Connect with us

MOBILZONE

Xiaomi почала платити гроші всім власникам смартфонів

Опубліковано

Китайська корпорація Xiaomi – це один з найбільших і найвідоміших у світі виробників мобільних пристроїв, яка робить все заради того, щоб її фірмову продукцію використовував як можна більш широке коло людей, а йдуть заради цього в хід всі засоби і методи. Робиться це з однією простою метою – підвищити впізнаваність всього бренду, і домагатися цього в повній мірі вдається, тому що з кожним днем ​​продукцію даного виробника використовують все більше людей по всьому світу. Дійшла справа до того, що ця компанія знайшла новий спосіб зробити свої гаджети ще більш популярними, а треба було їй для цього всього-на-всього почати платити гроші всім власникам смартфонів, причому в досить великих обсягах. Все завдяки новому сервісу.

Компанія Xiaomi розуміє, що багато покупців її продукції – це студенти і люди, які зараз тільки починають свій життєвий шлях, тому вони не мають великих доходів. Саме тому даний виробник електроніки вирішив почати дозволяти купувати його фірмову продукцію фактично безкоштовно. Через новий сервіс під назвою Mi Credit тепер всі бажаючі можуть отримати кредитний ліміт на суму від $ 70 до $ 1400, залежно від віку, кредитної історії та інших факторів. Грошові кошти видаються в борг на термін до двох місяців, а витратити їх можливо тільки на оплату будь-яких товарів або послуг в магазинах китайської корпорації, або ж в фірмовому онлайн-магазині. Ніде ще скористатися цими грошима не представляється можливим.

Xiaomi виплатить великі гроші всім власникам смартфонів

Коли покупець оплачує будь-які гаджети від Xiaomi, він віддає за них гроші, але китайська корпорація вирішила переглянути цей момент. На її думку, можна давати будь-які фірмові електронні пристрої в борг на термін до двох місяців, і при цьому без відсотків. Іншими словами, простіше кажучи, будь-який бажаючий тепер може купити зайвих складнощів будь-який з її товарів, доступних у продажу, а заплатити за нього гроші в будь-який зручний час протягом двох місяців з моменту покупки. Ніяких відсотків при цьому не буде, тобто купивши що-небудь на $ 550, потім повернути назад також буде потрібно саме $ 550, а не більше. Це дозволяє закупитися будь-якої електронікою, наприклад, до отримання заробітної плати, пенсії або ж стипендії.

Все це, безумовно, дорогого коштує, адже ще не так давно про щось подібне так і зовсім можна було тільки мріяти. Поки що сервіс Mi Credit, в рамках якого Xiaomi почала платити гроші всім власникам смартфонів, працює виключно в Китаї і Індії, але вже в недалекому майбутньому використовувати його стане можливим в Україні та інших країнах світу, завдяки чому всі бажаючі зможуть собі легко і просто купувати будь-які гаджети вже тут і зараз, а платити за них протягом 60 днів з моменту отримання в свої руки бажаних найменувань. Деякі інші компанії в окремих регіонах світу практикують щось подібне, але китайський бренд має намір поширити таку програму на весь світ.

Facebook Comments

MOBILZONE

Samsung випустила «фанатську» версію фірмового годинника Galaxy Watch FE

Опубліковано

Samsung випустила «фанатську» версію фірмового годинника Galaxy Watch FE

Без будь-яких презентацій Samsung оголосила про випуск нової моделі розумного годинника — Galaxy Watch FE. Це доступніша версія в порівнянні з моделями серії Galaxy Watch6, але зберегла фірмовий дизайн і більшість ключових особливостей.

Samsung Galaxy Watch FE випускаються лише в одному 40-мм розмірі та оснащуються 1,2-дюймовим OLED-дисплеєм, прикритим сапфіровим склом. Усередині у них процесор Exynos W920, 1,5 ГБ оперативної пам’яті та накопичувач на 16 ГБ. За автономність відповідає акумулятор ємністю 247 мАг. Годинник працює під керуванням OneUI Watch 5 на базі Wear OS 4.

Гаджет вміє сповіщати про аномально високий / низький пульс, вимірювати ЕКГ, проводити аналіз складу тіла та визначати персоналізовані зони серцевого ритму. Корпус захищений від води та пилу за стандартом IP68. Існує підтримка NFC для безконтактних платежів.

Версія Galaxy Watch FE тільки з Bluetooth надійде у продаж 24 червня за ціною $199,99. Варіант із LTE вийде пізніше цього року і коштуватиме 249,99 доларів.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

У WhatsApp з’являться QR-коди для перенесення історії чатів між пристроями

Опубліковано

У WhatsApp з'являться QR-коди для перенесення історії чатів між пристроями

У бета-версії програми WhatsApp для Android під номером 2.23.9.19 з’явилася нова функція QR-коди для переносу чатів зі старого смартфона на новий.

