Connect with us

MOBILZONE

Microsoft випустить безкоштовну Windows 11 на заміну Windows 10

Опубліковано

Microsoft випустить безкоштовну Windows 11 на заміну Windows 10

Будь-яка сучасна операційна система з доступних зараз на ринку є вкрай привабливою в усіх відношеннях, пропонуючи масу можливостей. У число найбільш поширених входить звичайно ж Windows 10, яка сумарно вже встановлена ​​на майже 1 млрд електронних пристроїв, тобто персональних комп’ютерів, ноутбуків, планшетів, моноблоків і багатьох інших. На щастя, на радість усіх користувачів, вже незабаром ситуація дуже сильно зміниться, тому що всі бажаючі зможуть завантажити Windows 11, зробивши це абсолютно безкоштовно. Нова операційна система в усіх відношеннях краща за стару, пропонуючи масу можливостей і, крім того, абсолютно новий зовнішній вигляд, який принесе з собою суцільні плюси.

Як стало відомо від інсайдера @Petri, компанія Microsoft нарешті випустила нову операційну систему для внутрішнього тестування серед співробітників. Зроблено це було для того, щоб повною мірою протестувати цей новий продукт до його офіційного анонса, а трапиться такий, що цілком очевидно, вже в першій половині 2020 року. Доступна зараз Windows 10 вкрай сильно застаріла, а доживає вона свої останні місяці, так як її повноцінна підтримка, як очікується, завершиться вже влітку наступного року. Очевидно, що цього самого моменту не так багато часу, як може здатися на перший погляд. Цілком собі очевидно, що чим новіше ОС, тим вона краще, хотя іноді це буває не так, але винні в таких випадках виключно «криворукі» розробники.

Microsoft випустить безкоштовну Windows 11 на заміну Windows 10

За наявними зараз даними, нова операційна система, яка з великою часткою ймовірності буде називатися саме Windows 11, виявиться випущена на ринок в фінальному стабільному вигляді в середині 2020 року, а принесе вона з собою безліч важливих нововведень. Так, основою даної платформи виявиться модульної ядро ​​Windows Core, дозволить яке без зайвих складнощів здійснювати масу дій. Наприклад, система оновлень нарешті стане незалежною, завдяки чому всі апдейти зможуть встановлюватися у фоновому режимі без необхідності перезавантажувати електронний пристрій. Крім того, в разі неполадок, можна буде повернутися в початковий стан до оновлення, якщо говорити про системні файли, буквально за кілька хвилин, натиснувши всього кілька кнопок.

Крім іншого, нова операційна система виявиться швидше Windows 10 за рахунок скорочення числа фонових процесів, а ще це позитивно позначиться на автономності ноутбуків і планшетів, тому що такі завдяки оптимізації коду зможуть легко і просто працювати на одному заряді значно довше і більше, ніж раніше. Крім іншого, нова Windows 11 принесе з собою повністю перероблений зовнішній вигляд як всього інтерфейсу, так і стандартних програм. Все виявиться виконано в єдиному стилі, а нова система навігації в рамках єдиного інтерфейсу дозволить створити нову платформу максимально простою і зрозумілою для широкого кола осіб. Очікується, що ця ОС буде поширюватися абсолютно безкоштовно, а заробляти гроші Microsoft буде на різних додаткових платних підписках.

Facebook Comments

MOBILZONE

В роботі WhatsApp стався масштабний збій

Опубліковано

В роботі WhatsApp стався масштабний збій

WhatsApp «відзначився» черговим глобальним збоєм. Сильніше за всіх постраждали абоненти з північних країн ЄС.

Суть проблеми – втрата зв’язку і недоступність опції відправки / отримання повідомлень, уточнює Downdetector.

Перші скарги від абонентів почали надходити близько 22:00 київським сасом. За менш ніж 20 хвилин кількість претензій «перевалило» за 4 600. Основні нарікання клієнтів – збій зв’язку і неможливість увійти в чат. Мало хто добралися в меню «щасливчики» повідомляли про неможливість відправити і прийняти повідомлення.

Адміністрація месенджера на момент виникнення проблеми зберігала мовчання.

Відзначимо, що збої в роботі WhatsApp трапляються досить часто і, в ряді випадків, супроводжуються «глюками» в Instagram і Facebook.

Джерело

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Стала відома причина зникнення грошей в терміналах ПриватБанку

Опубліковано

Стала відома причина зникнення грошей в терміналах ПриватБанку

У клієнтки ПриватБанку виникла проблема зі зникненням грошей під час проведення операції, і вона не змогла домогтися від техпідтримки банку повернення своїх грошей. Про це стало відомо з її відкликання, опублікованого на Мінфіні. Згідно з її словами, під час спроби перекладу п’ятисот гривень в терміналі сталася помилка і він завис.

Після першого звернення в техпідтримку їй пояснили, що її кошти будуть повернуті протягом двох тижнів, а після другого звернення їй було дано відповідь, що першою заявки зовсім не було, і вона буде оформлена тільки зараз. Після підтвердження за допомогою SMS-повідомлення другої заявки вона звернулася в техпідтримку ще раз, і їй пояснили, що гроші були переведені в автоматичному порядку, але вона вважає, що це неможливо. У самому Приватбанку повідомили, що у них немає можливості допомогти.

Стала відома причина зникнення грошей в терміналах ПриватБанку

Згідно із заявою жінки, насправді кошти на карту не були зараховані, і вона неодноразово це перевірила. Вона також додала, що незважаючи на численні спроби повернути кошти їй відповіли, що не здатні допомогти. У відповідь на даний коментар в ПриватБанку повідомили, що для повернення грошей потрібно, щоб платіж був підтверджений квитанцією.

Джерело

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

У Xiaomi знову серйозні проблеми з оновленнями оболонки

Опубліковано

Оновлення для Mi A3 за липень

Xiaomi просить власників смартфонів Mi A3 утриматися від установки надісланого «по повітрю» оновлення ПЗ. Суть помилки – розсилка мексиканської версії апдейта по всьому світу.

Номер проблемної прошивки – V11.0.3.0.QFQMXTC. Це липневе 1,4-гігабайтну оновлення для Xiaomi Mi А3 пропонує підвищити безпеку Android. Розісланий по світу іспаномовний апдейт нейтралізує другу СІМ-карту і нав’язує користувачам казна-звідки взялися додатки без можливості їх видалення.

Керівництво Xiaomi вельми оперативно відреагувало на скарги клієнтів. Виявилося, що винен у всьому горезвісний людський фактор (співробітники помилково розіслали призначену для мексиканського провайдера мобільного зв’язку Telcel прошивку по всьому світу).

Оновлення для Mi A3 за липень

Винних в збої пообіцяли покарати. Власникам Mi A3 рекомендовано не встановлювати оновлення V11.0.3.0.QFQMXTC. Тим, хто вже встиг зробити це, пропонується користуватися однією СІМ-картою до усунення проблеми.

Смартфони Mi A3 працюють на «чистому» Android. До установки на ці пристрої фірмової оболонки MIUI справа поки не дійшла.

Джерело

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.