Connect with us

Софт

Користувачів Windows 7 примусово змусили оновитися до нової ОС

Опубліковано

Користувачів Windows 7 примусово змусили оновитися до нової ОС

Навіть не дивлячись на те, що з моменту релізу операційної системи Windows 7 пройшло вже більше ніж десять років, так як вийшла вона ще в 2009 році, до цих пір багато власників комп’ютерів, планшетів, ноутбуків і моноблоків використовують саме її, а не якусь іншу ОС від цієї компанії. Воно й не дивно, адже дана платформа є найкращою з усіх, які коли-небудь випускала Microsoft. Проте, вже 14 січня 2020 року підтримка цієї платформи припиниться, в результаті чого користувачі не зможуть встановлювати будь-які апдейти, а разом з тим розраховувати на будь-яку підтримку з боку розробників. Здавалося б, американська корпорація повинна була просто забути про всіх користувачів даної платформи, але вона вважала за необхідне вчинити інакше.

Сьогодні, 13 грудня 2019 року, стало відомо про те, що Microsoft випустила для Windows 7 спеціальний патч, через якого у користувачів цієї операційної системи, причому абсолютно всіх без винятку, початок відображатися набридливу вікно з пропозицією оновитися до більш нової і сучасної операційної системи в особі Windows 10. Поки що апдейт доступний ще не всім користувачам, але вже до кінця грудня він буде автоматично встановлений на всі комп’ютери, планшети, ноутбуки, моноблоки і інші електронні пристрої, в результаті чого їх власники буд ут знову і знову бачити дошкульний повідомлення. Воно може з’явитися в будь-який момент, відобразити при цьому на весь екран, і при цьому не має значення, запущена якась гра або ж ведеться робота з додатком.

Користувачів Windows 7 примусово змусили оновитися до нової ОС

Вікно просто відкриється і закриє собою всі відкриті програми, щоб таким чином привернути увагу користувача. Це, що очевидно, буде знову і знову переривати нормальну роботу комп’ютера, тому нервів доведеться витратити чимало. У вікні з пропозицією оновитися до Windows 10 є лише дві кнопки – «Оновитися зараз» або «Оновитися вночі», тобто інших варіантів навіть не пропонують. Вікно можна закрити, щоб приховати дане повідомлення, але в такому випадку вже через кілька годин або на наступний тижнів воно відобразиться знову. Цілком собі очевидно, що подібним чином Microsoft спеціально хоче дошкуляти користувачів, щоб вони переходили з Windows 7 на новішу і сучасну платформу.

Навіть зараз, через більш ніж 10 років з моменту релізу Windows 7, дана операційна система користується дуже навіть великою популярністю серед користувачів по всьому світу, і це цілком собі реальний факт. Багато хто не хоче оновлюватися до будь-якої більш нової, а тим більше до Windows 10. Втім, очевидно, що Microsoft робить все заради того, щоб змусити піти на такий крок. Фактично вона вже примусово початку змушувати користувачів перейти на нову платформу, постійно вставляючи палки в колеса і штучно створюючи різні незручності, через які життя перетворюється в повний кошмар. Цілком собі очевидно, що це навряд чи порадує користувачів цієї ОС, так як нічого хорошого в такому положенні справ попросту немає.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Xiaomi назвала дату виходу Android 10 для Mi A3

Опубліковано

Компанія Xiaomi оголосила про те, що оновлення до Android 10 для смартфонів Mi A3 вийде в середині лютого.

Раніше власники цих смартфонів почали збирати підписи під петицією через затримку виходу оновлення.

Як відомо, пристрої Android One повинні отримувати оновлення операційної системи одними з перших. Однак, компанія Xiaomi майже півроку відкладала вихід оновлення для Mi A2 і Mi A3.

З 13 січня власники Mi A2 почали отримувати оновлення до Android 10, а з середини лютого воно стане доступним і для Mi A3.

Facebook Comments
Читати далі

Софт

АНБ виявило критичну уразливість у Windows

Опубліковано

Агенство національної безпеки США оголосило, що виявило критичну уразливість в операційній системі Windows. Вона дозволяє зловмисникові підробити цифровий підпис програмного забезпечення.

АНБ оцінює вразливість як серйозну і вважає, що зловмисники швидко зрозуміють лежачу в її основі ваду, в разі використання якої раніше згадані платформи стануть в корені уразливими. Наслідки неприйняття заходів з виправлення уразливості носять серйозний і широко поширений характер.

Уразливість криптографічної бібліотеки CRYPT32.DLL, яка реалізує багато функцій сертифікатів і криптографічних повідомлень в CryptoAPI. Файл використовується Windows 10 і двома останніми версіями операційних систем Windows Server.

Microsoft випустила патч, що виправляє уразливість. У компанії заявили, що не виявили ознак використання помилки в активних атаках. АНБ настійно рекомендує організаціям встановити останні оновлення як можна швидше.

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Microsoft остаточно припинила підтримку Windows 7

Опубліковано

Microsoft припинила підтримувати операційну систему Windows 7, випущену в 2009 році. Користувачі перестануть отримувати критичні патчі безпеки і технічну підтримку від компанії з будь-яких питань.

Комп’ютери під керуванням Windows 7 продовжать працювати, але компанія рекомендує оновитися до більш свіжої версії операційної системи – наприклад, Windows 10.

Хоча ви можете продовжувати використовувати ваш комп’ютер з Windows 7, без оновлень програмного забезпечення та системи безпеки ви піддаєтеся підвищеній загрозі вірусів та шкідливих програм.

Microsoft надавала можливість безкоштовного оновлення зі старих версій Windows на Windows 10 до 29 липня 2016 року через додаток «Перехід на Windows 10». Тепер користувачам пропонується купити ліцензійну збірку Windows 10 або комп’ютер зі встановленою ОС.

За даними Net Applications, 32,74% всіх ноутбуків і десктопних комп’ютерів працюють на Windows 7.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.