Connect with us

Бізнес

Xiaomi відзвітувала про збільшення прибутку за третій квартал 2019 року

Опубліковано

Китайська компанія Xiaomi підвела підсумки третього кварталу 2019 року. Загальний дохід організації виріс на 5,5%, досягнувши 53,7 млрд юанів (~ 7,6 млрд доларів). Чистий прибуток досяг 9,2 млрд юанів (~ 1,3 млрд доларів) за три квартали поточного року, перевищивши результати за весь 2018 рік.

У Xiaomi відзначили, що за третій квартал реалізовано 32,10 млн смартфонів, а також 3,1 млн телевізорів Mi TV. У річному обчисленні поставки смартфонів скоротилися на 7,8% через загальний спад попиту у споживачів.

У цьому році Xiaomi потрапила в топ-10 списку Fortune Future 50. У нього входять компанії з найвищим потенціалом зростання. Глава Xiaomi Лей Цзюнь вважає, що цьому посприяв «безперервний розвиток».

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Бізнес

Netflix може втратити до 4 мільйонів передплатників у 2020 році

Опубліковано

Один з найпопулярніших стрімінгових сервісів Netflix може втратити у наступному році до 4 мільйонів передплатників через високу вартість передплати на тлі більш вигідних пропозицій конкурентів. Про це повідомляє MarketWatch з посиланням на оцінку аналітика компанії Needham Лори Мартін.

На думку експерта, Netflix потрібен більш дешевий варіант підписки, щоб зберегти свою ринкову позицію і підтримувати свої акції. Мартін припускає, що тільки впровадження реклами в більш дешевий варіант підписки дозволить Netflix не втратити нинішніх і майбутніх передплатників.

Якщо зменшиться число американських глядачів, які приносять сервісу в три рази більше прибутку, ніж інші, Netflix може втратити в 2020 році приблизно 260 млн доларів прибутку.

Мартін, яка до сих пір рекомендувала тримати акції Netflix, знизила рекомендації до рівня «продавати», після чого акції сервісу впали на 3,1%.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Apple належить більше половини ринку смартфонів преміум-класу

Опубліковано

Згідно з новим звітом дослідницької агенції Counterpoint Research, за підсумками третього кварталу 2019 року, Apple, як і раніше, домінує на світовому ринку смартфонів преміум-класу.

За даними агентства, Apple належить 52% ринку дорогих смартфонів (ціновий сегмент від $ 600 і вище). Друге місце з часткою ринку в 25% займає Samsung, а компанія Huawei – всього 12%.

iPhone XR став найбільш продаваним смартфоном преміум-класу в світі завдяки ідеальному співвідношенню ціна – якість. На китайському ринку високим попитом користувалися флагмани Huawei Mate 30 і P30.

Цікаво, що в п’ятірку лідерів увійшла компанія One Plus з часткою ринку 2%.

Facebook Comments
Читати далі

Бізнес

Засновники Google Ларрі Пейдж і Сергій Брін покинули керівництво материнського холдингу

Опубліковано

Засновники Google Ларрі Пейдж і Сергій Брін підуть з керівних постів холдингу Alphabet. Про це повідомляє офіційний прес-реліз компанії.

Власники компанії у відкритому листі пояснили своє рішення тим, що Google – нестандартна компанія, що йде дорогою інновацій.

Google вже 21 рік і, будь він людиною, для нього б настав час покинути рідне гніздо. Компанія більше не потребує двох директорів

З метою спрощення менеджменту, Брін і Пейдж передадуть керівництво Alphabet президенту Google Сундар Пічаї. Таким чином, одна людина буде керувати як самою Google, так і її материнською компанією. 

Сундар Пічаї

 

Сундар скромний і несе в собі живу пристрасть до технологій. Немає людини, на яку ми б могли покластися більше

Брін і Пейдж уточнили, що відійдуть від безпосереднього управління компанією, але залишаться її контролюючими акціонерами і збережуть місця в раді директорів. 

Холдинг Alphabet був утворений 2 жовтня 2015 року шляхом поглинання Google і всіх її дочірніх брендів. За підсумками 3 кварталу 2019 року, його ринкова капіталізація склала 838 млрд доларів.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.