити аналіз складу тіла та визначати персоналізовані зони серцевого ритму. Корпус захищений від води та пилу за стандартом IP68. Існує підтримка NFC для безконтактних платежів.

Версія Galaxy Watch FE тільки з Bluetooth надійде у продаж 24 червня за ціною $199,99. Варіант із LTE вийде пізніше цього року і коштуватиме 249,99 доларів.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

У WhatsApp з’являться QR-коди для перенесення історії чатів між пристроями

Опубліковано

У WhatsApp з'являться QR-коди для перенесення історії чатів між пристроями

У бета-версії програми WhatsApp для Android під номером 2.23.9.19 з’явилася нова функція QR-коди для переносу чатів зі старого смартфона на новий.

У WhatsApp з'являться QR-коди для перенесення історії чатів між пристроями

Нова функція дозволяє уникнути створення резервної копії в хмарному сервісі Google Диск, як це практикується зараз. Для перенесення чатів достатньо, слідуючи підказкам месенджера, відобразити QR-код на новому пристрої, відсканувавши його на старому смартфоні, після чого всі чати безпосередньо перенесуться на новий смартфон.

Коли нова функція з’явиться у стабільній версії WhatsApp для Android, не повідомляється.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Нові правила для проходження ВЛК: що потрібно знати

Опубліковано

Нові правила для проходження ВЛК: що потрібно знати

Після вступу в сили нового закону про мобілізацію 18 травня, змінилися і правила, які визначають придатність громадян до військової служби.

Тепер придатність до військової служби встановлюється до наявності хвороби та який ступінь порушення функцій організму вона спричинила.

Отже, наразі придатних тепер розділять на такі категорії:

 • повністю придатні до служби;
 • придатні до служби у вищому військовому навчальному закладі (ВВНЗ), в ТЦК та СП, частинах забезпечення та установах, але непридатні до служби в ДШВ, морській піхоті, ССО, підрозділах спецпризначення тощо;
 • придатні за окремими спеціальностями (наприклад, кандидати на вступ до ВВНЗ);
 • придатні для виконання специфічних завдань.

Люди, які повністю непридатні до проходження військової служби. Йдеться про такі випадки:

 • ампутація рук;
 • ампутація ніг;
 • втрата ока;
 • тяжка акубаротравма тощо.

Нагадуємо, що чоловіки, які були визнані як “обмежено придатні” повинні знову пройти “ВЛК” до 4 лютого 2025 року.

Варто також зазначити, що військовозобов’язані повинні мати при собі рентгенологічного обстеження грудної клітини, коли приходять на ВЛК. А у разі, якщо чоловік старше 40 років або мають медичні показання, вони також повинні пройти електрокардіограму.

Обов’язковим є огляд наступних лікарів:

 • хірург;
 • терапевт;
 • невропатолог;
 • психіатр;
 • офтальмолог;
 • оториноларинголог;
 • за наявності медичних показань – лікарі інших спеціальностей.

Проте ті військовозобов’язані, які не мають скарг на здоров’я, проходять спрощений медогляд.

Проходження військово медичної комісії не повинен тривати більше 14 днів.

Також у МОЗ підкреслили, що процедура оскарження постанов ВЛК також доповнена: тепер у спірних питаннях, пов’язаних із незгодою призовника з висновками лікарів, призовник може бути направлений на контрольне обстеження у військовий лікувальний заклад. Перегляд постанов будь-яких ВЛК має право Центральна ВЛК, яка є керівним органом.

Також читайте:

Який вид повістки можуть вручити після оновлення даних через “Резерв+”.

Влада готова обговорювати закон про демобілізацію військових.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement
Мобілізують всіх: служити відправлять і тих, хто не сподівався
MOBILZONE6 днів тому

Мобілізують всіх: служити відправлять і тих, хто не сподівався

Українцям, які прийдуть до ТЦК без повістки отримають приємний бонус
MOBILZONE7 днів тому

Українцям, які прийдуть до ТЦК без повістки отримають приємний бонус

У «Резерв+» з’явиться дуже неприємна функція
MOBILZONE5 днів тому

У «Резерв+» з’явиться дуже неприємна функція

Чоловіків здивували новою функцією реєстру “Оберіг”: тепер точно не сховатись
MOBILZONE2 дні тому

Чоловіків здивували новою функцією реєстру “Оберіг”: тепер точно не сховатись

Який вид повістки можуть вручити після оновлення даних через "Резерв+"
MOBILZONE3 дні тому

Який вид повістки можуть вручити після оновлення даних через “Резерв+”

В Уряді підтримали постанову щодо електронного сервісу бронювання на порталі "Дія".
MOBILZONE6 днів тому

У Дії з’явитися дуже корисна функція: для всіх чоловіків

В ТЦК їхати не треба: уряд дозволив чоловікам за кордоном ставати на облік в іншому місці
MOBILZONE4 дні тому

В ТЦК їхати не потрібно: уряд дозволив чоловікам за кордоном ставати на облік в іншому місці

В якому випадку ухилянтів будуть позбавляти дому та продавати їх на аукціоні
MOBILZONE5 днів тому

В якому випадку ухилянтів будуть позбавляти дому та продавати їх на аукціоні

Хто може відстежити особисті дані українців в реєстрі "Оберіг"
MOBILZONE7 днів тому

Хто може відстежити особисті дані українців в реєстрі “Оберіг”

Українців, які прийшли до ТЦК для уточнення даних не будуть відправляти на ВЛК
MOBILZONE5 днів тому

Українців, які прийшли до ТЦК для уточнення даних не будуть відправляти на ВЛК

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.