Connect with us

Софт

Нова ОС працює в чотири рази швидше Windows 10

Опубліковано

Нова ОС працює в чотири рази швидше Windows 10

Дедалі ширше коло людей вважає за краще проводити час за використанням будь-яких електронних пристроїв, а таких в даний час на ринку дуже і дуже багато, причому всі вони з різних цінових категорій. Втім, майже всі сучасні комп’ютери, планшети, ноутбуки та інші гаджети, начебто моноблоків, працюють на базі операційної системи Windows 10. Вона користується вкрай великою популярністю по всьому світу, а встановлена ​​така на більш ніж 900 млн електронних пристроїв з різних цінових категорій. Вже до кінця цього року, швидше за все, буде взята відмітка в 1 млрд установок, але навіть не дивлячись на все це у цієї платформи є безліч недоліків, за які її до жаху ненавидять дуже багато користувачів.

На радість всіх тих, хто втомився від нескінченних проблем Windows 10, вже незабаром ситуація зміниться в кращу сторону, так як виявиться представлена ​​і випущена на ринок нова платформа для комп’ютерів, планшетів, моноблоків, ноутбуків і інших гаджетів. Вона має модульну структуру, а її розробка ведеться ось уже як кілька років. Все робиться заради того, щоб це новітнє програмне забезпечення виявилося якомога більш привабливим у всіх відносинах. Навіть не дивлячись на те, що сама Microsoft поки що ще не оприлюднила свою нову операційну систему, інсайдери вже багато про неї знають, тому навіть зараз, за ​​майже рік до релізу фінальної версії, можна зрозуміти, що вона з себе представляє.

Нова ОС працює в чотири рази швидше Windows 10

Як і слід було очікувати, при створенні своєї нової операційної системи ця американська корпорація вирішила врахувати всі недоліки попередньої платформи, тобто доступною зараз Windows 10. Користувачі можуть розраховувати на зовсім інший інтерфейс, який виявиться спрощеним, єдиним і простим з точки зору дизайну. За рахунок цього розібратися в новенькій платформі виявиться максимально легко і просто, а це дорогого коштує. Крім того, як вже відомо, дана операційна система порадує користувачів сучасним модульним ядром, за рахунок якого вона буде займати не тільки вкрай мало місця, але ще і зможе порадувати всіх покупців фоновими оновленнями, за рахунок яких більше не доведеться знову і знову дивитися на те , як відбувається процес установки, перезавантажуючи гаджет кожен раз.

Оскільки нова платформа містить зовсім іншу основу, в деяких завданнях вона може виявитися швидше Windows 10 в цілих чотири рази, тобто швидкодія виявиться багато разів підвищено. Все це, поза будь-якими сумнівами, порадує всіх користувачів нової ОС, адже вона також принесе з собою абсолютно нову більш надійну систему захисту, розширені функціональні можливості, а також, крім того, інші приємні особливості, завдяки яким їй вдасться швидко завоювати популярність. Очікується, що це програмне забезпечення буде офіційно представлено вже в першій половині 2020 року, а його реліз у фінальній стабільної версії трапиться в кінці року, тобто помітно пізніше.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гаджети

Випущена macOS Catalina 10.15.2: всі новинки

Опубліковано

Разом з оновленням мобільних операційних систем, Apple зробила доступною для всіх користувачів оновлення macOS Catalina 10.15.2.

Список нововведень та змін:

  • Новий макет для історій від популярних новинних джерел в Apple News +
  • Посилання на пов’язані новини в кінці публікацій в додатку «Акції»
  • Усунення помилок, які призводять до скидання налаштувань еквалайзера і приховані обкладинки альбому в додатку «Музика»
  • Додана підтримка віддаленого управління додатками «Музика» і TV з iPhone і iPad
  • Підвищення надійності синхронізації книг і аудіокниг з iPhone або iPad
  • Виправлення ряду помилок та інші поліпшення

Розмір оновлення складає близько 3 ГБ. Перевірити наявність оновлення можна в розділі «Оновлення ПЗ» системних налаштувань.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Випущені iOS і iPadOS 13.3: що ж нового?

