Connect with us

Софт

Windows 10 завдала всім нищівного удару в спину

Опубліковано

Windows 10 завдала всім нищівного удару в спину

Найбільш поширеною операційною системою на ринку зараз є Windows 10, яка зараз сумарно встановлена ​​на більш ніж 900 млн електронних пристроїв, всі з яких працюють на її базі. Це дуже значна частина від загального числа наявних у світі комп’ютерів, ноутбуків, планшетів, моноблоків і інших гаджетів. Так як дана ОС є такою популярною і оскільки ліцензія для неї стоїть цілих $ 200 (найдешевша з доступних), вона повинна бути просто ідеальною в усіх відношеннях, проте нічого подібного на ділі і близько не відбувається. Більш того, користувачі постійно стикаються з якимись проблемами, на вирішення яких доводиться витрачати час і сили, а часто і купу нервів.

Справа в тому, що компанія Microsoft позбавила багатьох користувачів Windows 10 програмної підтримки, тому що вона заборонила встановлювати такі апдейти. Відтепер власники будь-яких електронних пристроїв не можуть встановити збірки версій 1903 і 1909, а є такі травневим і листопадовим оновленнями, випущеними в нинішньому році. Виною всьому, як стверджує американська корпорація, є додаткове програмне забезпечення. При використанні антивірусів Avast і AVG при спробі встановити оновлення з’являється повідомлення з інформацією про те, що дане програмне забезпечення заважає апдейт ОС до більш нової збірки, в зв’язку з чим продовження даної процедури неможливо.

Windows 10 завдала всім нищівного удару в спину

У цьому ж самому меню, де відображаються такі відомості, також можна побачити напис з пропозицією буквально в один клік видалити антивірус Avast і AVG, після чого відразу ж почнеться процес установки апдейта. За словами Microsoft, дана «проблема» позначена всередині компанії як зовнішня, тому усуватися вона не буде. У зв’язку з цим розробники стороннього ПО повинні внести зміни в свої додатки, щоб вони не заважали власникам комп’ютерів на базі операційної системи Windows 10 оновлюватися до нових версій. Лише таким чином вдасться вирішити цю проблему. При цьому американська корпорація не рекомендує користувачам самостійно вручну встановлювати апдейт, а також використовувати Media Creation Tool, тому що це може привести до неприємних проблем.

Служби підтримки антивірусів Avast і AVG заявили про те, що вони оперативно випустили спеціальний патч для свого ПО, який потрібно встановити на електронний пристрій, після чого виконати його перезавантаження. Слідом за цим проблеми такого роду вже не буде, завдяки чому стане можливим встановити на Windows 10 оновлення May 2019 Update і November 2019 Update, випущені в нинішньому році. Зробити це власникам діючої ліцензії можуть абсолютно безкоштовно, а якщо така вже минула, то доведеться її продовжити, або ж видалити антивірус з комп’ютера, по крайней мере на час установки оновлення. Подібні проблеми в десятій «винде» далеко не рідкість, і всі такі з боку Microsoft можна розцінювати тільки як удар в спину, адже вона створює незручності як для користувачів, так і для сторонніх компаній.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Xiaomi назвала дату виходу Android 10 для Mi A3

Опубліковано

Компанія Xiaomi оголосила про те, що оновлення до Android 10 для смартфонів Mi A3 вийде в середині лютого.

Раніше власники цих смартфонів почали збирати підписи під петицією через затримку виходу оновлення.

Як відомо, пристрої Android One повинні отримувати оновлення операційної системи одними з перших. Однак, компанія Xiaomi майже півроку відкладала вихід оновлення для Mi A2 і Mi A3.

З 13 січня власники Mi A2 почали отримувати оновлення до Android 10, а з середини лютого воно стане доступним і для Mi A3.

Facebook Comments
Читати далі

Софт

АНБ виявило критичну уразливість у Windows

Опубліковано

Агенство національної безпеки США оголосило, що виявило критичну уразливість в операційній системі Windows. Вона дозволяє зловмисникові підробити цифровий підпис програмного забезпечення.

АНБ оцінює вразливість як серйозну і вважає, що зловмисники швидко зрозуміють лежачу в її основі ваду, в разі використання якої раніше згадані платформи стануть в корені уразливими. Наслідки неприйняття заходів з виправлення уразливості носять серйозний і широко поширений характер.

Уразливість криптографічної бібліотеки CRYPT32.DLL, яка реалізує багато функцій сертифікатів і криптографічних повідомлень в CryptoAPI. Файл використовується Windows 10 і двома останніми версіями операційних систем Windows Server.

Microsoft випустила патч, що виправляє уразливість. У компанії заявили, що не виявили ознак використання помилки в активних атаках. АНБ настійно рекомендує організаціям встановити останні оновлення як можна швидше.

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Microsoft остаточно припинила підтримку Windows 7

Опубліковано

Microsoft припинила підтримувати операційну систему Windows 7, випущену в 2009 році. Користувачі перестануть отримувати критичні патчі безпеки і технічну підтримку від компанії з будь-яких питань.

Комп’ютери під керуванням Windows 7 продовжать працювати, але компанія рекомендує оновитися до більш свіжої версії операційної системи – наприклад, Windows 10.

Хоча ви можете продовжувати використовувати ваш комп’ютер з Windows 7, без оновлень програмного забезпечення та системи безпеки ви піддаєтеся підвищеній загрозі вірусів та шкідливих програм.

Microsoft надавала можливість безкоштовного оновлення зі старих версій Windows на Windows 10 до 29 липня 2016 року через додаток «Перехід на Windows 10». Тепер користувачам пропонується купити ліцензійну збірку Windows 10 або комп’ютер зі встановленою ОС.

За даними Net Applications, 32,74% всіх ноутбуків і десктопних комп’ютерів працюють на Windows 7.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.