Connect with us

MOBILZONE

Xiaomi припинила випускати бета-версії прошивки MIUI для безлічі смартфонів

Опубліковано

Xiaomi виплатить великі гроші всім власникам смартфонів

Кожен виробник мобільних пристроїв прагне до того, щоб зробити свою продукцію як можна більш привабливою в усіх відношеннях, пускаючи заради цього в хід все, що взагалі можливо. Хтось робить ставку на технічне оснащення, хтось пропонує передове програмне забезпечення, хтось пропонує стильний зовнішній вигляд, а деякі бренди намагаються в рівній мірі звертати увагу на всі аспекти. Сьогодні, 17 січня 2020 року, компанія Xiaomi оголосила про те, що вона вирішила припинити випускати прошивку MIUI для безлічі своїх фірмових мобільних пристроїв, однак мова йде саме про бета-версії. Простіше кажучи, власники всіх таких більш не зможуть брати участь в тестуванні нового програмного забезпечення, і з цим доведеться змиритися.

Відтепер шість пристроїв компанії Xiaomi більш не отримуватимуть бета-версії операційної системи MIUI в будь-якому вигляді. Всі вже випущені для них тестові збірки продовжать в повній мірі працювати, однак нових гарантовано не буде. За словами даного бренду, він прийняв рішення про необхідність піти на такий крок для того, щоб розробники могли сконцентруватися на випуску фінальних стабільних збірок, завдяки чому зросте їхня якість, а виходити такі почнуть частіше. Простіше кажучи, за рахунок такого нововведення смартфони від даного виробника електроніки почнуть оновлюватися значно частіше і активніше, ніж раніше, нехай тестових збірок фірмової ОС для них більш вже і не буде.

Xiaomi назвала 15 моделей, які відтепер не будуть отримувати оновлення MIUI

Нововведення набуло чинності з 14 січня, тому починаючи вже з цього самого дня тестових збірок прошивки MIUI для всіх таких гарантовано не буде, і це цілком собі реальний факт. Даний виробник електроніки вирішив відмовитися від ідеї подальшого випуску бета-версій своєї операційної системи для таких електронних пристроїв, як Redmi 6, Redmi 6A, Redmi 6 Pro, Mi Play, Mi Pad 4 і Mi Pad 4 Plus, причому два останніх, як можна легко помітити, є саме планшетами. Якщо на гаджет вже встановлена ​​тестова прошивка, в подальшому «по повітрю» на нього будуть приходити тільки фінальні стабільні збірки, а після установки першої з таких провести установку тестових збірок вже не вийде жодним чином.

Поступово Xiaomi збирається відмовитися від ідеї випуску прошивки MIUI для всіх своїх смартфонів і планшетів, доступних в даний час на ринку, а також для тих, які вийдуть в майбутньому. Вся справа в тому, що з плином часу компанії доводиться випускати нове ПЗ для все більшого числа моделей, і на це йдуть дуже великі ресурси, тому що тисячам розробників потрібно працювати відразу ж над сотнями прошивок. Рішення про виключення багатьох популярних моделей електронних пристроїв з програми бета-тестування стосується як китайської регіональної прошивки, так і такий для міжнародного ринку, тобто призначеної для України, Європи і безлічі інших регіонів світу.

Facebook Comments

MOBILZONE

Samsung випустила «фанатську» версію фірмового годинника Galaxy Watch FE

Опубліковано

Samsung випустила «фанатську» версію фірмового годинника Galaxy Watch FE

Без будь-яких презентацій Samsung оголосила про випуск нової моделі розумного годинника — Galaxy Watch FE. Це доступніша версія в порівнянні з моделями серії Galaxy Watch6, але зберегла фірмовий дизайн і більшість ключових особливостей.

Samsung Galaxy Watch FE випускаються лише в одному 40-мм розмірі та оснащуються 1,2-дюймовим OLED-дисплеєм, прикритим сапфіровим склом. Усередині у них процесор Exynos W920, 1,5 ГБ оперативної пам’яті та накопичувач на 16 ГБ. За автономність відповідає акумулятор ємністю 247 мАг. Годинник працює під керуванням OneUI Watch 5 на базі Wear OS 4.

Гаджет вміє сповіщати про аномально високий / низький пульс, вимірювати ЕКГ, проводити аналіз складу тіла та визначати персоналізовані зони серцевого ритму. Корпус захищений від води та пилу за стандартом IP68. Існує підтримка NFC для безконтактних платежів.

Версія Galaxy Watch FE тільки з Bluetooth надійде у продаж 24 червня за ціною $199,99. Варіант із LTE вийде пізніше цього року і коштуватиме 249,99 доларів.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

У WhatsApp з’являться QR-коди для перенесення історії чатів між пристроями

Опубліковано

У WhatsApp з'являться QR-коди для перенесення історії чатів між пристроями

У бета-версії програми WhatsApp для Android під номером 2.23.9.19 з’явилася нова функція QR-коди для переносу чатів зі старого смартфона на новий.

