Connect with us

MOBILZONE

Microsoft випустить безкоштовну Windows 11 на заміну Windows 10

Опубліковано

Microsoft випустить безкоштовну Windows 11 на заміну Windows 10

Будь-яка сучасна операційна система з доступних зараз на ринку є вкрай привабливою в усіх відношеннях, пропонуючи масу можливостей. У число найбільш поширених входить звичайно ж Windows 10, яка сумарно вже встановлена ​​на майже 1 млрд електронних пристроїв, тобто персональних комп’ютерів, ноутбуків, планшетів, моноблоків і багатьох інших. На щастя, на радість усіх користувачів, вже незабаром ситуація дуже сильно зміниться, тому що всі бажаючі зможуть завантажити Windows 11, зробивши це абсолютно безкоштовно. Нова операційна система в усіх відношеннях краща за стару, пропонуючи масу можливостей і, крім того, абсолютно новий зовнішній вигляд, який принесе з собою суцільні плюси.

Як стало відомо від інсайдера @Petri, компанія Microsoft нарешті випустила нову операційну систему для внутрішнього тестування серед співробітників. Зроблено це було для того, щоб повною мірою протестувати цей новий продукт до його офіційного анонса, а трапиться такий, що цілком очевидно, вже в першій половині 2020 року. Доступна зараз Windows 10 вкрай сильно застаріла, а доживає вона свої останні місяці, так як її повноцінна підтримка, як очікується, завершиться вже влітку наступного року. Очевидно, що цього самого моменту не так багато часу, як може здатися на перший погляд. Цілком собі очевидно, що чим новіше ОС, тим вона краще, хотя іноді це буває не так, але винні в таких випадках виключно «криворукі» розробники.

Microsoft випустить безкоштовну Windows 11 на заміну Windows 10

За наявними зараз даними, нова операційна система, яка з великою часткою ймовірності буде називатися саме Windows 11, виявиться випущена на ринок в фінальному стабільному вигляді в середині 2020 року, а принесе вона з собою безліч важливих нововведень. Так, основою даної платформи виявиться модульної ядро ​​Windows Core, дозволить яке без зайвих складнощів здійснювати масу дій. Наприклад, система оновлень нарешті стане незалежною, завдяки чому всі апдейти зможуть встановлюватися у фоновому режимі без необхідності перезавантажувати електронний пристрій. Крім того, в разі неполадок, можна буде повернутися в початковий стан до оновлення, якщо говорити про системні файли, буквально за кілька хвилин, натиснувши всього кілька кнопок.

Крім іншого, нова операційна система виявиться швидше Windows 10 за рахунок скорочення числа фонових процесів, а ще це позитивно позначиться на автономності ноутбуків і планшетів, тому що такі завдяки оптимізації коду зможуть легко і просто працювати на одному заряді значно довше і більше, ніж раніше. Крім іншого, нова Windows 11 принесе з собою повністю перероблений зовнішній вигляд як всього інтерфейсу, так і стандартних програм. Все виявиться виконано в єдиному стилі, а нова система навігації в рамках єдиного інтерфейсу дозволить створити нову платформу максимально простою і зрозумілою для широкого кола осіб. Очікується, що ця ОС буде поширюватися абсолютно безкоштовно, а заробляти гроші Microsoft буде на різних додаткових платних підписках.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Українці зможуть заробляти за допомогою “Дії”

Опубліковано

Додаток "Дія" виявилася небезпечним

Навіть у період воєнного стану уряд намаг підтримувати українців. Михайло Федоров, Міністр цифрової трансформації, повідомив про гарну можливість, якою може скористатись кожен. Тепер за допомогою державного порталу «Дія» українці зможуть опанувати сферу IT.

Держава вирішила надати можливість українцям мати стабільний дохід. Навчання буде безкоштовним, а взяти участь може 1000 українців. Через деякий час буде набрано ще 2000 бажаючих. Річ у тім, зо ІТ-сфера залишилась одною з сфер, яка має стабільні надходження до державного бюджету у валюті. Влада планує підвищити рівень ВВП ІТ-експорту з 5% до 10%.

Міністр зазначив, що задля цієї цілі буде підібрано найкращі онлайн та офлайн школи, які навчають ІТ професіям. Єдиною умовою для кандидатів стала відсутність досвіду в цій сфері. Бажаючі зможуть подати заявки з наступного тижня, а навчання розпочнеться у серпні.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Чи буде “Дія” присилати повістки для українців

Опубліковано

Чи буде "Дія" присилати повістки для українців

Громадяни занепокоїлися: в мережі з’явилась інформація, нібито у державному порталі «Дія» громадянам будуть надходити повістки. Але це лише провокації фашистських ЗМІ. Михайло Федоров, глава Мінцифри, пояснив у чому річ.

Міністр заявив, що жодних повісток українці не будуть отримувати у державному порталі «Дія». Такої функції немає і не буде. Єдині повістки, які ви можете отримати у порталі, це ті, що стосуються судових процесів. Також у порталі існує функція, яка дозволяє українцям перевіряти, чи немає у них кримінальних проваджень. Тому, питання повісток є лише маніпуляцією.

Уряд радить громадянам громадянам не читати рашистські новини, адже й так зрозуміло, що там суцільна брехня. Не дозволяєте пропаганді проникнути у ваш розум. Ми радимо читати правдиві новини на офіційних сторінках Міністерства цифрової трансформації та на особистій сторінці Михайла Федорова.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Українці можуть отримати в “Дії” на свій бізнес 250000 гривень

Опубліковано

Українці можуть отримати в "Дії" на свій бізнес 250000 гривень

Уряд повідомив українцям гарну новину: вже незабаром буде запуск програми «єРобота», яка спрямована на підтримку українського бізнесу. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив про надання грантів. Заявку можна подати починаючи з 1 липня у державному порталі «Дія». Тиждень тому уряд виділив 16 млрд грн на реалізацію проєкту.

Кошти будуть надаватись на відкриття власної справи та її підтримки. Поки «єРобота» охоплює 6 напрямків. Саме гранти допоможуть створити в Україні кілька сотень тисяч робочих місць. Гранти будуть видаватись для:

  • розширення виробничих можливостей з переробки (до 8 млн грн);
  • запуск малого бізнесу (250 тис. грн);
  • створення фруктових садів (до 400 тис. грн);
  • ІТ-стартапи та нові навички;
  • будівництво теплиць та комплексів (до 7 млн грн);
  • установа IT-стартапів.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.