Connect with us

Гаджети

Випущена OC що здатна знищити операційну систему Windows 10

Опубліковано

Випущена «вбивця» операційної системи Windows 10

Як відомо, найбільш відомою і популярною операційною системою на ринку зараз є Windows 10, яка сумарно встановлена ​​на більш ніж 900 млн електронних пристроїв з самих різних категорій, і всі такі використовуються на постійній основі для вирішення якихось завдань. На якихось грають в ігри, на якихось дивляться фільми, за якимись працюють, а за якимись вчаться чомусь новому. Втім, навіть не дивлячись на таку велику популярність цієї ОС, вона містить в собі неймовірно багато недоліків, через які користуватися їй вкрай неприємно. Справа в тому, що десята «вінда» містить в собі різні баги і недоліки, через які користувачам доводиться випробовувати різні незручності, які доставляють масу незручностей.

Нехай Windows 10 вже і доступна на ринку більш ніж 4,5 року, тобто вкрай багато часу, але вона до цих пір містить в собі масу недоліків, а все через компанії Microsoft, яка не поспішає їх усувати. На радість всіх власників комп’ютерів, планшетів, ноутбуків і інших електронних пристроїв, що працюють в даний час на десятій «винде», вже незабаром відбудеться реліз нової операційної системи для різних гаджетів, тому що така вже випущена для тестування всередині американської корпорації Microsoft. Нова платформа в повній мірі підтримує такі формати додатків та ігор, як PWA, UWP і Win32, тому вона гарантовано зможе повністю замінити собою доступну в даний час на ринку десяту «вінду», ставши її поліпшеною в усіх відношеннях версією.

Випущена «вбивця» операційної системи Windows 10

Користувачів в платформі під кодовою назвою Lite OS чекає абсолютно новий призначений для користувача інтерфейс, який буде включати в себе перероблені стандартні програми і абсолютно нове меню «Пуск». Крім іншого, основою даної операційної системи виявиться ядро ​​Windows Core, за рахунок якого навіть всі оновлення зможуть встановлюватися у фоновому режимі, завдяки чому виявиться легко і просто встановлювати такі, адже витрачати на це додатковий час гарантовано не доведеться. Крім того, дана платформа містить у собі нову систему захисту, при якій всім стандартним додаткам потрібно видавати дозволи на доступ до тих або інших функцій, завдяки чому шкідливе програмне забезпечення стане можливим легко і просто встановлювати без побоювань, що воно якось зашкодить ОС або призначених для користувача даних.

Уже відомо про те, що нова операційна система від американська корпорація Microsoft буде публічно представлена ​​в першій половині 2020 року, тобто чекати цього самого моменту залишилося не дуже довго. Слідом за анонсом такої платформи почнеться процес її тестування, взяти участь в якому без зайвих складнощів зможуть абсолютно всі бажаючі, ставши учасниками безкоштовної програми Windows Insider. Що стосується релізу фінальної стабільної версії Lite OS, яка стане заміною Windows 10, то такий трапиться вже в другій половині наступного року, швидше за все, на початку осені. Платним або безкоштовним виявляться нове програмне забезпечення поки що невідомо, тому що ніяких даних на цей рахунок поки що немає.

Facebook Comments

Гаджети

Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

Опубліковано

Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

У Новій пошті повідомили, що на сьогоднішній день працює 3539 відділень, 6656 поштоматів та кур’єрська доставка у 4853 населених пунктах по всій Україні.

Подивитися, де знаходиться найближче відділення та його графік роботи можна у Телеграм-боті https://t.me/npu_info_bot
Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Опубліковано

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Остання версія операційної системи Android 12 вперше з’явилася у лютому – саме тоді розробник випустив перше тестове програмування для розробників. Повноцінний реліз відбувся 4 жовтня 2021, тоді ж смартфони Google Pixel почали оновлюватися до фінальної та стабільної версії прошивки. І хоча тестування Android 12 на смартфонах Xiaomi, Redmi, Poco йде повним ходом, випробувати та оцінити дизайн нового апдейту можуть поки що далеко не всі. Вирішується ця проблема досить легко. Якщо ваш смартфон працює під керуванням MIUI 12 або MIUI 12.5, ми пропонуємо вам встановити тему в стилі Android 12.

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12 Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12 Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Тема так і називається Android 12 MIUI Theme і автор проробив колосальну роботу з адаптації інтерфейсу. Навіть досвідчений користувач не відразу помітить каверзу, легко можна подумати що перед вами справжній Android 12. При установці даної теми ви отримаєте модифікований вид екрана блокування, фірмовий набір іконок, видозмінений управління. Знайти тему можна за цим посиланням . Якщо у вас виникли труднощі з установкою, спробуйте у розширених налаштуваннях вибрати регіон Індія.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Названо шість причин назавжди відмовитися від Viber

Опубліковано

Названо шість причин назавжди відмовитися від Viber

Насправді цей месенджер не такий зручний та безпечний. Як і у будь-якого месенджера, у Viber є переваги та недоліки. Але мінуси при цьому досить серйозні.

Зараз Viber вважається одним із найпопулярніших месенджерів. Незважаючи на це, програма має низку проблем, які все ще не усунуті.

Займає багато місця на смартфоні. За промовчанням файли автоматично переходять у пам’ять телефону. Крім того, чим людина використовує цей месенджер, тим більше непотрібного контенту накопичується. І це не тільки відео та фото, а й інформація про листування, чати тощо.

Можна читати чужі листування. Незважаючи на те, що функція збереження чатів тепер доступна окремо в налаштуваннях, сторонні можуть додати туди свою електронну адресу або взагалі замінити вказану на свою. До того ж ці налаштування ще потрібно постаратися знайти. Ну і вхід в один обліковий запис на різних пристроях суто теоретично теж може дати доступ до вмісту чатів будь-якій людині.

Viber може працювати як фоновий додаток. Якщо забути закрити месенджер, то він буде показувати, що ви «в Мережі». А ще статус та інші налаштування конфіденційності програма дозволяє змінювати лише один раз на 24 години.

Приховані параметри за замовчуванням. Після запуску програми автоматично встановлюються такі налаштування, як збереження на фото водяного знака (вітермарка), можливість користувачам не зі списку контактів бачити вашу фотографію, функція peer-to-peer (через неї інші люди бачать вашу IP-адресу). Також месенджер може збирати інформацію про ваше місцезнаходження. При цьому знайти потрібні параметри та вимкнути ці функції нелегко.

Можливість злому. Фахівці фонду зазначили, що головні мінуси месенджера – відсутність тестів на безпеку (публічних), а також закритий код.

Застарілий дизайн та фільтрація спаму. Оформлення програми виглядає застарілим у порівнянні навіть із WhatsApp, вважають автори. Крім того, часто користувачі стикаються зі спамом, тобто повідомленнями від різних магазинів та організацій. А фільтрація цього потоку за замовчуванням у месенджері вимкнена.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.