Connect with us

Софт

Користувачів Windows 7 примусово змусили оновитися до нової ОС

Опубліковано

Користувачів Windows 7 примусово змусили оновитися до нової ОС

Навіть не дивлячись на те, що з моменту релізу операційної системи Windows 7 пройшло вже більше ніж десять років, так як вийшла вона ще в 2009 році, до цих пір багато власників комп’ютерів, планшетів, ноутбуків і моноблоків використовують саме її, а не якусь іншу ОС від цієї компанії. Воно й не дивно, адже дана платформа є найкращою з усіх, які коли-небудь випускала Microsoft. Проте, вже 14 січня 2020 року підтримка цієї платформи припиниться, в результаті чого користувачі не зможуть встановлювати будь-які апдейти, а разом з тим розраховувати на будь-яку підтримку з боку розробників. Здавалося б, американська корпорація повинна була просто забути про всіх користувачів даної платформи, але вона вважала за необхідне вчинити інакше.

Сьогодні, 13 грудня 2019 року, стало відомо про те, що Microsoft випустила для Windows 7 спеціальний патч, через якого у користувачів цієї операційної системи, причому абсолютно всіх без винятку, початок відображатися набридливу вікно з пропозицією оновитися до більш нової і сучасної операційної системи в особі Windows 10. Поки що апдейт доступний ще не всім користувачам, але вже до кінця грудня він буде автоматично встановлений на всі комп’ютери, планшети, ноутбуки, моноблоки і інші електронні пристрої, в результаті чого їх власники буд ут знову і знову бачити дошкульний повідомлення. Воно може з’явитися в будь-який момент, відобразити при цьому на весь екран, і при цьому не має значення, запущена якась гра або ж ведеться робота з додатком.

Користувачів Windows 7 примусово змусили оновитися до нової ОС

Вікно просто відкриється і закриє собою всі відкриті програми, щоб таким чином привернути увагу користувача. Це, що очевидно, буде знову і знову переривати нормальну роботу комп’ютера, тому нервів доведеться витратити чимало. У вікні з пропозицією оновитися до Windows 10 є лише дві кнопки – «Оновитися зараз» або «Оновитися вночі», тобто інших варіантів навіть не пропонують. Вікно можна закрити, щоб приховати дане повідомлення, але в такому випадку вже через кілька годин або на наступний тижнів воно відобразиться знову. Цілком собі очевидно, що подібним чином Microsoft спеціально хоче дошкуляти користувачів, щоб вони переходили з Windows 7 на новішу і сучасну платформу.

Навіть зараз, через більш ніж 10 років з моменту релізу Windows 7, дана операційна система користується дуже навіть великою популярністю серед користувачів по всьому світу, і це цілком собі реальний факт. Багато хто не хоче оновлюватися до будь-якої більш нової, а тим більше до Windows 10. Втім, очевидно, що Microsoft робить все заради того, щоб змусити піти на такий крок. Фактично вона вже примусово початку змушувати користувачів перейти на нову платформу, постійно вставляючи палки в колеса і штучно створюючи різні незручності, через які життя перетворюється в повний кошмар. Цілком собі очевидно, що це навряд чи порадує користувачів цієї ОС, так як нічого хорошого в такому положенні справ попросту немає.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Софт

Windows 10 отримала велике оновлення, яке знижує навантаження на процесор

Опубліковано

Компанія Microsoft випустила операційну систему Windows 10 ще влітку 2015 року, тобто багато років назад. З тих самих пір вона знову і знову робить все заради того, щоб якомога ширше коло людей на постійній основі використовував дане програмне забезпечення. Сьогодні, 4 квітня 2020 року, стало відомо про те, що вже незабаром десята «вінда» отримає чергове велике оновлення, а випускаються такі, якщо хтось не знає, кожні півроку. Зазвичай це відбувається навесні і восени, але іноді цей процес відкладають на невизначений період часу, так як виникають різні неполадки. Лічені години назад з’явилася інформація про те, що вже зовсім скоро відбудеться реліз апдейта 20H1, який змінить досвід використання електронних пристроїв на базі такої платформи в відчутно кращу сторону.

