Connect with us

MOBILZONE

OnePlus заплатить гроші всім власникам смартфонів на Android

Опубліковано

OnePlus заплатить гроші всім власникам смартфонів на Android

Ось уже як багато років на ринку існує такий виробник мобільних пристроїв, як компанія OnePlus. Вона намагається робити все заради того, щоб якомога ширше коло людей користувався різними електронними пристроями, які вона випускає. Даний бренд займається створенням не тільки смартфонів, як було раніше, але ще і випускає навушники, аксесуари, портативні батареї, зарядні пристрої, кабелі, рюкзаки та інші найменування, яких в даний час на ринку дуже і дуже багато. Тепер же дійшла справа до того, що цей виробник електроніки так і зовсім почав платити гроші всім власникам смартфонів на Android, роблячи це заради того, щоб поліпшити систему захисту Android.

Сьогодні, 20 грудня 2019 року, була запущена програма пошуку проломів в захисті під назвою OneSRC, а дозволяє вона отримувати грошові винагороду за допомогу в поліпшенні програмного забезпечення. Так, зокрема, китайська корпорація OnePlus обіцяє заплатити кожному, хто допоможе їй знайти яку-небудь неполадку в фірмовому програмному забезпеченні щонайменше $ 50. У кращому випадку, якщо пролом виявиться критичною, користувачеві заплатять $ 7000. Таким чином, чим більш значущою є проблема у захисті і чим більше з її допомогою можна виконати будь-яких дій, тим більше коштів вдасться отримати за подібну знахідку. Раніше компанія не пропонувала нічого подібного, дозволяючи лише безкоштовно сповіщати її про різні пролом у захисті свого ПО.

OnePlus заплатить гроші всім власникам смартфонів на Android

Ймовірно, компанія OnePlus хоче подібним чином поліпшити захищеність своєї операційної системи OxygenOS, щоб зламати її стало набагато складніше в усіх відношеннях. Крім того, як вже відомо від офіційного джерела, тепер даний виробник електроніки активно співпрацює з хакерською угрупованням HackerOne, яка буде постійно тестувати надійність системи захисту, щоб таку покращували. За останні півтора року цей китайський бренд уже неодноразово опинявся в центрі скандалів, пов’язаних з витоком особистих даних користувачів. Очевидно, що подібним чином даний виробник електроніки тепер намагається поліпшити рівень довіри до свого ПО, тестуючи його на безпеку.

Гроші за пошук проломів в системі захисту в даний час платять і багато інших компаній, роблячи це заради того, щоб вивести систему захисту Android на новий рівень, недоступний коли-небудь раніше. Компанія OnePlus – це дочірній бренд корпорації Oppo, який має доступ до всіх основних розробок і патентів головного офісу. Це одна з причин, чому цей досить «дрібний» бренд має дуже хороше фінансування, а його продукція продається по всьому світу, в тому числі в Україні, Європі, США та інших країнах. Проте, з кожним роком телефони від цього виробника стають все дорожче, в результаті чого поступово їх доступність падає, і бренд не має наміру з цим що-небудь робити, обгрунтовуючи збільшення розцінок безліччю причин.

Facebook Comments Box
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Через «Дію» можна отримати 5000 гривень для школярів: що можна купити

Опубліковано

Через «Дію» можна отримати 5000 гривень для школярів: що можна купити

Батьки отримуватимуть push-повідомлення у додатку «Дія» про можливість отримати «Пакунок школяра» лише після того, як дитину зарахують до 1 класу. Інформація про зарахування передається шкільною системою до Пенсійного фонду, після чого в «Дія» автоматично з’являється повідомлення для батьків про можливість подати заявку на отримання допомоги. Після підтвердження заявки кошти надійдуть на спеціальну картку.

Якщо батьки не використовують додаток «Дія», вони можуть подати заяву до Пенсійного фонду і вказати рахунок для зарахування коштів.

Допомогу можна витратити тільки на дитячі товари у спеціалізованих магазинах або супермаркетах з відповідними відділами. Витрати на інші категорії товарів будуть заблоковані. Міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович зазначила, що програма включатиме також інтернет-магазини, і список таких магазинів буде розширюватися.

“Ці гроші можна витратити тільки на дитячі товари. Ми створюємо спеціальний перелік магазинів, які включатимуть дитячі магазини та магазини з відповідними відділами. Також у програмі можуть брати участь інтернет-магазини”, — сказала Оксана Жолнович.

