Connect with us

Бізнес

Вартість акції Apple перевищить $ 300 в 2020 році

Опубліковано

Аналітик Citi Джим Сува прогнозує високі продажі носимих пристроїв Apple, зокрема, Apple Watch і AirPods, у святковому кварталі 2019 року.

Сува вважає, що вартість акцій Apple перевищить позначку в $ 300 за одиницю на початку 2020 року. Він також зазначив, що Apple не має проблем з виробництвом AirPods Pro, а просто не може задовольнити високий попит на гаджет.

Крім бездротових навушників, аналітик також назвав Apple Watch Series 3 дуже популярним продуктом у святковий період, особливо, з огляду на зниження ціни в США до $ 129.

У 2019 році зростання акцій Apple склав близько 80%. Це найвищий показник компанії з 2009 року. Очікується, що Apple відзвітує про прибуток за святковий квартал на початку лютого 2020 року.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Бізнес

Apple викупила стартап Xnor, створений співзасновником Microsoft Полом Алленом

Опубліковано

Apple придбала інноваційний стартап Xnor. За словами джерел, сума угоди склала 200 млн доларів.

Молода компанія спеціалізується на створенні програмного забезпечення для розвитку штучного інтелекту. Її головою є співзасновник дослідницької лабораторії Microsoft Пол Аллен. У фірмі працюють 54 співробітника, а її основа розташована в Сіетлі. Одним з найбільших інвесторів є відомий венчурний фонд Madrona Venture Group – Xnor привернув близько 15 млн доларів у 2017-2018 роках.

Стартап відокремився від Microsoft ще в 2017 році, щоб розвиватися самостійно. Xnor займається розробкою високоефективного ПО для ШІ, яке можна запустити не тільки у великих центрах обробки даних, а й на більш слабких пристроях. З його допомогою корпораціям не доведеться вдаватися до послуг сторонніх провайдерів, як Amazon.

Останнім часом Apple все активніше скуповує невеликі фірми, що спеціалізуються на ШІ-технологіях. Тим же шляхом йдуть також інші конкуренти: Microsoft, Facebook і Alphabet (Google).

Facebook Comments
Читати далі

Бізнес

Google оголосила про припинення підтримки Chrome Apps

Опубліковано

Команда розробки Google Chrome оголосила про запуск процесу щодо відмови від Chrome Apps – додатків, що працюють всередині браузера.

Google запропонувала наступну дорожню карту щодо зупинки підтримки Chrome Apps:

  • Березень 2020 року: припинення прийому нових Chrome Apps в Інтернет-магазині Chrome
  • Червень 2020 року: припинення підтримки Chrome Apps в Chrome для Windows, Mac і Linux
  • Грудень 2020 року: припинення підтримки Chrome Apps для користувачів Chrome Enterprise і Chrome Education Upgrade
  • Червень 2021 року: припинення підтримки API-інтерфейсів NaCl, PNaCl і PPAPI
  • Червень 2021 року: припинення підтримки Chrome Apps в Chrome OS
  • Червень 2022 року: припинення підтримки Chrome Apps в Chrome OS для користувачів Chrome Enterprise і Chrome Education Upgrade

На всіх платформах, окрім Chrome OS, розділ з додатками в Інтернет-магазині Chrome недоступний з 2018 року.

Chrome Apps представлені у 2013 році та є веб-додатки на мовах HTML5, CSS, і JavaScript з підвищеними привілеями. Анонсовані зміни не торкнуться розширення для Chrome.

Facebook Comments
Читати далі

Бізнес

Apple, Xiaomi та Samsung лідирують на ринку TWS-навушників

Опубліковано

Дослідницька компанія Strategy Analytics опублікувала звіт про стан ринку навушників типу TWS (повністю бездротові) за підсумками 2019 року. У рейтингу виробників лідирує Apple.

Випущені у 2016 році AirPods фактично заснували галузь TWS-гарнітур, сказано у звіті. Зараз навушники Apple з продажу займають більш ніж 50% ринку. Глава Strategy Analytics Кен Хайерс вважає, що Apple буде утримувати лідерство в цій категорії до середини десятиліття.

За виручкою від продажів Apple займає ще більшу частку: 71%. Загальна виручка категорії TWS-навушників зросла за 2019 рік на 200%.

Xiaomi і Samsung, які займають друге і третє місце відповідно, мають частку менше 10%. Очікується, що Samsung представить 11 лютого нову гарнітуру Galaxy Buds +, а Xiaomi протягом року оновить популярні Redmi AirDots. Слідом в рейтингу JBL, Huawei, Beats, Jabra, Bose та інші виробники навушників.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.