Connect with us

MOBILZONE

Huawei заплатить гроші власникам всіх смартфонів

Опубліковано

Huawei заплатить гроші власникам всіх смартфонів

Одним з найбільших і найвідоміших у світі виробників мобільних пристроїв є компанія Huawei, продукція якої користується вкрай великою популярністю по всьому світу, тобто її собі купують дуже і дуже багато, роблячи це з різних причин. Проте, на початку минулого року даний виробник електроніки потрапив не в найкращу ситуацію, тому що влада США звинуватила його, не надавши громадськості ніяких доказів, в передачі особистих даних користувачів в руки китайської розвідки. За таким звинуваченням пішли санкції, у зв’язку з якими цього бренду довелося не просто забути про американський ринок, а ще й, крім того, понести великої шкоди за частиною репутації, адже мільйони людей по всьому світу втратили до компанії якесь довіру.

На тлі всього цього керівництво китайської корпорації Huawei вважало за необхідне довести всьому світові, що насправді фірмові телефони є настільки привабливими, наскільки це так і зовсім взагалі можливо. Винятком з правил не є і система захисту, яка нічим не поступається такою в телефонах від інших виробників, а можливо навіть і перевершує її. Багато місяців керівництво компанії думало, як можна довести всьому світові відсутність будь-яких прогалин у захисті, і рішення було знайдено. Так, зокрема, цей виробник електроніки побачив сенс в тому, щоб почати платити гроші власникам всіх смартфонів, які допоможуть йому поліпшити не тільки систему захисту, але ще і інші аспекти фірмової продукції.

Компанія провела в Німеччині закриту конференцію, на яку вона запросила близько однієї сотні хакерів з усього світу. В рамках даного заходу була анонсована програма заохочення за допомогу в поліпшенні фірмового програмного забезпечення. За такою, кожен, хто допоможе компанії поліпшити свою систему захисту, може розраховувати на велику грошову винагороду значного розміру. Так, зокрема, китайська корпорація Huawei за пролом критичного рівня обіцяє виплатити 200 000 євро, тобто вона за допомогу заплатить просто величезну суму грошей. За пролом високого рівня в ПО для смартфонів виплатять 100 000 євро, а за неполадку середнього рівня – 50 000 євро.

Крім того, заплатити 1 000 євро обіцяють кожному, хто повідомить про невеликі неполадки в захисті і будь-яких баги. Отримати такі суми грошей може кожен, хто зв’яжеться зі службою підтримки Huawei і першим опише якусь вразливість в смартфонах компанії. Потрібно коротко її описати і, бажано, показати на невеликому відеоролику. Якщо все буде зроблено правильно, вже через кілька днів вдасться отримати грошові кошти. Всі неполадки, які будуть підтверджені, обіцяють закрити протягом 3 – 90 днів з моменту оповіщення компанії про такі, а зроблено це буде шляхом релізу нової прошивки для всіх актуальних телефонів китайської корпорації. Подібним чином бренд хоче довести, що жодних прогалин для передачі даних користувачів третім особам в його електроніці немає і ніколи не було.

Facebook Comments

MOBILZONE

Viber запускає нову функцію, яка знадобиться кожному

Опубліковано

Viber запускає нові інструменти для боротьби зі спамом

Компанія Viber оголосила про запуск декількох інструментів, які зменшать поширення спаму і будуть забезпечувати конфіденційність завдяки налаштуванням і обмеженням пошуку користувачів за логіном. Зокрема, тепер користувачі Viber зможуть самостійно вирішувати, хто може додавати їх до спільнот і груповим чатах – хто завгодно або тільки їх контакти. Щоб змінити цю настройку необхідно: перейти в розділ «Ще»> «Налаштування»> «Конфіденційність»> «Групи»> «Список тих, хто може додавати мене в групові чати».

Крім цього, запрошення в співтовариства і групові чати від невідомих користувачів Viber будуть автоматично надходити в нову папку з запитами на спілкування. Це дозволить структурувати основний список чатів і вберегти його від небажаних запитів. Нова функція пошуку людей в Viber відкриває нові можливості розширення соціальних контактів, без шкоди конфіденційності користувачів. Як тільки хтось буде шукати ім’я користувача в рядку пошуку Viber, воно з’явиться в результатах пошуку разом із зображенням профілю.

Viber запускає нові інструменти для боротьби зі спамом

Для збереження приватності все чати з контактами, знайденими за допомогою функції пошуку, будуть додатково захищені. Зокрема, номер телефону буде прихованим до того моменту, поки користувачі не захочуть це змінити, статус в мережі також прихований, а голосові і відеодзвінки – недоступні. Якщо користувачі не хочуть, щоб їх можна було знайти за допомогою функції пошуку, необхідно перейти в розділ «Ще»> «Налаштування»> «Конфіденційність»> «Дозволити пошук за логіном».

