Connect with us

MOBILZONE

Xiaomi назвала 15 моделей, які відтепер не будуть отримувати оновлення MIUI

Опубліковано

Xiaomi назвала 15 моделей, які відтепер не будуть отримувати оновлення MIUI

Компанія Xiaomi займається випуском на ринок мобільних пристроїв вже більше ніж сім років, і за цей період часу їй вдалося перетворитися з якоїсь «китайської Apple» в самостійний незалежний бренд, один з найбільших і найвідоміших у світі. Щорічно цей виробник випускає на ринок близько двадцяти моделей телефонів з різних цінових категорій, починаючи з вкрай бюджетних і закінчуючи преміальними моделями з дуже високою вартістю. При цьому, незалежно від цінника, рано чи пізно припиняється повноцінна підтримка будь-якого мобільного пристрою. Сьогодні, 14 січня 2020 року, стало відомо про те, які ж свої телефони компанія визнала застарілими в нинішньому році, і при цьому вже відомо про їх подальше майбутнє.

З релізом черговий прошивки для смартфонів і планшетів компанія Xiaomi назвала 15 моделей електронних пристроїв, які відтепер не будуть отримувати доступ до новітнього сучасному програмному забезпеченню. На практиці це означає, що всім їх власникам в цьому плані дуже не пощастило, тому що для всіх таких не просто паче не будуть випускатися нові прошивки MIUI, але ще і перестануть приходити патчі для системи безпеки. Без цих самих патчів захисту вже через якийсь час користуватися мобільним пристроєм виявиться небезпечно, тому як хакери будуть знати про різні проломи, і використовуючи таким їм під силу стане можливим легко і просто зламати смартфон.

Попадання безлічі популярних смартфонів в список застарілих означає, що на їх програмної підтримки поставили хрест. Хоч така інформація поки що і стосується тільки китайського регіону, проте зазвичай всі нововведення, запроваджені в Китаї, потім дзеркально дублюються і на міжнародному ринку, тому з дуже великим ступенем імовірності такі нововведення торкнуться жителі Росії, Європи, України, Білорусії, Казахстану та інших держав . Щоб і надалі отримувати повноцінну підтримку по частині ПО компанія Xiaomi закликає власників застарілих моделей купити собі нові, які зараз продаються в її фірмових магазинах, будучи доступними для повноцінного використовуватися без будь-яких обмежень і складнощів.

Повідомляється, що припиняється підтримка смартфонів Redmi Note 4X, Redmi 4X, Redmi Note 5A (Start і Pro), Mi 5C, Mi Max 2, Mi Note 2, Mi Mix, Mi Mi 5s, Mi 5s Plus, Redmi 5 Plus, Mi 5X , Redmi 5A і Redmi 5, а також планшета Xiaomi Mi Pad 3. Як можна легко помітити, всі ці електронні пристрої об’єднує те, що вони вийшли багато років тому, і за такий період часу встигли дуже сильно застаріти, втративши всяку свою привабливою в повній міру. Сама Xiaomi не пояснює, чому вона вирішила відмовитися від подальшої підтримки цих телефонів, проте цілком собі очевидно, що причиною стало саме старіння всього технічного оснащення. На щастя, зараз у даного бренду багато недорогих, але дуже якісних смартфонів, які стоять вкрай мало, але при цьому пропонують дуже багато.

Facebook Comments

MOBILZONE

Як вимкнути бульбашки повідомлень на смартфонах

Опубліковано

Кожна нова версія Android отримує оновлений та несподіваний функціонал. І якщо деякі поліпшення багато років випрошуються рядовими користувачами, перш ніж розробник виконає прохання користувача, то деякі фіш

Кожна нова версія Android отримує оновлений та несподіваний функціонал. І якщо деякі поліпшення багато років випрошуються рядовими користувачами, перш ніж розробник виконає прохання користувача, то деякі фішки здаються зайвими і марними. В одній з останніх версій Android компанією Google була додана система бульбашок. Звучить досить безглуздо, а виглядає це ще дивніше. Зроблено вони для швидкого спілкування з кількома людьми через різні програми. Тут може бути і Telegram та SMS-повідомлення та інші соціальні мережі та месенджери. Щоб вимкнути їх, потрібно зайти в налаштування смартфона, відкрити розділ «Програми та сповіщення».

Як вимкнути бульбашки повідомлень на смартфонах
Включаємо відображенням всіх програм, потім знаходимо програму “бульбашки” якої ви хочете відключити, наприклад Telegram. Тепер заходимо в налаштування даної програми та у розділі “Сповіщення” відключаємо всі бульбашки.

