Connect with us

Бізнес

Продажі iPhone у третьому кварталі впали на 10%

Опубліковано

Gartner випустила звіт про продажі смартфонів у світі за третій квартал 2019 року. Збільшили свою частку лише Samsung, Huawei і Oppo.

За даними дослідницької компанії, на першому місці за обсягами продажів залишається Samsung з результатом в 79 млн одиниць і часткою 20,4%. За аналогічний період 2018 року південнокорейський виробник реалізував 73,4 млн смартфонів.

Слідом ідуть Huawei і Apple, які відвантажили 65,8 і 40,8 млн смартфонів відповідно. Частка Huawei на ринку збільшилася на 3,6%, частка Apple – знизилася на 1,8%, загальне падіння перевищило 10%.

К-ть / 3Q19, млн     Доля / 3Q19, %    К-ть / 3Q18, млн      Доля / 3Q18, %

Samsung 79,1 20,4 73,4 18,9
Huawei 65,8 17,0 52,2 13,4
Apple 40,8 10,5 45,7 11,8
Xiaomi 32,3 8,3 33,2 8,5
Oppo 30,8 8,0 30,6 7,9
Інші 138,7 35,8 153,9 39,6

Аналітики Gartner вважають, що падіння продажів iPhone пов’язано зі зміщенням споживчого попиту на смартфони середнього класу, а також очікуванням швидкого впровадження 5G.

Раніше передбачалося, що обсяги реалізації iPhone знизяться на 2-7%, але оцінки були невірними. Глава Apple Тім Кук повідомляв раніше, що старт продажів iPhone 11 Series виявився «дуже хорошим», але нові смартфони не змогли компенсувати спад попиту на старі моделі.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Бізнес

Netflix може втратити до 4 мільйонів передплатників у 2020 році

Опубліковано

Один з найпопулярніших стрімінгових сервісів Netflix може втратити у наступному році до 4 мільйонів передплатників через високу вартість передплати на тлі більш вигідних пропозицій конкурентів. Про це повідомляє MarketWatch з посиланням на оцінку аналітика компанії Needham Лори Мартін.

На думку експерта, Netflix потрібен більш дешевий варіант підписки, щоб зберегти свою ринкову позицію і підтримувати свої акції. Мартін припускає, що тільки впровадження реклами в більш дешевий варіант підписки дозволить Netflix не втратити нинішніх і майбутніх передплатників.

Якщо зменшиться число американських глядачів, які приносять сервісу в три рази більше прибутку, ніж інші, Netflix може втратити в 2020 році приблизно 260 млн доларів прибутку.

Мартін, яка до сих пір рекомендувала тримати акції Netflix, знизила рекомендації до рівня «продавати», після чого акції сервісу впали на 3,1%.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Apple належить більше половини ринку смартфонів преміум-класу

Опубліковано

Згідно з новим звітом дослідницької агенції Counterpoint Research, за підсумками третього кварталу 2019 року, Apple, як і раніше, домінує на світовому ринку смартфонів преміум-класу.

За даними агентства, Apple належить 52% ринку дорогих смартфонів (ціновий сегмент від $ 600 і вище). Друге місце з часткою ринку в 25% займає Samsung, а компанія Huawei – всього 12%.

iPhone XR став найбільш продаваним смартфоном преміум-класу в світі завдяки ідеальному співвідношенню ціна – якість. На китайському ринку високим попитом користувалися флагмани Huawei Mate 30 і P30.

Цікаво, що в п’ятірку лідерів увійшла компанія One Plus з часткою ринку 2%.

Facebook Comments
Читати далі

Бізнес

Засновники Google Ларрі Пейдж і Сергій Брін покинули керівництво материнського холдингу

Опубліковано

Засновники Google Ларрі Пейдж і Сергій Брін підуть з керівних постів холдингу Alphabet. Про це повідомляє офіційний прес-реліз компанії.

Власники компанії у відкритому листі пояснили своє рішення тим, що Google – нестандартна компанія, що йде дорогою інновацій.

Google вже 21 рік і, будь він людиною, для нього б настав час покинути рідне гніздо. Компанія більше не потребує двох директорів

З метою спрощення менеджменту, Брін і Пейдж передадуть керівництво Alphabet президенту Google Сундар Пічаї. Таким чином, одна людина буде керувати як самою Google, так і її материнською компанією. 

Сундар Пічаї

 

Сундар скромний і несе в собі живу пристрасть до технологій. Немає людини, на яку ми б могли покластися більше

Брін і Пейдж уточнили, що відійдуть від безпосереднього управління компанією, але залишаться її контролюючими акціонерами і збережуть місця в раді директорів. 

Холдинг Alphabet був утворений 2 жовтня 2015 року шляхом поглинання Google і всіх її дочірніх брендів. За підсумками 3 кварталу 2019 року, його ринкова капіталізація склала 838 млрд доларів.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.