Connect with us

Софт

Нова ОС від Microsoft у всьому перевершила Windows 10

Опубліковано

Нова ОС від Microsoft у всьому перевершила Windows 10

Зараз найсучаснішою і актуальною операційною системою на ринку є Windows 10, яка була випущена ще в 2015 році. З моменту її релізу минуло більше п’яти років, і за такий період часу вона дуже сильно застаріла. Це виражається в принципі її роботи, при якому знову і знову виникають якісь неполадки, які сильно заважають використовувати комп’ютер, планшет, ноутбук або будь-якої іншої електронний гаджет на її базі. Проблеми можуть виражатися в пригальмовуванні, зависаниях, проблеми із захистом, а також багато в чому іншому. На радість всіх користувачів, нова операційна система в усьому краще доступною в даний час на ринку десятої «вінди», а створила таку Microsoft.

Як стало відомо від журналістів, американська корпорація Microsoft сама прекрасно розуміє, що життєвий шлях Windows 10 добігає кінця. Це виражається у всьому, в тому числі в тому, що ця операційна система містить в собі безліч недоліків, з якими багато хто вже не хочуть і не збираються миритися. На радість всіх, хто втомився від десятої «вінди», вже незабаром вийде нова операційна система для комп’ютерів, планшетів, ноутбуків і інших електронних пристроїв, а дозволить вона без зайвих складнощів користуватися будь-яким електронним пристроєм і отримувати від цього саме задоволення, а не нескінченні проблеми, яким просто немає кінця. Нова платформа поки що називається Lite OS, проте про це повідомили не її розробники, а журналісти.

 

В їх руки потрапили технічні документи компанії, в яких йдеться про те, що нова операційна система називається саме так, але поки що точно невідомо, остаточне це найменування або ж попереднє. Відомо, що нова ОС у всьому перевершила доступну в даний час на ринку Windows 10. Так, вона швидше, стабільніше і функціональніша, а разом з тим вона може похвалитися відчутно ширшими функціональними можливостями, завдяки чому будь-які електронні пристрої на її базі використовувати приємніше. Поки що встановлено останню версію доступно тільки співробітникам Microsoft, які його тестують і створюють, але вже в першій половині 2020 року відбудеться публічна презентація такого, після чого почнеться процес відкритого тестування, прийняти в якому участь зможуть всі бажаючі без будь-яких складнощів.

Користувачі нової операційної системи в особі Lite OS, реліз якої в фінальному вигляді очікується восени наступного року, можуть розраховувати на абсолютно новий зовнішній вигляд, на нову систему установки оновлень, на перероблений зовнішній вигляд стандартних додатків, на розширені функціональні можливості, а також на багато іншого , завдяки чому новітнє програмне забезпечення виявиться вкрай привабливим настільки, наскільки це взагалі можливо. Ця платформа зможе запускати як універсальні додатки UWP і PWA, так і класичні, такі як Win32, широко використовувані в даний час в Windows 10. Залишилося тільки дочекатися її релізу, тому що відразу після такого всі бажаючі зможуть її встановити і почати повноцінно використовувати.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Софт

Вкладка «Оновлення» «Google Асистента» тепер у новому дизайні

Опубліковано

Google почала поширення нового дизайну вкладки «Оновлення», що входить до складу помічника «Google Асистент». Тепер розділ називається «Сьогодні».

Візуальний стиль повністю перероблений, ставши чистішим і легши за рахунок карток з м’якими тінями і скругленнями. Функціональних змін не так багато: розділ, як і раніше, відображає поточну погоду, час поїздки до роботи або до будинку, інформацію про акції, найближчі події та нагадування.

Сторінка оптимізована для роботи як зі світлою, так і з темної темою додатків Google.

Як це зазвичай відбувається з оновленнями сервісів Google, новий дизайн поширюється поступово. Поява на пристроях усіх користувачів може зайняти кілька тижнів.