Facebook Comments Box
Читати далі

MOBILZONE

Нова Пошта запускає послугу зберігання багажу: як це працює

Опубліковано

Українці тепер можуть залишати свої речі або валізи у відділеннях Нової пошти на кілька годин чи навіть днів, скориставшись новою послугою зберігання. Що таке «Пункт передачі»? «Пункт передачі» або пункт зберігання – це послуга, яка дозволяє тимчасово залишити свої речі, такі як рюкзаки, валізи чи посилки, у відділеннях, поштоматах чи пунктах приймання-видачі Нової пошти для подальшого зберігання або передачі одержувачу. Це зручно для тих, хто вирушає у подорож або відрядження і не хоче носити речі з собою. Переваги послуги: Зручність: відділення та поштомати знаходяться в пішій доступності. Легкість: можна залишити речі на кілька годин або днів, не витрачаючи час на їх транспортування. Вартість: послуга оплачується за кожне окреме місце для зберігання. Що можна зберігати? Послуга дозволяє зберігати такі предмети: Документи: до 35 см довжина, до 25 см ширина, до 2 см товщина, вага до 1 кг. Посилки: до 120 см довжина, до 70 см ширина та висота, вага до 30 кг (для відділень з обмеженнями – 60 см на кожну сторону). Вантажі: до 300 см довжина, до 170 см ширина та висота, вага від 30 кг до 1000 кг. Палети: до 2 м довжина та ширина, до 1,7 м висота, вага до 1000 кг. Шини та диски: вага не повинна перевищувати 45 кг для легкових та 105 кг для вантажних шин. Тарифікація та умови: Зберігання вантажів безкоштовне до 7 днів (для палет – 3 дні). З 8-го дня (для палет – з 4-го дня) нараховується додаткова плата за кожен день зберігання. Як скористатися послугою? Створіть експрес-накладну через мобільний застосунок. Виберіть однакове відділення/поштомат для відправки та отримання речей. Спакуйте речі та зверніться до оператора для активації послуги. Заберіть речі у зручний для вас час, враховуючи графік роботи відділення. Таким чином, послуга «Пункт передачі» стане зручним рішенням для тих, хто шукає тимчасове зберігання багажу або речей під час подорожей.

Українці тепер можуть залишати свої речі або валізи у відділеннях Нової пошти на кілька годин чи навіть днів, скориставшись новою послугою зберігання.

Що таке «Пункт передачі»?

«Пункт передачі» або пункт зберігання – це послуга, яка дозволяє тимчасово залишити свої речі, такі як рюкзаки, валізи чи посилки, у відділеннях, поштоматах чи пунктах приймання-видачі Нової пошти для подальшого зберігання або передачі одержувачу. Це зручно для тих, хто вирушає у подорож або відрядження і не хоче носити речі з собою.

Переваги послуги:

  • Зручність: відділення та поштомати знаходяться в пішій доступності.
  • Легкість: можна залишити речі на кілька годин або днів, не витрачаючи час на їх транспортування.
  • Вартість: послуга оплачується за кожне окреме місце для зберігання.

Що можна зберігати?

Послуга дозволяє зберігати такі предмети:

  • Документи: до 35 см довжина, до 25 см ширина, до 2 см товщина, вага до 1 кг.
  • Посилки: до 120 см довжина, до 70 см ширина та висота, вага до 30 кг (для відділень з обмеженнями – 60 см на кожну сторону).
  • Вантажі: до 300 см довжина, до 170 см ширина та висота, вага від 30 кг до 1000 кг.
  • Палети: до 2 м довжина та ширина, до 1,7 м висота, вага до 1000 кг.
  • Шини та диски: вага не повинна перевищувати 45 кг для легкових та 105 кг для вантажних шин.

Тарифікація та умови:

Зберігання вантажів безкоштовне до 7 днів (для палет – 3 дні). З 8-го дня (для палет – з 4-го дня) нараховується додаткова плата за кожен день зберігання.

Як скористатися послугою?

  1. Створіть експрес-накладну через мобільний застосунок.
  2. Виберіть однакове відділення/поштомат для відправки та отримання речей.
  3. Спакуйте речі та зверніться до оператора для активації послуги.
  4. Заберіть речі у зручний для вас час, враховуючи графік роботи відділення.

Таким чином, послуга «Пункт передачі» стане зручним рішенням для тих, хто шукає тимчасове зберігання багажу або речей під час подорожей.

Facebook Comments Box
Читати далі

MOBILZONE

Xiaomi випустила новий розумний фільтр для води

Опубліковано

Xiaomi випустила новий розумний фільтр для води

Xiaomi випустила фільтр для води під назвою Mijia Water Purifier S1 1200G. За словами компанії, профільтровану гаджетом воду можна використовувати для дитячого харчування, а завдяки потужному тиску склянка наповнюється за 2,8 секунди. Також є віддалене керування та зручний екран з усією необхідною інформацією.

Усередині Mijia Water Purifier S1 1200G розміщена багатоступінчаста система очищення: вона включає фільтр з поліпропіленкарбонату і мембрану зворотного осмосу. У результаті рідина на 99,9% очищається від свинцю, на 99,8% – від кадмію та на 100% – від кишкової палички. За словами виробника, ця вода підходить і маленьким дітям. Термін служби мембрани зворотного осмосу становить п’ять років.

Напір очищеної води досягає 3,21 л/м, а 150-мілілітрову склянку наповнюється за 2,8 секунди. Якщо користуватися фільтром нерегулярно, він буде самостійно промиватись для підтримки внутрішньої чистоти завдяки системі Zero Stale Water 3.0. Усього всередині міститься три літри води. Для контролю чистоти, обсягу подачі води та терміну служби фільтра є екран, а сам гаджет захищений за стандартом IPX7. Завдяки HyperOS зі смартфона можна налаштувати об’єм чашки та в пару дотиків замовити фільтруючі картриджі.

Продаж розпочнеться 15 липня в Китаї. Ціна – $275.

Facebook Comments Box
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.