У WhatsApp з'являться QR-коди для перенесення історії чатів між пристроями

Нова функція дозволяє уникнути створення резервної копії в хмарному сервісі Google Диск, як це практикується зараз. Для перенесення чатів достатньо, слідуючи підказкам месенджера, відобразити QR-код на новому пристрої, відсканувавши його на старому смартфоні, після чого всі чати безпосередньо перенесуться на новий смартфон.

Коли нова функція з’явиться у стабільній версії WhatsApp для Android, не повідомляється.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Нові правила для проходження ВЛК: що потрібно знати

Опубліковано

Нові правила для проходження ВЛК: що потрібно знати

Після вступу в сили нового закону про мобілізацію 18 травня, змінилися і правила, які визначають придатність громадян до військової служби.

Тепер придатність до військової служби встановлюється до наявності хвороби та який ступінь порушення функцій організму вона спричинила.

Отже, наразі придатних тепер розділять на такі категорії:

 • повністю придатні до служби;
 • придатні до служби у вищому військовому навчальному закладі (ВВНЗ), в ТЦК та СП, частинах забезпечення та установах, але непридатні до служби в ДШВ, морській піхоті, ССО, підрозділах спецпризначення тощо;
 • придатні за окремими спеціальностями (наприклад, кандидати на вступ до ВВНЗ);
 • придатні для виконання специфічних завдань.

Люди, які повністю непридатні до проходження військової служби. Йдеться про такі випадки:

 • ампутація рук;
 • ампутація ніг;
 • втрата ока;
 • тяжка акубаротравма тощо.

Нагадуємо, що чоловіки, які були визнані як “обмежено придатні” повинні знову пройти “ВЛК” до 4 лютого 2025 року.

Варто також зазначити, що військовозобов’язані повинні мати при собі рентгенологічного обстеження грудної клітини, коли приходять на ВЛК. А у разі, якщо чоловік старше 40 років або мають медичні показання, вони також повинні пройти електрокардіограму.

Обов’язковим є огляд наступних лікарів:

 • хірург;
 • терапевт;
 • невропатолог;
 • психіатр;
 • офтальмолог;
 • оториноларинголог;
 • за наявності медичних показань – лікарі інших спеціальностей.

Проте ті військовозобов’язані, які не мають скарг на здоров’я, проходять спрощений медогляд.

Проходження військово медичної комісії не повинен тривати більше 14 днів.

Також у МОЗ підкреслили, що процедура оскарження постанов ВЛК також доповнена: тепер у спірних питаннях, пов’язаних із незгодою призовника з висновками лікарів, призовник може бути направлений на контрольне обстеження у військовий лікувальний заклад. Перегляд постанов будь-яких ВЛК має право Центральна ВЛК, яка є керівним органом.

Також читайте:

Який вид повістки можуть вручити після оновлення даних через “Резерв+”.

Влада готова обговорювати закон про демобілізацію військових.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement
Мобілізують всіх: служити відправлять і тих, хто не сподівався
MOBILZONE6 днів тому

Мобілізують всіх: служити відправлять і тих, хто не сподівався

Українцям, які прийдуть до ТЦК без повістки отримають приємний бонус
MOBILZONE7 днів тому

Українцям, які прийдуть до ТЦК без повістки отримають приємний бонус

У «Резерв+» з’явиться дуже неприємна функція
MOBILZONE5 днів тому

У «Резерв+» з’явиться дуже неприємна функція

Чоловіків здивували новою функцією реєстру “Оберіг”: тепер точно не сховатись
MOBILZONE2 дні тому

Чоловіків здивували новою функцією реєстру “Оберіг”: тепер точно не сховатись

Який вид повістки можуть вручити після оновлення даних через "Резерв+"
MOBILZONE3 дні тому

Який вид повістки можуть вручити після оновлення даних через “Резерв+”

В Уряді підтримали постанову щодо електронного сервісу бронювання на порталі "Дія".
MOBILZONE6 днів тому

У Дії з’явитися дуже корисна функція: для всіх чоловіків

В ТЦК їхати не треба: уряд дозволив чоловікам за кордоном ставати на облік в іншому місці
MOBILZONE4 дні тому

В ТЦК їхати не потрібно: уряд дозволив чоловікам за кордоном ставати на облік в іншому місці

В якому випадку ухилянтів будуть позбавляти дому та продавати їх на аукціоні
MOBILZONE5 днів тому

В якому випадку ухилянтів будуть позбавляти дому та продавати їх на аукціоні

Хто може відстежити особисті дані українців в реєстрі "Оберіг"
MOBILZONE7 днів тому

Хто може відстежити особисті дані українців в реєстрі “Оберіг”

Українців, які прийшли до ТЦК для уточнення даних не будуть відправляти на ВЛК
MOBILZONE5 днів тому

Українців, які прийшли до ТЦК для уточнення даних не будуть відправляти на ВЛК

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.