Перш, ніж функція пошуку людей в Viber за логіном і папка з запитами на спілкування стануть доступними в усьому світі, їх спочатку протестують в окремих країнах. Нагадаємо, що згідно з даними InMind Viber є найпопулярнішим месенджером в Україні, далі йдуть Facebook Messenger, Telegram, WhatsApp і Skype.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

За липень Київстару, Vodafone і lifecell підключили до 4G-мереж 900 МГц майже 2000 населених пунктів

Опубліковано

За липень Київстару, Vodafone і lifecell підключили до 4G-мереж 900 МГц майже 2000 населених пунктів

Міністерство цифровий трансформації повідомило, що в липні поточного року швидкість покриття населених пунктів України швидкісним мобільним інтернетом збільшилася вдвічі. Це сталося завдяки запуску 4G-мереж в діапазоні 900 МГц, який має більше покриття.

Так, за минулий місяць до 4G підключили одна тисяча дев’ятсот дев’яносто дев’ять населених пунктів України в порівнянні з 982 в червні. При цьому саме в діапазоні 900 МГц оператори підключили +1641 населений пункт. В результаті в липні 434,632 українців отримали доступ до 4G вперше. Всього станом на початок серпня до 4G підключені 17585 населених пунктів по всій Україні. У 888 населених пунктах 4G з’явився вперше.

Міністерство цифровий трансформації повідомило, що в липні поточного року швидкість покриття населених пунктів України швидкісним мобільним інтернетом збільшилася вдвічі. Це сталося завдяки запуску 4G-мереж в діапазоні 900 МГц, який має більше покриття.

Нагадаємо, що розгортання 4G-мереж в діапазоні 900 МГц – спільний проект держави і мобільних операторів. Розпочатий з ініціативи президента України в липні минулого року, він продовжився низкою урядових рішень і дій, завдяки яким стало можливим розподіл частот і видача відповідних ліцензій. Оператори успішно провели першу чергу рефармінг частот, домовилися про спільне використання устаткування і почали надавати послуги.

У липні оператори почали побудову 4G-мереж в діапазоні 900 МГц з західних областей України. Скористатися цими послугами можна в Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Волинській, Тернопільській та Рівненській областях. Найближчим часом оператори підключатимуть ще чотири області – Чернівецьку, Хмельницьку, Житомирську та Вінницьку.

До кінця року підключення буде йти по такому маршруту: Одеська, Київська, Черкаська, Миколаївська, Кіровоградська, Полтавська, Чернігівська, Сумська, Дніпропетровська, Херсонська, Харківська, Запорізька, Донецька та Луганська області.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

ПриватБанк запустив нові можливісті оплати

Опубліковано

FacePay24: ПриватБанк дозволить сплачувати покупки обличчям

Банк запускає нову послугу. Один з найбільших банків в Україні ПриватБанк продовжує розширювати спектр своїх послуг, що дозволяють забезпечувати ще більший комфорт своїм клієнтам. І тепер керівництво банку запустило унікальну функцію, за допомогою якої українці зможуть розраховуватися за покупки, навіть якщо вони забули вдома і гаманець, і карту, і навіть смартфон.

Тепер кожен українець, який є клієнтом ПриватБанку, отримає можливість оплачувати свої покупки за допомогою технології розпізнавання осіб, не пред’являючи при цьому ні карту, ні готівку, ні смартфон. Це стане можливим завдяки біометричним POS-терміналів, що працює за технологією FacePay24, які ПриватБанк уже запустив на просторах країни. За допомогою таких терміналів клієнти банку отримують можливість оплатити будь-які покупки своїм “обличчям”. Ця технологія незабаром стане доступна практично всім жителям країни, оскільки керівництво фінустанови має намір встановити біометричні POS-термінали по всій території України. У планах банку запустити 7 700 таких терміналів.

ПриватБанк дозволить сплачувати покупки обличчям
POS-термінали

Щоб скористатися цією зручною послугою, клієнту ПриватБанку необхідно буде завантажити оновлене додаток Privat24, після чого провести активацію оплати FacePay24. Далі програма сама направить клієнта, пропонуючи інструкцію. Необхідно буде зробити три селф-знімка в різних ракурсах і підтвердити прив’язку до них банківської карти. Користуючись POS-терміналом Android PAX відразу ж після введення суми платежу потрібно буде натиснути на опцію “оплати особою”, пройти ідентифікацію особистості за допомогою камери терміналу і підтвердити факт оплати пін-кодом своєї картки ПриватБанку.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.