У WhatsApp з'являться QR-коди для перенесення історії чатів між пристроями

Нова функція дозволяє уникнути створення резервної копії в хмарному сервісі Google Диск, як це практикується зараз. Для перенесення чатів достатньо, слідуючи підказкам месенджера, відобразити QR-код на новому пристрої, відсканувавши його на старому смартфоні, після чого всі чати безпосередньо перенесуться на новий смартфон.

Коли нова функція з’явиться у стабільній версії WhatsApp для Android, не повідомляється.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Нові правила для проходження ВЛК: що потрібно знати

Опубліковано

Нові правила для проходження ВЛК: що потрібно знати

Після вступу в сили нового закону про мобілізацію 18 травня, змінилися і правила, які визначають придатність громадян до військової служби.

Тепер придатність до військової служби встановлюється до наявності хвороби та який ступінь порушення функцій організму вона спричинила.

Отже, наразі придатних тепер розділять на такі категорії:

 • повністю придатні до служби;
 • придатні до служби у вищому військовому навчальному закладі (ВВНЗ), в ТЦК та СП, частинах забезпечення та установах, але непридатні до служби в ДШВ, морській піхоті, ССО, підрозділах спецпризначення тощо;
 • придатні за окремими спеціальностями (наприклад, кандидати на вступ до ВВНЗ);
 • придатні для виконання специфічних завдань.

Люди, які повністю непридатні до проходження військової служби. Йдеться про такі випадки:

 • ампутація рук;
 • ампутація ніг;
 • втрата ока;
 • тяжка акубаротравма тощо.

Нагадуємо, що чоловіки, які були визнані як “обмежено придатні” повинні знову пройти “ВЛК” до 4 лютого 2025 року.

Варто також зазначити, що військовозобов’язані повинні мати при собі рентгенологічного обстеження грудної клітини, коли приходять на ВЛК. А у разі, якщо чоловік старше 40 років або мають медичні показання, вони також повинні пройти електрокардіограму.

Обов’язковим є огляд наступних лікарів:

 • хірург;
 • терапевт;
 • невропатолог;
 • психіатр;
 • офтальмолог;
 • оториноларинголог;
 • за наявності медичних показань – лікарі інших спеціальностей.

Проте ті військовозобов’язані, які не мають скарг на здоров’я, проходять спрощений медогляд.

Проходження військово медичної комісії не повинен тривати більше 14 днів.

Також у МОЗ підкреслили, що процедура оскарження постанов ВЛК також доповнена: тепер у спірних питаннях, пов’язаних із незгодою призовника з висновками лікарів, призовник може бути направлений на контрольне обстеження у військовий лікувальний заклад. Перегляд постанов будь-яких ВЛК має право Центральна ВЛК, яка є керівним органом.

Також читайте:

Який вид повістки можуть вручити після оновлення даних через “Резерв+”.

Влада готова обговорювати закон про демобілізацію військових.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement
Мобілізують всіх: служити відправлять і тих, хто не сподівався
MOBILZONE6 днів тому

Мобілізують всіх: служити відправлять і тих, хто не сподівався

Українцям, які прийдуть до ТЦК без повістки отримають приємний бонус
MOBILZONE7 днів тому

Українцям, які прийдуть до ТЦК без повістки отримають приємний бонус

У «Резерв+» з’явиться дуже неприємна функція
MOBILZONE5 днів тому

У «Резерв+» з’явиться дуже неприємна функція

Чоловіків здивували новою функцією реєстру “Оберіг”: тепер точно не сховатись
MOBILZONE2 дні тому

Чоловіків здивували новою функцією реєстру “Оберіг”: тепер точно не сховатись

Який вид повістки можуть вручити після оновлення даних через "Резерв+"
MOBILZONE3 дні тому

Який вид повістки можуть вручити після оновлення даних через “Резерв+”

В Уряді підтримали постанову щодо електронного сервісу бронювання на порталі "Дія".
MOBILZONE6 днів тому

У Дії з’явитися дуже корисна функція: для всіх чоловіків

В ТЦК їхати не треба: уряд дозволив чоловікам за кордоном ставати на облік в іншому місці
MOBILZONE4 дні тому

В ТЦК їхати не потрібно: уряд дозволив чоловікам за кордоном ставати на облік в іншому місці

В якому випадку ухилянтів будуть позбавляти дому та продавати їх на аукціоні
MOBILZONE5 днів тому

В якому випадку ухилянтів будуть позбавляти дому та продавати їх на аукціоні

Хто може відстежити особисті дані українців в реєстрі "Оберіг"
MOBILZONE7 днів тому

Хто може відстежити особисті дані українців в реєстрі “Оберіг”

Українців, які прийшли до ТЦК для уточнення даних не будуть відправляти на ВЛК
MOBILZONE5 днів тому

Українців, які прийшли до ТЦК для уточнення даних не будуть відправляти на ВЛК

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.