Connect with us

Софт

Новітня операційна система зможе знищити Windows 10

Опубліковано

Новітня операційна система зможе знищити Windows 10

Як би сильно не намагалися будь-які компанії, але найбільш відомої операційною системою для комп’ютерів, планшетів, моноблоків і інших подібних пристроїв є Windows 10. Компанія Microsoft випустила її ще влітку 2015 року, а пройшло з тих самих пір, як можна легко підрахувати, вже більш ніж чотири з половиною роки. За такий період часу десята «вінда» втратила свою актуальність, а кількість проблем, з якими в неї знову і знову стикаються всі користувачі, стрімко зростає з кожним днем. Відбувається це в першу чергу через те, що все більш широке коло людей починає розуміти, що дана платформа не варто тих грошей, які за неї просять. Ліцензія для неї, до речі, обходиться в цілих $ 200, тобто викласти за неї просять дуже багато.

Компанія Microsoft дозволяє всім бажаючим купити собі ліцензійну версію десятої «вінди», але по вкрай високою ціною. Очевидно, що при такій вартості дана платформа повинна бути просто ідеальною в усіх відношеннях, але на ділі нічого подібного і близько не відбувається. Користувачі знову і знову стикаються з різними проблемами, що заважають повноцінного використовувати комп’ютер, планшет, моноблок або інший гаджет, негативно позначаючись на призначеному для користувача досвід. Ці самі проблеми виражаються в дуже слабкій системі захисту, в низькому рівні надійності, в нав’язливих оновленнях, в поступово уповільненні всієї ОС, а також багато в чому іншому. Все це негативно позначається на досвіді використання будь-яких електронних пристроїв з усіх, які працюють на цій операційній системі.

Новітня операційна система зможе знищити Windows 10

На радість всіх тих, хто вже втомився від Windows 10, зовсім скоро відбудеться реліз нової більш цікавою в усіх відношеннях операційної системи, виявиться яка краще, ніж будь-коли раніше до цього самого моменту з усіх, які випускала компанія Microsoft. Це програмне забезпечення має вкрай широкими функціональними можливостями, які ширше, ніж у десятій «вінди», причому дуже значно ширше. Крім того, нова ОС володіє новим дизайном, новою системою поширення і установки оновлень, переробленим меню «Пуск», сильно видозміненими стандартними додатками, а також масою інших особливостей, здатних зробити її настільки привабливою, наскільки це взагалі можливо.

Дізнатися про те, що така операційна система так і зовсім створюється, вдалося від ряду інсайдерів, які виявили її згадка в свіжому SDK для розробників від Microsoft, де і з’явилися відомості про нову платформу. Очікується, що вона стане повноцінною заміною десятої «вінди», тому що, судячи з її опису, вона здатна працювати не тільки з додатками UWP і PWA, але ще і з Win32, а це звичайно ж дорогого коштує. Її презентація повинна відбутися вже в першому кварталі 2020 року, тобто чекати цього самого моменту залишилося вкрай мало часу, тоді як її реліз відбудеться через кілька місяців – у середині року або ж пізніше. За деякими даними, на відміну від Windows 10, нова ОС буде поширюватися абсолютно безкоштовно, тобто віддати гроші за ліцензію для неї не буде потрібно.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Софт

Вкладка «Оновлення» «Google Асистента» тепер у новому дизайні

Опубліковано

Google почала поширення нового дизайну вкладки «Оновлення», що входить до складу помічника «Google Асистент». Тепер розділ називається «Сьогодні».

Візуальний стиль повністю перероблений, ставши чистішим і легши за рахунок карток з м’якими тінями і скругленнями. Функціональних змін не так багато: розділ, як і раніше, відображає поточну погоду, час поїздки до роботи або до будинку, інформацію про акції, найближчі події та нагадування.

Сторінка оптимізована для роботи як зі світлою, так і з темної темою додатків Google.

Як це зазвичай відбувається з оновленнями сервісів Google, новий дизайн поширюється поступово. Поява на пристроях усіх користувачів може зайняти кілька тижнів.