Повідомляється, що нова операційна система при встановленому на неї оновленні 20H1 матиме індекс 2004, а встановити цей великий апдейт користувачі зможуть вже в найближчі кілька тижнів. Його реліз для всіх користувачів запланований на другу половину квітня, тоді як учасники програми Windows Insider вже можуть встановити це програмне забезпечення, після чого на постійній основі його використовувати. Новітнє програмне забезпечення приносить разом з собою масу нововведень, головним серед яких є зниження навантаження на процесор. За рахунок цього Windows 10 почне не тільки відчутно швидше працювати, але ще і, крім того, в такому випадку всі ноутбуки та планшети на її базі зможуть працювати довше від одного заряду.] \

Крім того, за рахунок нових алгоритмів стиснення вся ОС почне займати набагато менше простору, ніж раніше, що також звичайно ж вкрай позитивно позначиться на привабливості даної платформи. Саме на такі нововведення було вирішено зробити основну ставку, тому користувачів Windows 10 чекає приємний сюрприз, за ​​рахунок якого десята «вінда» виявиться набагато краще, ніж раніше. В іншому, крім іншого, власники персональних комп’ютерів, ноутбуків і інших електронних пристроїв можуть розраховувати на підвищення стабільності, на посилену систему захисту, на покращений пошук, на більш простий і наочний процес підключення нових пристроїв через інтерфейс Bluetooth, на спрощення інтерфейсу, а також на редизайн безлічі елементів, завдяки чому нова платформа буде вкрай привабливою.

Візуальна складова в оновленій десятої «винде» гарантовано порадує всіх користувачів. Оновлення 20H1 для Windows 10 виявиться повною мірою безкоштовним для всіх користувачів даної операційної системи, тому ніяких складнощів в цьому плані абсолютно точно гарантовано не виникне. Головне враховувати, що даний апдейт відразу після релізу може бути дуже нестабільним, тому не варто в числі перших встановлювати його на свій електронний пристрій, адже це може не закінчитися нічим хорошим. Краще почекати 1 – 2 тижні після релізу, і тільки потім, якщо не буде негативних відгуків і критичних неполадок, зробити установку. Зробити це можна буде як «по повітрю», так і з повною перевстановлення з чистого аркуша.

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Google випустила Android 11 DP 2.1 з виправленнями помилок

Опубліковано

Через два тижні після релізу Android 11 Developer Preview 2, опублікована збірка DP 2.1. Вона містить виправлення помилок.

Список виправлень:

  • Усунена помилка, через яку відбувався збій при тривалому натисканні на екрані останніх запущених додатків
  • Усунена помилка, через яку рядок стану міг аварійно завершити роботу у фоновому режимі, якщо її компоненти не встигли ініціалізуватись
  • Усунена помилка, через яку System UI міг пропускати кадри або викликати посмикування зображення при навігації та прокручуванні
  • Усунена помилка, через яку додаток Wear OS міг зависнути при сполученні з носимим пристроєм
  • Усунена помилка, через яку додаток «Налаштування» міг зависнути при натисканні на рядок пошуку 

Завантажити образи Android 11 Developer Preview 2.1 для Pixel 4/4 XL, Pixel 3a / 3a XL, Pixel 3/3 XL і Pixel 2/2 XL можна із сайту Android Developers.

З релізом Android 11 з’являться налаштування розкладу активації темної теми системи, режим «бульбашок» додатків, вбудований інструмент для запису екрану, поліпшені налаштування конфіденційності, нативна підтримка високої частоти оновлення екрану і т.д. 

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Apple випадково підтвердила існування AirTag в демонстраційному відео

Опубліковано

Apple опублікувала інформаційний відеоролик, що демонструє розділ Find My iPhone налаштувань iOS. Він підтверджує назву гаджета для пошуку речей – AirTag.

Про те, що Apple розробляє пристрій на кшталт Tile та інших аналогів, ходять чутки з минулого року. Передбачається, що AirTag буде сигналізувати власнику, якщо він піде від маячка на достатню відстань. Таким чином, AirTag можна закріплювати на ключах або вкладати в чемодан, щоб не забути і не втратити річ. 

Як випливає зі скріншоту, AirTag зможе працювати навіть без підключення до Wi-Fi і стільникових даних: очікується, що маячок оснастять модулем надширокосмугового зв’язку, аналогічного чіпу Apple U1 в iPhone 11.

За даними аналітика Мінг-Чі Куо, виробництво AirTag почнеться в другій половині поточного року.

На момент написання новини ролик Apple прихований налаштуваннями приватності. 

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.