Facebook Comments
Читати далі

Софт

Microsoft оновила системні ікони в Windows 10 Insider Preview

Опубліковано

Microsoft випустила попередню версію Windows 10 Insider Preview Build 19569. Одна з помітних змін – нові іконки системних додатків.

Тепер іконки додатків «Пошта», «Календар», «Калькулятор», «Будильники і годинник» та інших слідують Fluent Design – парадигмі, що розвивається Microsoft. Хоча новий дизайн логотипів доступний тільки передплатникам Insider Preview, оновлення ікон приходить як апдейт додатків через Microsoft Store.

Microsoft поступово впроваджує елементи Fluent Design в Windows 10: очікується, що в найближчих апдейтах компанія переробить дизайн програми «Провідник».

З інших змін у Windows 10 Insider Preview Build 19569 – виправлення помилок в меню «Пуск», OneDrive і драйвери.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Оновлень не буде: Xiaomi припинила роботу над прошивкою MIUI 12

Опубліковано

Оновлень не буде: Xiaomi припинила роботу над прошивкою MIUI 12

Компанія Xiaomi щорічно випускає нові операційних системи для своїх смартфонів, підтримуючи всі свої телефони в актуальному стані щонайменше протягом трьох років, а можливо навіть і більш тривалого періоду часу, якщо пощастить. Сьогодні, 22 лютого 2020 року, стало відомо про те, що дана китайська корпорація була змушена припинити роботу над прошивкою MIUI 12, а також над MIUI 11. Ніяких оновлень через це найближчим часом не буде. Піти на такі заходи довелося через коронавируса, тобто через смертельну епідемію в Китаї, через якого велика частина співробітників китайської корпорації Xiaomi в даний час знаходиться в безстроковій відпустці, не маючи можливості відвідувати офіс і виконувати свої робочі зобов’язання.

Про все це повідомляє видання china-review, згідно з даними якого компанія Xiaomi в даний час дозволяє працювати тільки співробітникам, які відповідають за виправлення будь-яких вразливостей і займаються їх пошуком, проте навіть для них робочий день значно скорочений, а перед його початком проводяться спеціальні заходи, спрямовані на перевірку наявності хворих вірусом. Відзначається, що даний бренд в повній мірі виконує приписи китайської влади, згідно з якими на території всієї країни діє карантин, тому, щоб не допустити його порушення, необхідно максимально скоротити чисельність працюючих співробітників і зробити все для того, щоб якомога ширше коло людей не контактував з іншими.

Спочатку Xiaomi планувала налагодити роботу своїх співробітників через інтернет, щоб вони працювали з дому, проте зробити цього в повній мірі не можна, так як керівникам тих чи інших відділів необхідно спілкуватися з безліччю співробітників відразу, ставлячи їм певні завдання кожен день. У підсумку, як наслідок, в даний час велика частина розробників ПЗ знаходиться в безстроковій відпустці, тому робота над прошивками MIUI 11 і MIUI 12 була в повній мірі припинена. Коли вона відновиться ніхто не знає, тому що епідемія в Китаї і не думає вщухати, навпаки розростаючись, захоплюючи все більше населених пунктів в країні. Станом на 22 лютого, кількість хворих вже перевалило за 80 тисяч чоловік.

 

Саме тому, оскільки немає ніякої конкретики, представники Xiaomi не можуть назвати навіть приблизних термінів відновлення роботи над програмним забезпеченням. До тих самих пір, поки вона не почнеться, ніяких оновлень операційної системи MIUI 11 не буде, а анонс і реліз прошивки MIUI 12 через це можуть відкласти, зсунувши його з вересня на жовтень або навіть на листопад, якщо виникне така необхідність. Не варто звинувачувати даного виробника в тому, що він надходить таким чином, тому що бренд дбає про своїх співробітників і робить все для того, щоб забезпечити високий рівень їх захисту. Поки не буде створено ліки від коронавируса, епідемія, найімовірніше, буде поширюватися і далі, заражаючи все більше людей з кожним днем.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.