Connect with us

Софт

Перейти на Windows 10 все ще можна безкоштовно, чому лазівкою користувалися роками

Опубліковано

Перейти на Windows 10 все ще можна безкоштовно, чому лазівкою користувалися роками

Перейти на Windows 10 все ще можна безкоштовно, чому лазівкою користувалися роками. Компанія Microsoft планує припинити підтримку операційної системи Windows 7 з 14 січня 2020 року. Згідно офіційній політиці компанії, всі користувачі Windows 7, бажаючі зараз перейти на Windows 10, повинні заплатити 120 доларів. Однак на практиці у багатьох виходить оновитися безкоштовно.

Як повідомляють ентузіасти і щасливчики, якщо ви оновлюєте комп’ютер з використанням Media Creation Tool, то активувати установку нової Windows 10 з наявним ключем виходить без всяких проблем.

Система працює тільки для вже активованих Windows 7, 8 або 8.1, тільки для «Оновлення на місці» і не спрацьовує при чистій установці Windows 10. Тобто, для безкоштовного оновлення після завантаження утиліти Media Creation Tool необхідно вибрати опцію «Оновити цей комп’ютер зараз» , а не «Створити інсталяційний носій».

У 2015 році Microsoft пообіцяла безкоштовне оновлення для всіх «законних» Windows 7 і Windows 8.1 до Windows 10 безкоштовно протягом першого року з моменту виходу системи. Офіційно період безкоштовного апгрейда завершився в грудні 2017 року.

Перейти на Windows 10 все ще можна безкоштовно,  чому лазівкою користувалися роками

На соціальному ресурсі Reddit самопроголошений співробітник Microsoft підтвердив, що безкоштовне оновлення до Windows 10 все ще є. Він заявив, що весь «безкоштовний апгрейд» являє собою рекламну хитрість, покликану підвищити кількість користувачів, і Microsoft навіть не потрудилася виправити лазівку, якою широко користуються роками. Однак він попередив, що при цьому потрібно дотримуватися обережності, оскільки при «чистої установки» лазівка ​​не спрацює.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Xiaomi назвала дату виходу Android 10 для Mi A3

Опубліковано

Компанія Xiaomi оголосила про те, що оновлення до Android 10 для смартфонів Mi A3 вийде в середині лютого.

Раніше власники цих смартфонів почали збирати підписи під петицією через затримку виходу оновлення.

Як відомо, пристрої Android One повинні отримувати оновлення операційної системи одними з перших. Однак, компанія Xiaomi майже півроку відкладала вихід оновлення для Mi A2 і Mi A3.

З 13 січня власники Mi A2 почали отримувати оновлення до Android 10, а з середини лютого воно стане доступним і для Mi A3.

Facebook Comments
Читати далі

Софт

АНБ виявило критичну уразливість у Windows

Опубліковано

Агенство національної безпеки США оголосило, що виявило критичну уразливість в операційній системі Windows. Вона дозволяє зловмисникові підробити цифровий підпис програмного забезпечення.

АНБ оцінює вразливість як серйозну і вважає, що зловмисники швидко зрозуміють лежачу в її основі ваду, в разі використання якої раніше згадані платформи стануть в корені уразливими. Наслідки неприйняття заходів з виправлення уразливості носять серйозний і широко поширений характер.

Уразливість криптографічної бібліотеки CRYPT32.DLL, яка реалізує багато функцій сертифікатів і криптографічних повідомлень в CryptoAPI. Файл використовується Windows 10 і двома останніми версіями операційних систем Windows Server.

Microsoft випустила патч, що виправляє уразливість. У компанії заявили, що не виявили ознак використання помилки в активних атаках. АНБ настійно рекомендує організаціям встановити останні оновлення як можна швидше.

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Microsoft остаточно припинила підтримку Windows 7

Опубліковано

Microsoft припинила підтримувати операційну систему Windows 7, випущену в 2009 році. Користувачі перестануть отримувати критичні патчі безпеки і технічну підтримку від компанії з будь-яких питань.

Комп’ютери під керуванням Windows 7 продовжать працювати, але компанія рекомендує оновитися до більш свіжої версії операційної системи – наприклад, Windows 10.

Хоча ви можете продовжувати використовувати ваш комп’ютер з Windows 7, без оновлень програмного забезпечення та системи безпеки ви піддаєтеся підвищеній загрозі вірусів та шкідливих програм.

Microsoft надавала можливість безкоштовного оновлення зі старих версій Windows на Windows 10 до 29 липня 2016 року через додаток «Перехід на Windows 10». Тепер користувачам пропонується купити ліцензійну збірку Windows 10 або комп’ютер зі встановленою ОС.

За даними Net Applications, 32,74% всіх ноутбуків і десктопних комп’ютерів працюють на Windows 7.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.