Connect with us

Софт

Microsoft офіційно має намір знищити Windows 10

Опубліковано

Microsoft офіційно «вбила» Windows 10

Зараз на ринку можна знайти вкрай багато самих різних операційних систем, але найбільш популярною і поширеною серед всіх існуючих є Windows 10, яка в даний час сумарно встановлена ​​на більш ніж 900 млн електронних пристроїв з різних цінових категорій. Втім, дуже багато користувачів незадоволені цією ОС, знаходячи в такий значне число самих різних недоліків, причому дуже навіть значущих. Користувачі десятої «вінди» стикаються з регулярними неполадками, а виникають такі особливо часто після установки великих оновлень. Проте, на радість усіх власників комп’ютерів, планшетів, ноутбуків і інших електронних пристроїв, вже незабаром доступною в даний час десятої «винде» прийде кінець, тому що їй на зміну виявиться випущена нова, а називатися така буде Windows 11.

Одним з вкрай значущих нововведень в цій ОС виявиться нова модель поширення. Так, зокрема, дана операційна система буде поширюватися саме безкоштовно, тобто платити гроші за базову ліцензію для неї гарантовано не буде потрібно, а це абсолютно точно порадує всіх користувачів. До слова, зараз за ліцензію для Windows 10 викласти потрібно $ 200, тому такого роду нововведення абсолютно точно не просто порадує абсолютно всіх, але ще і значно підвищить попит нові платформу. Здавалося б, Microsoft не стала б просто так позбавляти себе доходу, і це насправді так. З користувачів будуть викачувати гроші за різного роду додаткові сервіси та можливості.

Microsoft офіційно «вбила» Windows 10

Так, наприклад, можна буде купити офісний пакет Office 365, оформити підписку на розширене простір в хмарному сховищі OneDrive, придбати просунуті можливості в Skype, а також здійснювати інші дії, завдяки яким Microsoft зможе заробити неймовірно багато коштів. Уже відомо про те, що Windows 11 доступна для завантаження обмеженому колу людей, а якщо бути точним, то співробітникам американської корпорації і її найближчим партнерам. Розробники вирішили випустити цю ОС саме зараз для її тестування перед релізом. Протягом декількох місяців вони будуть збирати зворотний зв’язок від перших користувачів даної платформи, щоб виправити баги і внести будь-які вимірювання, в тому числі по частині дизайну.

Нова операційна система зможе запускати будь-які програми та ігри, доступні в даний час для Windows 10. Простіше кажучи, користувачі зможуть працювати з такими додатками, як PWA, UWP і Win32, тому дана платформа гарантовано виявиться неймовірно затребуваною з боку всіх користувачів, адже вона однаково добре підійде для роботи, навчання і розваг. Уже відомо, що нова Windows 11, в порівнянні з доступною в даний час десятої «виндой», забезпечить підвищену швидкість роботи, збільшить автономність пристроїв з батареєю, значно підвищить надійність системи захисту, змінить повністю зовнішній вигляд всіх елементів меню і стандартних програм, а також зробить багато іншого. Очікується, що нова ОС вийде вже в першій половині 2020 року, а через приблизно півроку трапиться її реліз.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інтернет

XDA Developers протестували аналог AirDrop від Google

Опубліковано

Ресурс XDA Developers поділився інформацією про працездатність технології Nearby Sharing, яку розробляє Google. Користувач під ніком Quinny899 активував Nearby Sharing на Google Pixel 2 XL, потім самі XDA Developers протестували цю функцію.

У відео демонструється бездротова передача файлів між смартфонами Google Pixel 2 XL і Google Pixel 4, що працюють на Android 10. Також, Quinny899 говорив про роботу цієї функції на OnePlus 7T Pro. XDA Developers вважають, що ця технологія призначена для Android-пристроїв з попередньо встановленими Google Play Services.

Для роботи Nearby Sharing необхідні активовані Bluetooth і визначення геолокації. Є два режими: прихований і активний. Якщо у користувача включений перший варіант, то кожен раз перед передачею файлів необхідно вручну активувати видимість для інших пристроїв. Усі отримані елементи зберігаються в папку Nearby Sharing в розділі DCIM.

Автор XDA Developers повідомляє, що передача файлів відбувається швидко, так як використовується WiFi: передача образу формату .img об’ємом 3,5 ГБ зайняла 2 хвилини і 4 секунди.

Samsung готує схожу технологію під назвою Quick Share. XDA також розкрили принцип її роботи. 

Facebook Comments
Читати далі

Софт

У глобальній версії MIUI з’явилося меню додатків

Опубліковано

У глобальній версії MIUI 11 з’явилася можливість включити меню додатків. Для того, щоб ввімкнути таке відображення, буде потрібно встановити нову версію робочого столу.

Завантажити оновлену версію лаунчера можна з сайту APKMirror, для установки буде потрібно дозволити встановлення додатків з невідомих джерел. Після цього включити меню додатків можна буде в настройках головного екрану.

У налаштуваннях можна встановити категорії для автоматичного сортування додатків, висновок рекомендованих до використання програм, а також змінити фон меню. 

У китайській версії оболонки MIUI можливість активувати окреме меню додатків з’явилася ще торік у листопаді. 

Якщо додаток на поточній версії MIUI видає помилку, рекомендується пройти в розділ налаштувань Програми> Усі програми, вибрати «Робочий стіл MIUI» і натиснути на кнопку «Видалити оновлення». Ця операція поверне початкову версію лаунчер.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Flyme 8 доступна ще для 17 смартфонів Meizu

Опубліковано

Програмне забезпечення Flyme 8 представили ще влітку минулого року. Його з коробки отримав смартфон Meizu 16s Pro. Тоді ж китайський виробник пообіцяв оновити 27 смартфонів до нової версії прошивки.

Сьогодні китайська компанія заявила про старт поширення стабільної версії Flyme 8 для другої хвилі розумних телефонів. Таким чином, Flyme 8 отримають всі заплановані моделі смартфонів, хоч і з невеликим відставанням від графіка.

Отже, нова версія прошивки доступна для наступних пристроїв:

Meizu 16Xs;
Meizu 15 Lite;
Meizu PRO 6 Plus / PRO 6s / PRO 6 / PRO 5 / PRO 7 Standard Edition;
Meizu Note 9 / Note 8;
Meizu X8;
Meizu MX6;
Meizu E3;
Meizu S6;
Meizu M6;
Meizu M5 Note;
Meizu M3 Max / M3E.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.