Опубліковано

Apple опублікувала оновлення операційних систем iOS і iPadOS з номером 13.3 для сумісних пристроїв. Розмір прошивки становить близько 700 МБ.

Список нововведень та змін:

Перевірити наявність оновлення можна у налаштуваннях системи, перейшовши в розділ «Основні»> «Оновлення ПЗ».

Для старих iPhone, iPad та iPod, які не підтримують iOS 13, випущено оновлення iOS 12.4.4 із виправленням помилок.

Facebook Comments
Читати далі

Софт

Нова ОС від Microsoft краще Windows 10 в два рази

Опубліковано

Нова ОС від Microsoft краще Windows 10 в два рази

Попит на програмне забезпечення для комп’ютерів, планшетів та інших електронних пристроїв стрімко зростає, тобто все більш широке коло людей використовує такого роду гаджети, причому з найрізноманітніших причин. Комусь вони допомагають з роботою, для когось виступають засобом для навчання чомусь новому, а деякі так і зовсім з їх допомогою лише розважаються, переглядаючи фільми і граючи в ігри. Робити все це без встановленої операційної системи просто неможливо, а найвідомішою і найпоширенішою серед таких є Windows 10, яка вийшла ще влітку 2015 року. За більш ніж чотири свого перебування на ринку вона виявилася встановлена ​​на більш ніж 900 млн електронних пристроїв з різних категорій.

Вже за підсумками нинішнього року, найімовірніше, Microsoft повідомить про те, що цій платформі вдалося «взяти» позначку в 1 млрд установок, що стане рекордом для Windows 10. Втім, все це зовсім не означає, що дана операційна система ідеальна або просто хороша . Навпаки, вона містить в собі безліч недоліків, через які використовувати її повноцінно неможливо, тому що навіть коли все добре працює в будь-який момент, після автоматичної установки чергового оновлення, щось може зламатися. В такому випадку вирішувати проблему доведеться самостійно, витрачаючи на це свої власні сили і час. Втім, на щастя, вже незабаром у десятої «вінди» з’явиться гідна альтернатива, причому така виявиться її поліпшеною в усіх відношеннях версією, а не простою заміною.

Нова ОС від Microsoft краще Windows 10 в два рази

Як стало відомо від інсайдерів, компанія Microsoft в даний час завершує роботу над своєю новою операційною системою для комп’ютерів, планшетів, ноутбуків і інших електронних пристроїв, і така щонайменше в два рази краще доступною в даний час Windows 10. Ця платформа має вкрай широкими функціональними можливостями, підвищеною стабільністю, новою системою безпеки, абсолютно новим принципом установки оновлень, поліпшеним зовнішнім виглядом, переробленими стандартними додатками, а також новим інтерфейсом, д конання сучасним фірмовим стилем. Поки що дана платформа має назву Lite OS, але в кінцевому підсумку вона може отримати зовсім інше, тому прив’язувати до такого не варто.

Відомо, що дана платформа здатна повноцінно запускати всі існуючі зараз на ринку додатки для операційної системи Windows 10. Простіше кажучи, вона може працювати з програмами та іграми, доступними в рамках форматів PWA, UWP і Win32. Це, поза будь-якими сумнівами, зробить нову платформу для комп’ютерів, планшетів, ноутбуків і моноблоків максимально привабливою в усіх відношеннях. Новітнє програмне забезпечення, поза будь-якими сумнівами, сильно порадує всіх користувачів, які вже втомилися від десятої «вінди». Її реліз трапиться вже в наступному 2020 року. Швидше за все, скачати і встановити Lite OS стане можливим в середині року, тоді як її анонс з боку Microsoft відбудеться в перші кілька місяців після початку року.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.