Як вимкнути бульбашки повідомлень на смартфонах

Також користувач може відключити “бабли” для конкретного діалогу, достатньо зайти в його налаштування. Також, якщо ви не фанат чогось нового і ніякі “бульбашки” вам не потрібні, то їх можна повністю вимкнути для всіх програм разом. Це робиться в тому ж розділі настройок із повідомленнями.
Як вимкнути бульбашки повідомлень на смартфонах

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Знайдено новий спосіб, як крадій може вкрасти гроші з вашого iPhone

Опубліковано

Знайдено новий спосіб, як крадій може вкрасти гроші з вашого iPhone

Група дослідників з Дармштадтського технічного університету в Німеччині виявила небезпечну вразливість, яка може використовуватися для стеження за користувачами iPhone та завантаження шкідливого програмного забезпечення навіть після відключення смартфона. Проблема пов’язана з роботою програми Find My, яка призначена для пошуку пристрою у разі втрати або крадіжки.

Справа в тому, що Bluetooth, NFC і надширокосмуговий зв’язок UWB продовжують працювати навіть у разі відключення iPhone. Це означає, що модулі бездротового зв’язку можуть потенційно використовуватися зловмисниками для проведення атак різного типу. Крім того, в режимі зниженого енергоспоживання користувачам смартфонів Apple залишаються доступними деякі функції, такі як безконтактна оплата покупок.

“В останніх моделях iPhone Bluetooth, бездротова передача даних малого радіусу дії NFC і надширокосмуговий зв’язок UWB продовжують працювати після відключення живлення, і всі три бездротові чіпи мають прямий доступ до захищеного елемента”, – йдеться в повідомленні дослідників.

У рамках виконаної роботи дослідникам вдалося інтегрувати на пристрій шкідливе програмне забезпечення через Bluetooth, який працював при відключеному живленні. Зазначається, що поширення шкідливого ПЗ у такий спосіб є складним процесом, у ході якого послідовно експлуатуються кілька вразливостей.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

“Дія” продовжить нараховувати 2000 гривень: кому затримують виплати

Опубліковано

2000 гривень з "Дії" продовжать виплати у травні: хто отримає

Внутрішньо переміщені особи продовжуватимуть отримувати кошти  у «Дії». Проте, багато громадян переймаються тому, що ще не отримали кошти за березень. Міністерство соціальної політики пообіцяло, що всі кошти переселенці отримають у травні.

На це є декілька причин. По-перше, реєстрація внутрішньо переміщених осіб зайняла більше часу, ніж передбачалось. Виплати як і раніше становлять 2 тисячі гривень доя дорослих, та 3 тисячі гривень для дітей та осіб з інвалідністю. До 31 травня усі, хто зареєструвався як внутрішньо переміщені особи, отримають свої гроші на картки Є-підтримка.

По друга, виплати були затримано у зв’язку з затримкою реєстрації внутрішньо переміщених осіб. Наразі каналів для реєстрації стало більше, і людей реєструють на отримання статусу ВПО швидше. Уряд зазначає, що зараз залишилось обробити близько 500 тисяч заявок, а виплати у травні нарахують одразу за два місяці

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement
ПриватБанк виплачує українцям 6660 гривень: як отримати гроші
MOBILZONE6 днів тому

ПриватБанк виплачує українцям 6660 гривень: як отримати гроші

Українці отримають нові одноразові виплати з Дії через війну: названо категорії та суми
MOBILZONE5 днів тому

Українці отримають нові одноразові виплати з Дії через війну: названо категорії та суми

"Дія" почне виплачувати українцям по 122000 гривень
MOBILZONE3 дні тому

“Дія” почне виплачувати українцям по 122000 гривень

Як оформити статус внутрішнього переселенця і отримати 6500 гривень
MOBILZONE7 днів тому

ПриватБанк почав платити українцям 6660 гривень і дав інструкцію, як стати в чергу

Грошову допомогу з "Дії" почали виплачувати по-новому: що змінилося
MOBILZONE5 днів тому

Грошову допомогу з “Дії” почали виплачувати по-новому: що змінилося

Українські переселенці отримають нову грошову допомогу
MOBILZONE3 дні тому

“Ощадбанк” видає по 2000 і 3000 гривень: стало відомо, коли отримають гроші

Українці після війни зможуть отримати до 800 тисяч гривень
MOBILZONE7 днів тому

Українці після війни зможуть отримати до 800 тисяч гривень

"Monobank" попередили про важливі зміни з 1 грудня
MOBILZONE7 днів тому

Монобанк приготував українцям дві новини: одно хороша друга не зовсім

2000 гривень з "Дії" продовжать виплати у травні: хто отримає
MOBILZONE2 дні тому

2000 гривень з “Дії” продовжать виплати у травні: хто отримає

У «Дії» зникли деякі важливі функції
MOBILZONE4 дні тому

В Україні впроваджують уніфікований вид виплат для всіх

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.