Connect with us

Софт

Нова ОС працює в чотири рази швидше Windows 10

Опубліковано

Нова ОС працює в чотири рази швидше Windows 10

Дедалі ширше коло людей вважає за краще проводити час за використанням будь-яких електронних пристроїв, а таких в даний час на ринку дуже і дуже багато, причому всі вони з різних цінових категорій. Втім, майже всі сучасні комп’ютери, планшети, ноутбуки та інші гаджети, начебто моноблоків, працюють на базі операційної системи Windows 10. Вона користується вкрай великою популярністю по всьому світу, а встановлена ​​така на більш ніж 900 млн електронних пристроїв з різних цінових категорій. Вже до кінця цього року, швидше за все, буде взята відмітка в 1 млрд установок, але навіть не дивлячись на все це у цієї платформи є безліч недоліків, за які її до жаху ненавидять дуже багато користувачів.

На радість всіх тих, хто втомився від нескінченних проблем Windows 10, вже незабаром ситуація зміниться в кращу сторону, так як виявиться представлена ​​і випущена на ринок нова платформа для комп’ютерів, планшетів, моноблоків, ноутбуків і інших гаджетів. Вона має модульну структуру, а її розробка ведеться ось уже як кілька років. Все робиться заради того, щоб це новітнє програмне забезпечення виявилося якомога більш привабливим у всіх відносинах. Навіть не дивлячись на те, що сама Microsoft поки що ще не оприлюднила свою нову операційну систему, інсайдери вже багато про неї знають, тому навіть зараз, за ​​майже рік до релізу фінальної версії, можна зрозуміти, що вона з себе представляє.

Нова ОС працює в чотири рази швидше Windows 10

Як і слід було очікувати, при створенні своєї нової операційної системи ця американська корпорація вирішила врахувати всі недоліки попередньої платформи, тобто доступною зараз Windows 10. Користувачі можуть розраховувати на зовсім інший інтерфейс, який виявиться спрощеним, єдиним і простим з точки зору дизайну. За рахунок цього розібратися в новенькій платформі виявиться максимально легко і просто, а це дорогого коштує. Крім того, як вже відомо, дана операційна система порадує користувачів сучасним модульним ядром, за рахунок якого вона буде займати не тільки вкрай мало місця, але ще і зможе порадувати всіх покупців фоновими оновленнями, за рахунок яких більше не доведеться знову і знову дивитися на те , як відбувається процес установки, перезавантажуючи гаджет кожен раз.

Оскільки нова платформа містить зовсім іншу основу, в деяких завданнях вона може виявитися швидше Windows 10 в цілих чотири рази, тобто швидкодія виявиться багато разів підвищено. Все це, поза будь-якими сумнівами, порадує всіх користувачів нової ОС, адже вона також принесе з собою абсолютно нову більш надійну систему захисту, розширені функціональні можливості, а також, крім того, інші приємні особливості, завдяки яким їй вдасться швидко завоювати популярність. Очікується, що це програмне забезпечення буде офіційно представлено вже в першій половині 2020 року, а його реліз у фінальній стабільної версії трапиться в кінці року, тобто помітно пізніше.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інтернет

XDA Developers протестували аналог AirDrop від Google

Опубліковано

Ресурс XDA Developers поділився інформацією про працездатність технології Nearby Sharing, яку розробляє Google. Користувач під ніком Quinny899 активував Nearby Sharing на Google Pixel 2 XL, потім самі XDA Developers протестували цю функцію.

У відео демонструється бездротова передача файлів між смартфонами Google Pixel 2 XL і Google Pixel 4, що працюють на Android 10. Також, Quinny899 говорив про роботу цієї функції на OnePlus 7T Pro. XDA Developers вважають, що ця технологія призначена для Android-пристроїв з попередньо встановленими Google Play Services.

Для роботи Nearby Sharing необхідні активовані Bluetooth і визначення геолокації. Є два режими: прихований і активний. Якщо у користувача включений перший варіант, то кожен раз перед передачею файлів необхідно вручну активувати видимість для інших пристроїв. Усі отримані елементи зберігаються в папку Nearby Sharing в розділі DCIM.

Автор XDA Developers повідомляє, що передача файлів відбувається швидко, так як використовується WiFi: передача образу формату .img об’ємом 3,5 ГБ зайняла 2 хвилини і 4 секунди.

Samsung готує схожу технологію під назвою Quick Share. XDA також розкрили принцип її роботи. 

Facebook Comments
Читати далі

Софт

У глобальній версії MIUI з’явилося меню додатків

Опубліковано

У глобальній версії MIUI 11 з’явилася можливість включити меню додатків. Для того, щоб ввімкнути таке відображення, буде потрібно встановити нову версію робочого столу.

Завантажити оновлену версію лаунчера можна з сайту APKMirror, для установки буде потрібно дозволити встановлення додатків з невідомих джерел. Після цього включити меню додатків можна буде в настройках головного екрану.

У налаштуваннях можна встановити категорії для автоматичного сортування додатків, висновок рекомендованих до використання програм, а також змінити фон меню. 

У китайській версії оболонки MIUI можливість активувати окреме меню додатків з’явилася ще торік у листопаді. 

Якщо додаток на поточній версії MIUI видає помилку, рекомендується пройти в розділ налаштувань Програми> Усі програми, вибрати «Робочий стіл MIUI» і натиснути на кнопку «Видалити оновлення». Ця операція поверне початкову версію лаунчер.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Flyme 8 доступна ще для 17 смартфонів Meizu

Опубліковано

Програмне забезпечення Flyme 8 представили ще влітку минулого року. Його з коробки отримав смартфон Meizu 16s Pro. Тоді ж китайський виробник пообіцяв оновити 27 смартфонів до нової версії прошивки.

Сьогодні китайська компанія заявила про старт поширення стабільної версії Flyme 8 для другої хвилі розумних телефонів. Таким чином, Flyme 8 отримають всі заплановані моделі смартфонів, хоч і з невеликим відставанням від графіка.

Отже, нова версія прошивки доступна для наступних пристроїв:

Meizu 16Xs;
Meizu 15 Lite;
Meizu PRO 6 Plus / PRO 6s / PRO 6 / PRO 5 / PRO 7 Standard Edition;
Meizu Note 9 / Note 8;
Meizu X8;
Meizu MX6;
Meizu E3;
Meizu S6;
Meizu M6;
Meizu M5 Note;
Meizu M3 Max / M3E.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.