Facebook Comments
Читати далі

Софт

Microsoft оновила системні ікони в Windows 10 Insider Preview

Опубліковано

Microsoft випустила попередню версію Windows 10 Insider Preview Build 19569. Одна з помітних змін – нові іконки системних додатків.

Тепер іконки додатків «Пошта», «Календар», «Калькулятор», «Будильники і годинник» та інших слідують Fluent Design – парадигмі, що розвивається Microsoft. Хоча новий дизайн логотипів доступний тільки передплатникам Insider Preview, оновлення ікон приходить як апдейт додатків через Microsoft Store.

Microsoft поступово впроваджує елементи Fluent Design в Windows 10: очікується, що в найближчих апдейтах компанія переробить дизайн програми «Провідник».

З інших змін у Windows 10 Insider Preview Build 19569 – виправлення помилок в меню «Пуск», OneDrive і драйвери.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Оновлень не буде: Xiaomi припинила роботу над прошивкою MIUI 12

Опубліковано

Оновлень не буде: Xiaomi припинила роботу над прошивкою MIUI 12

Компанія Xiaomi щорічно випускає нові операційних системи для своїх смартфонів, підтримуючи всі свої телефони в актуальному стані щонайменше протягом трьох років, а можливо навіть і більш тривалого періоду часу, якщо пощастить. Сьогодні, 22 лютого 2020 року, стало відомо про те, що дана китайська корпорація була змушена припинити роботу над прошивкою MIUI 12, а також над MIUI 11. Ніяких оновлень через це найближчим часом не буде. Піти на такі заходи довелося через коронавируса, тобто через смертельну епідемію в Китаї, через якого велика частина співробітників китайської корпорації Xiaomi в даний час знаходиться в безстроковій відпустці, не маючи можливості відвідувати офіс і виконувати свої робочі зобов’язання.

Про все це повідомляє видання china-review, згідно з даними якого компанія Xiaomi в даний час дозволяє працювати тільки співробітникам, які відповідають за виправлення будь-яких вразливостей і займаються їх пошуком, проте навіть для них робочий день значно скорочений, а перед його початком проводяться спеціальні заходи, спрямовані на перевірку наявності хворих вірусом. Відзначається, що даний бренд в повній мірі виконує приписи китайської влади, згідно з якими на території всієї країни діє карантин, тому, щоб не допустити його порушення, необхідно максимально скоротити чисельність працюючих співробітників і зробити все для того, щоб якомога ширше коло людей не контактував з іншими.

Спочатку Xiaomi планувала налагодити роботу своїх співробітників через інтернет, щоб вони працювали з дому, проте зробити цього в повній мірі не можна, так як керівникам тих чи інших відділів необхідно спілкуватися з безліччю співробітників відразу, ставлячи їм певні завдання кожен день. У підсумку, як наслідок, в даний час велика частина розробників ПЗ знаходиться в безстроковій відпустці, тому робота над прошивками MIUI 11 і MIUI 12 була в повній мірі припинена. Коли вона відновиться ніхто не знає, тому що епідемія в Китаї і не думає вщухати, навпаки розростаючись, захоплюючи все більше населених пунктів в країні. Станом на 22 лютого, кількість хворих вже перевалило за 80 тисяч чоловік.

 

Саме тому, оскільки немає ніякої конкретики, представники Xiaomi не можуть назвати навіть приблизних термінів відновлення роботи над програмним забезпеченням. До тих самих пір, поки вона не почнеться, ніяких оновлень операційної системи MIUI 11 не буде, а анонс і реліз прошивки MIUI 12 через це можуть відкласти, зсунувши його з вересня на жовтень або навіть на листопад, якщо виникне така необхідність. Не варто звинувачувати даного виробника в тому, що він надходить таким чином, тому що бренд дбає про своїх співробітників і робить все для того, щоб забезпечити високий рівень їх захисту. Поки не буде створено ліки від коронавируса, епідемія, найімовірніше, буде поширюватися і далі, заражаючи все більше людей з кожним днем.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.