Connect with us

Бізнес

Google оголосила про припинення підтримки Chrome Apps

Опубліковано

Команда розробки Google Chrome оголосила про запуск процесу щодо відмови від Chrome Apps – додатків, що працюють всередині браузера.

Google запропонувала наступну дорожню карту щодо зупинки підтримки Chrome Apps:

  • Березень 2020 року: припинення прийому нових Chrome Apps в Інтернет-магазині Chrome
  • Червень 2020 року: припинення підтримки Chrome Apps в Chrome для Windows, Mac і Linux
  • Грудень 2020 року: припинення підтримки Chrome Apps для користувачів Chrome Enterprise і Chrome Education Upgrade
  • Червень 2021 року: припинення підтримки API-інтерфейсів NaCl, PNaCl і PPAPI
  • Червень 2021 року: припинення підтримки Chrome Apps в Chrome OS
  • Червень 2022 року: припинення підтримки Chrome Apps в Chrome OS для користувачів Chrome Enterprise і Chrome Education Upgrade

На всіх платформах, окрім Chrome OS, розділ з додатками в Інтернет-магазині Chrome недоступний з 2018 року.

Chrome Apps представлені у 2013 році та є веб-додатки на мовах HTML5, CSS, і JavaScript з підвищеними привілеями. Анонсовані зміни не торкнуться розширення для Chrome.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Бізнес

Huawei проведе презентацію нових гаджетів у Барселоні

Опубліковано

Компанія Huawei офіційно підтвердила, що проведе віртуальну презентацію нових гаджетів у Барселоні. Захід відбудеться 24 лютого.

Huawei стала першою компанією, офіційно підтвердила презентацію в Барселоні після того, як GSMA скасувала MWC 2020. Китайська компанія називає це віртуальною прес-конференцією, оскільки, на ній буде показана попередньо записана презентація. Після заходу всі новинки з’являться на сайті Huawei.

З чуток, Huawei представить новий складаний смартфон на цьому заході. Також, компанія планує анонсувати кілька інших гаджетів на цій презентації.

У цей же день, 24 лютого, суббренд Huawei, Honor, проведе свою презентацію в Барселоні. 

Facebook Comments
Читати далі

Бізнес

Організатори MWC понесли величезні фінансові збитки через коронавірус

Опубліковано

Асоціація GSM (GSMA) попросила виробників гаджетів поставитися з розумінням до рішення про скасування MWC 2020 у Барселоні, що принесло фінансові збитки учасникам і відвідувачам виставки, яка не відбулась.

12 лютого GSMA скасувала виставку Mobile World Congress у Барселоні через епідемію китайського коронавірусу. Глава GSMA Матс Гранрід зазначив, що Асоціація є некомерційною організацією і не отримує ніякого прибутку з подібних заходів, однак, скасування виставки спричинила за собою величезні фінансові збитки як для організаторів, так і для учасників і відвідувачів.

Зараз Асоціація GSM обговорює проведення MWC в Шанхаї і Лос-Анджелесі, в яких також щорічно проходить виставка мобільних технологій. Крім того, GSMA вже опублікувала інформацію про наступну MWC в Барселоні, яка буде проходити з 1 по 4 березня 2021 року.

Поки неясно, чи будуть повернуті гроші відвідувачам, які вже купили квитки на захід і забронювали готелі.

 

Facebook Comments
Читати далі

Бізнес

Бренди платять DxOMark близько 100 000 євро за «правильні» тести

Опубліковано

Виробники смартфонів повинні заплатити лабораторії DxOMark близько 100 000 євро за огляд камер пристроїв у якості «тестового внеску». Про це повідомив відомий інсайдер з Китаю під ніком Digital Chat Station.

За даними інсайдера, після оплати і відправки пристрою в лабораторію, DxOMark проводить необхідні тести, а потім висилає бренду рекомендації, як налаштувати програмне забезпечення камери для отримання найкращих результатів. У підсумковому тестуванні публікуються тільки обрані знімки і записи. «Неідеальні оприлюднити не можна», вказує Digital Chat Station.

Якщо виробник відмовився «співпрацювати» з DxOMark, то лабораторія купує пристрій за свій рахунок, але публікує реальні результати без погоджень з вендором.

У поточному рейтингу камер смартфонів DxOMark лідирують смартфони Huawei (Honor) і Xiaomi. Обидві компанії приділяють вердикту експертів багато часу при презентації нових камерофонів. Визнані лідери мобільної фотографії та відеозйомки, Google Pixel 4 та iPhone 11 Pro Max, знаходяться значно нижче в топі.

У червні 2018 року віце-президент DxOMark з маркетингу, Ніколас Тачард, розповідав, що лабораторія «безліч разів» отримувала пропозиції від виробників протестувати пристрої за гроші. Він додав, що всі такі спроби були відхилені.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.