Connect with us

Інтернет

Sony продемонструвала логотип PlayStation 5

Опубліковано

У ході прес-конференції на CES 2020 року, компанія Sony представила офіційний логотип ігрової консолі PlayStation 5.

Логотип виглядає точно так само, як і у PlayStation 3 і PlayStation 4 за винятком номера серії. Компанія залишила шрифт і колірну палітру.

Sony PlayStation 5 надійде в продаж у кінці 2020 року в Японії, США і Європі. Очікуються восьмиядерний процесор, надшвидкі твердотільні накопичувачі для скорочення часу завантаження, підтримка 8К і зворотна сумісність з PS4.

Також, Sony розповіла, що число активних користувачів сервісу PlayStation Network в грудні 2019 року досягла 103 млн, а PlayStation 4 продана в 106 млн екземплярах по всьому світу. Сукупні продажі програмного забезпечення для PS4 досягли 1,15 млрд одиниць.

Продажі системи віртуальної реальності PlayStation VR досягли 5 млн одиниць.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інтернет

Google працює над функцією запису дзвінків в додатку Phone

Опубліковано

У коді програми «Google Телефон» версії 43.0.289191107 фахівці сайту XDA Developers виявили рядки, що натякають на функціональність для запису дзвінків.

Дослідники знайшли новий макет, іконки та інші ресурси, призначені для запису дзвінків через додатки для набору номера.

До Android 6.0 Marshmallow Google пропонувала вбудовані API для реалізації запису дзвінків, а в Android 9 Pie закрила всі обхідні шляхи для активації цієї функції в «Google Телефоні».

Передбачається, що функція запису дзвінків призначена для смартфонів Xiaomi: китайська компанія оголосила, що всі продавані у Європі пристрої будуть комплектуватися «Google Телефоном» замість стандартного додатка MIUI Dialer. 

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Microsoft остаточно припинила підтримку Windows 7

Опубліковано

Microsoft припинила підтримувати операційну систему Windows 7, випущену в 2009 році. Користувачі перестануть отримувати критичні патчі безпеки і технічну підтримку від компанії з будь-яких питань.

Комп’ютери під керуванням Windows 7 продовжать працювати, але компанія рекомендує оновитися до більш свіжої версії операційної системи – наприклад, Windows 10.

Хоча ви можете продовжувати використовувати ваш комп’ютер з Windows 7, без оновлень програмного забезпечення та системи безпеки ви піддаєтеся підвищеній загрозі вірусів та шкідливих програм.

Microsoft надавала можливість безкоштовного оновлення зі старих версій Windows на Windows 10 до 29 липня 2016 року через додаток «Перехід на Windows 10». Тепер користувачам пропонується купити ліцензійну збірку Windows 10 або комп’ютер зі встановленою ОС.

За даними Net Applications, 32,74% всіх ноутбуків і десктопних комп’ютерів працюють на Windows 7.

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Офіційна позиція компанії «Київстар» на закриття 14 тарифів передплаченого зв’язку

Опубліковано

The official position of Kyivstar to close 14 prepaid tariffs

Як стало відомо, мобільний оператор «Київстар» закриє майже півтора десятка тарифів передплаченого зв’язку. Закрито вони будуть не всі в один день, а з 15 січня по 5 березня поточного року.

Відзначається, що зміни торкнуться майже 1,5 млн абонентів найбільшого українського мобільного оператора. Отже, протягом двох місяців архів «Київстар» поповнять чотирнадцять тарифів:

 • Z-тариф 2018;
 • Z-тариф 2017;
 • Безлім Відео 2018;
 • Безлім Розмови 2018;
 • Безлім Соцмережі 2018;
 • Всі разом. Смарт 2018;
 • Всі разом. Екстра 2018;
 • Всі разом. Плюс 2018;
 • Онлайн 4G + 2018;
 • Київстар Онлайн 3G 2018;
 • Максимальний Безлім 200 2018;
 • Максимальний Безлім 2018;
 • Всі разом. Смарт 2017;
 • Всі разом. Плюс 2017.

«Київстар» відзначає, що всім абонентам будуть запропоновані нові і більш дешеві тарифні плани. Наприклад, на заміну «Безлім Соцмережі 2018» прийде тарифний план, який буде коштувати на 25 гривень дешевше.

Однак, не все так райдужно з іншими тарифними планами. Наприклад, «Онлайн 4G +» (115 грн / 4 тижні, 9 ГБ інтернету 4G, 200 хвилин і 200 SMS) переводять на «Безлім відео» (150 грн / 4 тижні, 9 ГБ інтернету 4G, 150 хвилин, 150 SMS).

 

Офіційна позиція компанії, озвучену прес-службою:

 

За останній рік наші клієнти почали на 70% більше користуватися мобільним інтернетом і на 10% більше дзвонити на інші мережі. У деяких тарифах, які ми запустили 2-3 роки тому, послуг менше, ніж абоненти використовують фактично. Тому ми сформували нові тарифні плани з великим наповненням. А з метою поліпшення обслуговування періодично оновлюємо умови старих тарифів.

 

Зараз майже для 1 млн абонентів, які користуються тарифом «Київстар Дзвінки», ми збільшуємо обсяг послуг без зміни вартості. Для 1500000 абонентів, що використовують значно менше послуг, ніж у них зараз, ми запропонували тарифи з меншою вартістю. Наприклад, для частини абонентів з тарифом «Безлім Соцмережі 2018» ми запропонували тариф на 25 грн дешевше. Тим абонентам, які активно користуються мобільним інтернетом і іншими послугами ми пропонуємо самостійно вибрати одну з актуальних пропозицій з великим об’ємом мегабайт і хвилин.

 

Ми пропонуємо багато тарифів для різних груп абонентів, в тому числі без мобільного інтернету від 75 грн. Тільки якщо абоненти не зроблять вибір самостійно, ми запропонуємо тарифи, що відповідатимуть їхнім моделі використання мобільних послуг.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.